Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 57 тема

  • 77 884
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 31 228
Ужас бързо оздравяване и повече да няма такива неща! Hug  bouquet

# 736
  • Мнения: 1 449
Благодаря, Денси! И Дано! Hug

# 737
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 431
О, аз направо не съм забелязала тези червила, добро хрумване от Диор  Peace И са хубави цветове  Heart Eyes Въздържам се, обаче напоследък да купувам без проба Confused

Скрит текст:
Пожелавам сила и на малкия и на теб в това неприятно и за двама Ви изпитание  Hug И скоро пак в игрите  Blush

# 738
  • Мнения: 2 214
Айде обидчивите да си останат в темата, аз пак ще се отдръпна, като порасне българина да носи на критика свиркайте.
 Hug Peace

Аленка очната линия е  Heart Eyes

На мен пък грима и веждите на момичето ми харесват, но от това което съм виждала до сега, не мога да кажа същото за твоите вежди. Намирам ги за прекалено тънки за твоето лице, както и недподходящи като форма. За рехавостта не смятам да правя забележка, тъй като това е природен дефект, а не нещо с което едва ли си искала да се родиш. От друга страна пък, по-дебели вежди ще ти дойдат несъразмерни към тънките и стиснати устни, така че може би в момента си постигнала оптималният вариант. Peace
Също така намирам тона ти в тази тема, за меко казано отвратителен. Момичето е  младо и хубаво и както и да се нацапа ще и седи добре, така че остави младите и се съсредоточи върху себе си.  Wink
Като за начало можеш да потърсиш някакви подмладяващи процедури, а не с какъв грим да се нацапаш.
Ха Ха  браво! Моя тон бил отерстителен Simple Smile


Честита Нова година на всички!

# 739
  • Мнения: 437
Българките за пореден път доказват колко ги радва всякакъв blink blink sh*t.. .  Rolling Eyes Колкото повече, толкова повече.  Sick
Не забравяйте,  че всички ще остареем,  така че коментарите за анти ейдж грижата са неуместни.  Joy

Айде обидчивите да си останат в темата, аз пак ще се отдръпна, като порасне българина да носи на критика свиркайте.
 Hug Peace

Аленка очната линия е  Heart Eyes

На мен пък грима и веждите на момичето ми харесват, но от това което съм виждала до сега, не мога да кажа същото за твоите вежди. Намирам ги за прекалено тънки за твоето лице, както и недподходящи като форма. За рехавостта не смятам да правя забележка, тъй като това е природен дефект, а не нещо с което едва ли си искала да се родиш. От друга страна пък, по-дебели вежди ще ти дойдат несъразмерни към тънките и стиснати устни, така че може би в момента си постигнала оптималният вариант. Peace
Също така намирам тона ти в тази тема, за меко казано отвратителен. Момичето е  младо и хубаво и както и да се нацапа ще и седи добре, така че остави младите и се съсредоточи върху себе си.  Wink
Като за начало можеш да потърсиш някакви подмладяващи процедури, а не с какъв грим да се нацапаш.
Ха Ха  браво! Моя тон бил отерстителен Simple Smile


Честита Нова година на всички!

# 740
  • Мнения: 7 519
Айде обидчивите да си останат в темата, аз пак ще се отдръпна, като порасне българина да носи на критика свиркайте.
 Hug Peace

Аленка очната линия е  Heart Eyes

На мен пък грима и веждите на момичето ми харесват, но от това което съм виждала до сега, не мога да кажа същото за твоите вежди. Намирам ги за прекалено тънки за твоето лице, както и недподходящи като форма. За рехавостта не смятам да правя забележка, тъй като това е природен дефект, а не нещо с което едва ли си искала да се родиш. От друга страна пък, по-дебели вежди ще ти дойдат несъразмерни към тънките и стиснати устни, така че може би в момента си постигнала оптималният вариант. Peace
Също така намирам тона ти в тази тема, за меко казано отвратителен. Момичето е  младо и хубаво и както и да се нацапа ще и седи добре, така че остави младите и се съсредоточи върху себе си.  Wink
Като за начало можеш да потърсиш някакви подмладяващи процедури, а не с какъв грим да се нацапаш.
Ха Ха  браво! Моя тон бил отерстителен Simple Smile


Честита Нова година на всички!
Ами да ти отговоря в твоя тон тогава Wink
Айде обидчивите да си останат в темата, аз пак ще се отдръпна, като порасне българина да носи на критика свиркайте. Май не ти изнася, когато критиката е насочена към теб и ако не забелязваш какво ти е държанието в темата, то другите го забелязват и честно казано, не са очаровани. Държиш се като някоя застаряла и сърдита лелка, която мине се не мине ден и размахва поучително пръст на младите. Разбрахме вече, че си професионалистка, разбрахме че рускините са най добрите, разбрахме че моливната техника е не знам си какво беше... Хайде моля те нямаме нужда! И наистина! Някак си не ходи да размахваш пръст на едно младо и хубаво момиче, при условие че самата ти си далеч не само от съвършенството ами и от средно статистическата хубост.  Peace

# 741
  • Мнения: 3 248
Скрит текст:
Детенце според докторката е с вирусна пневмония, освен антибиотика е на два вида инхалации  Sad Утре сме на контролен преглед.

Вирусна пневмония и антибиотик? Защо не потърсите второ мнение? Да се оправя бързо детенцето!

И по темата: в новогодишната нощ бях без грим.

# 742
  • София
  • Мнения: 1 611
Заповядайте в Новата тема  Hug

Общи условия

Активация на акаунт