Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 59

  • 29 838
  • 723
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 405
Тяна, не е смешно като ти дойде на главата, да... някои от студентите се бяха изселили при приятели в други блокове  Sad Ето и за другите, ако ви е любопитно  Laughing

Върбинка е билка, с която можеш да разбереш дали някой е вампир  Joy Joy Joy Joy Joy Joy хахахаха Много сериали гледам  Laughing Laughing Laughing Ама не ми се смейте, вярно е  Shocked "Също така се вярва, че отблъсква вампири." Значи, Фея не е, щом си го пие профилактично  Laughing

# 46
  • Мнения: 741
Еййй мацки да знаете каква чудна тренировка за долна част си направих:
1) клек - 12 бр + мъртва тяга - 12бр - ×2
2) болърс лъндж + хип тръстер -×2
3) сумо клек + напад напрeд и настрани - ×2
4) повдигане за прасец + клек на един крак - ×2
5) последния рунд от 21 дей фит тренировката за крака пак ×2

Всички упражнения по 12 пъти с макс тежест аз бях с 2×5

Значи усещам я супер в дупе. Вив пробвай я  Simple Smile

Последна редакция: чт, 30 окт 2014, 10:11 от \\\Фъстъчка\\\

# 47
  • Мнения: 247
Добро утро!
Най-накрая и аз да се отчета- ден 24 от 90 ДП! Направо  ми запали дупето, доволна съм! И аз като Би, нямаше как да ми се упре след снощния тиквеник на мама. Все се оплаквам, че не мърдам в кантара, а само прегрешения  #Cussing out. Явно не съм се нахъсала достатъчно. Дано дойде и това време, даже тренировките,нещо не ги правя с желание! Мале така ми треперят краката

Хубав ден!

# 48
  • Мнения: 5 405
Ден 32  Crazy утре сме щели да имаме 50 минутна тренировка  Crazy Crazy Crazy

# 49
  • Мнения: 1 004
Ден 32 и от мен. Утрешната ще е размазваща според мен...
Мери, благодаря за новата тема!
Ljoli, честито за работата Simple Smile))

# 50
  • Мнения: 4 406
Мери,   bouquet

Да се запиша в новата тема с отчет  - някакво четиридесеминутно интервално кардио. Малко разнообразие между две нива на Шалийн ексрийм. Доволна съм от тренировките й, за една фази значително се поизчисти корема Wink

# 51
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Мери, страхотна тема   bouquet
Данито, пожелавам ти успех, дано бързо ви се получат нещата  Hug
Би, и аз съм така като застудее, но то и сега имаме повече време вкъщи да приготвяме вкусотийки. Аз обаче съм наобратно - лятото винаги качвам поне 1-2кг., а зимата отслабвам  newsm78
Отчета ми от снощи - кардио2 от БР + лицеви, клекове и напади.
Хубав и успешен ден на всички  Hug

Последна редакция: чт, 30 окт 2014, 10:35 от roxanna

# 52
  • София
  • Мнения: 2 402
Мери, мерси за темата   bouquet

Днес почивам, вчера правих ден 31 от 90 ДП. Не смогнах да направя ни един пистол, гравитацията постоянно притегляше дупището надолу  Grinning Физиологично невъзможно на този етап.
Някой може ли да ми каже кои упражнения да огранича, че да не ми растат прасците повече? Ботушите, които купих в края на миналата зима ще се пръснат  Cry
Благодаря предварително  Hug

# 53
  • София
  • Мнения: 545
Мерси за новата тема   bouquet
Отчета ми за снощи е шред, днес ще е пак същото, отивам в блога на Би да разгледам  Hug

# 54
  • Мнения: 1 536
Чудя се аз защо никой не пише, пък то нова тема.  Crazy
Отчет с аддддската мускулна треска, едвам си сядам на дупето.  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 8 889
Чудя се аз защо никой не пише, пък то нова тема.  Crazy
Отчет с аддддската мускулна треска, едвам си сядам на дупето.  Mr. Green

Моля те кажи какво прави, за да постигнеш тази мускулна точно там  Praynig
Клякам, правя мъртва тяга, абдуктор+аддуктор, задно бедро, предно бедро - е, не ми се получава МТ, а искааааам

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
За днес отчитам БР Кардио 1. Тази седмица нямам мускулна треска, време ми е за фаза 2  Laughing За мое учудване кардиото ми е най-трудно, може би защото гирите са ми леки  Thinking
Очертава ми се служебно пътуване събота и неделя, дано задържа яденето, че кантара още ме плаши. Като се замислиш в ресторанта е най-лесно да си поръчаш една риба със зеленчуци, вместо да се суетя в къщи да приготвям, но всичко е въпрос и на количества  ooooh!

# 57
  • София
  • Мнения: 10 858
Мерче, благодаря за темата  Heart Eyes

Льоли, честита работа и на теб миличка!  Hug Много удоволетвореност да ти носи!  Heart Eyes

Суед, бързо казвай какво тернира вчера, че и аз съм любопитна  Mr. Green

Фъстъче, благодаря за препоръчаната тренировка  Hug

Днес отчитам ден 32, като направих и добавката за долна част, плюс още 10 минути 30/30 корем, мои си вариации.

# 58
  • Мнения: 8 889
Очертава ми се служебно пътуване събота и неделя, дано задържа яденето, че кантара още ме плаши. Като се замислиш в ресторанта е най-лесно да си поръчаш една риба със зеленчуци, вместо да се суетя в къщи да приготвям, но всичко е въпрос и на количества  ooooh!

И на мен хранене в заведения ми е лесно, защото поръчвам точно някакво месо със салата. За да не се притесняваш за количествата, не чакай да огладнееш много, за да хапваш. И също по средата на храненето или към края на порцията, направи си една кратка почивка за около 10-15 минути - ползвай ги за разговор с останалите на масата, да отидеш до ВС, да изпушиш една цигара или нещо подобно. Горе-долу толкова време отнема на пълзящия стомашен нерв да изпрати сигнал на мозъка, че коремчето вече е пълно с хапване и човек да се усети заситен  Peace

# 59
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Смоуки, и аз съм така с МТ на дупето. Кристин има една тренировка със собствено тегло в тюбата, от която, обаче имах изолирано МТ само на дупето и то без тежести Simple Smile. Като се прибера ще ти пусна линка, че пиша от телефона сега...

Общи условия

Активация на акаунт