Пазаруване от Китай - проследяване и превоз на поръчките - 5

  • 64 328
  • 760
  •   1
Отговори
# 30
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 856
На мен от вчера ми е : Bulgaria -Dispatching . Нямам идея какво означава. Иначе пък други хора ми казаха,че са си получили нормални пратките от WeDo Simple Smile Странно.

Аз не съм казвала,че не се получват - получават се.
Просто проследяването за мен не е реално  Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 6 269
А как се получават пратките Simple Smile ? Стандартно по пощата ли ? Защото последният статус на пратката ми е от 21 окт. -arrival in Bulgraria ...От тогава нищо ...

По същия начин да, само дето няма да излязат в бгпощи  Peace
И заради този статус съм убедена ,че не са истински Simple Smile Уж пристигнали в БГ, ама пратката я получваш две седмици по-ксъно примерно  Laughing



Да, и аз още си чакам една малка пратка с WeDO, статуса Arrival в България е от 22.09.2014 г. Удължих вече срока за доставка, но съм сигурна, че няма да я получа.
На мен от вчера ми е : Bulgaria -Dispatching . Нямам идея какво означава. Иначе пък други хора ми казаха,че са си получили нормални пратките от WeDo Simple Smile Странно.

На мен ми е Bulgaria -Dispatching от 2 октомври.
Какво означава следния статус:

    2014-11-03 04:36     The item is pre-advised

Холандските пощи.. според мен означава,че номерът е заявен, но стоката все още не е получена и обработена от пощите  Peace

Мерси, да, с холандските пощи е.

# 32
  • Мнения: 778
Само да спомена, че ако търсите китайски телефони и доставка от Европа има един сайт със склад в ЕС и цените на телефоните са с от 10-50$ по-скъпи от утвърдените китайски сайтове, но доставката е от ЕС и с DHL . Засега има само 15-ина модела телефони, но все пак ако някой се интересува.

Скрит текст:

# 33
  • Мнения: 1 073
Може ли да помогнете с този номер.

RI192350612CN

поръчката е от 22/10 и май трябваше вече да се вижда!?

# 34
  • Мнения: 1 705
На мен от вчера ми е : Bulgaria -Dispatching . Нямам идея какво означава. Иначе пък други хора ми казаха,че са си получили нормални пратките от WeDo Simple Smile Странно.

Аз не съм казвала,че не се получват - получават се.
Просто проследяването за мен не е реално  Peace

А, когато има прикачени реални снимки, дали информацията за движението пак е фалшива?
Благодаря за полезната тема и помощта!  bouquet

# 35
  • Мнения: 10
ще може ли някой да ми помогне с проследяване на този номер RC607870192CN .нещо не мога да се справя.

# 36
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 856
На мен от вчера ми е : Bulgaria -Dispatching . Нямам идея какво означава. Иначе пък други хора ми казаха,че са си получили нормални пратките от WeDo Simple Smile Странно.

Аз не съм казвала,че не се получват - получават се.
Просто проследяването за мен не е реално  Peace

А, когато има прикачени реални снимки, дали информацията за движението пак е фалшива?
Благодаря за полезната тема и помощта!  bouquet

Те снимките и движението нямат нищо общо.  Peace В смисъл , правила съм съпоставка на статусите на различни поръчки-еднакви са ,през еднакви интервали от време. Снимките и информацията явно се качват от продавача.
Скоро имаше пратка, която видно от снимката беше пусната с шведски пощи.

# 37
  • Мнения: 10
само да споделя, че втори път поръчка от али експрес няма да направя,колкото и изгодни да са цените на стоките.Поръчала съм си едни обувки на 28.08 и все още не е пристигнала.просто нямам думи.

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 9 725
Кои са обувките и защо не си пуснала диспут за връщане на парите?

# 39
  • Мнения: 10
имам номер за проследяване RC607870192CN но така и не можах да го проследя този номер.сега пише че стоката е доставена но къде да я търся незная

# 40
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 856
Не е доставена, а е приключена в сайта, тъй като е изтекъл срока за доставка/защита.  Peace
Не е виновен сайта, ако беше отворен диспут в определения срок, щяха да ви върнат парите.

# 41
  • Мнения: 10
    Продавачът е доставена Вашата поръчка

Напомняне:
    В 19 дни 4 часа 38 минути 52 секунди защита Покупка ще приключи.

това е написано.не мога да разбера доставена ли е или не е

# 42
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 856
   Продавачът е доставена Вашата поръчка

Напомняне:
    В 19 дни 4 часа 38 минути 52 секунди защита Покупка ще приключи.

това е написано.не мога да разбера доставена ли е или не е

Ако може да ни давате нещата в оригинал, понеже google translate e покъртителен  ooooh!
Иначе статусът на поръчката е ,че продавача я е изпратил. Нямам идея защо google превежда shipped като доставена.
Имате още 19дни защита на покупката, следете си този срок. Когато останат примерно 5 дни и ако още нищо не е пристигнало, отваряте диспут, за да ти възстановят парите.

# 43
  • Мнения: 10
благодаря за отговорите.но защо не мога да проследя номера който ми е предоставен.ако може да ми проследите номер RC607870192CN.

# 44
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 856
благодаря за отговорите.но защо не мога да проследя номера който ми е предоставен.ако може да ми проследите номер RC607870192CN.

Няма движение, може пратката да пътува без номер просто. Изчакайте, следете си срока и пуснете диспут, ако нищо не дойде.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт