Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 291

  • 39 070
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 7 895
Любов Hug Небахат както писах и позволява положението и да прави каквото си иска, но като актьор нито е най великата, нито е в правото си да дава оценки. Ще ме изкарате защитничка на ТБ, което не е така, но за мен истината има само едно лице. И то е , че разликата между двете е само годините Peace
Набедени актриси колкото щеш Hug

# 706
  • Мнения: 2 293
Любов Hug Небахат както писах и позволява положението и да прави каквото си иска, но като актьор нито е най великата, нито е в правото си да дава оценки. Ще ме изкарате защитничка на ТБ, което не е така, но за мен истината има само едно лице. И то е , че разликата между двете е само годините Peace
Набедени актриси колкото щеш Hug
Ееее, много си жестока...Но така вече те разбрах... Joy Joy Joy

# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226
Небахат няма отговорности, само претенции. И аз я разбирам, де. На тия години, актриса в моите очи не е такава, но признала я е индустрията. Като не и харесва ще излезе, като не и изнася. Тя няма какво да губи, нито кариера ама нищо. Не и е било комфортно и гид....
Но не трябва да обсъжда колегите, е това вече не подкрепям.  
newsm51
Е, Shatzi , задават й въпрос, какво, да мълчи ли? Или да лъже? Тя е на този етап от живота и кариерата си, когато може да си позволи да говори истината. А и е човек, професионалист, няма ли право на предпочитания? Как да каже, че Туба Б. е велика актриса, след като не мисли така? Тя харесва Берен и Къванч, гледа на тях като на свои деца.  И аз не виждам никаква надменност в изказването й, напротив, много е мила даже, признава, че Туба Б. е красива. Какво повече?
Колкото до напускането й: Марица хубаво го каза: няма роля, няма образ. Избран е пътят на най-лекото съпротивление.  „КПА” е една фалшива бляскава картина, плюс неубедителен сценарий. Съгласи се, няма нито един нормален човек. От друга страна личи неистовото желание на продуцентите да не се изложат пред чужденците/имам предвид арабите, които имат афинитет към фалша, стига да блести/. То е лукс, тоалети, то са бижута на реномирани марки, то са интериори… Е, как тогава  нормалният зрител да не загуби доверие? Оттук и рейтингът.
Защо й е на Небахат Чехре да участва във всичко това?




По тази логика - защо е актриса. Защо играе все подобни роли. Не съм съгласна. Да си припомним, че и в интервюто по АТВ, тя ласкае само себе си. Те я питаха за младите актьори - тя нямала мнение - познавала само такива от нейната висота. Каква висота? Времето лети.... Това е грозното. А сценария - да е чела, да е питала... да е преценила. Явно е сбъркала - дали се е надценила, дали е разочарована - тя си знае. Да видим кой продуцент ще я наеме, след като не уважава колегите си. А и да напомня - толкова е велика, че винаги е с дублиращ глас...

# 708
  • Мнения: 2 293

 newsm51
"По тази логика” всеки има право на мнение и най-вече, когато става дума за хора от една гилдия. Ако НЧ беше казала друго, аз лично щях да се изсмея и да я заподозра в лъжа и лицемерие, тъй типични за това съсловие. И най-важното е, че не слага всички под един знаменател – което щеше да омаловажи оценката й.
А и откога лъжата, притворството,  е синоним на „уважение”? А, не, мерси.
Аз лично повече ценя искреността…


ПП. Много велики актьори са дублирани на екран...

# 709
  • Мнения: 1 007
Небахат Чехре се е изказала ласкаво за БС и КТ - има право на оценка, не търпи критика.
Изказала се е лаконично за Тубичка - няма право на оценка, кърпи критика.  
Това е мнението ви, нали - безпристрастно и обективно. Ясно, схванах.
Smile

# 710
  • София
  • Мнения: 7 895
Изобщо не ме интересува какво е казала за Берен Саат, ама изобщо, мнението на Небахат не е меродавно.
За протокола Берен ми е любимата партньорка на Енгин и турска актриса.Ако може да се каже, че имам любима актриса  bowuu Laughing

# 711
  • Мнения: 23 353
Извинявам се, че вече дискутирате други неща, но бях си написала този пост и форума спря за профилактика, затова  ще си го пусна сега.

Ателието /място за работа/, но нека да го видим и от другата му страна - прекрасно място за живеене. Какво по-хубаво от това  да си заобиколен от всичко любимо - или както правилно отбеляза Йомер

"Ето, огледай се... плакат с любимия ти филм.  Виж, любимите ти цветя...   Любимите ти бонбони... Любимите ти моливи. Какво още искаш?"





Левент със сигурност е направил всичко това за Елиф точно за да я зарадва и да я спечели като своя любима, защото той си е влюбен в нея.

Интересни бяха реакциите му когато Елиф  откриваше всички изненади

Скрит текст:














И наистина щеше да и каже, че е влюбен в нея.

Скрит текст:




Елиф малко или много, съзнателно или не - "държи вратата отворена". Тя може би смята, че милото и поведение е нормално и може да се приеме като колегиално-служебно, но ... за Левент явно има друго тълкувание.

Скрит текст:






 










Ентусиазма на Елиф от ателието съвсем нормално не се споделя от Йомер. И всъщност той е прав - каква фирма, какви служители ... то си е ясно като отвсякъде. Пък и той не веднъж е имал "сблъсък" с Левент.

Скрит текст:






Но Йомер тук греши - това не са просто някакви предмети - това са любимите неща на Елиф. И той много добре разбра смисълът на този подарък.  Това ателие олицетворява самата Елиф - елегантно и уютно, същевременно практично, любимите неща които я вдъхновяват  за пълноценна творческа работа...  Подарък направен с мисъл и любов. Чак ми е чудно как Елифче не разбра това което всъщност и "каза" Левент с това ателие.

Елиф обаче разбра, че по някакъв начин "нарани" Йомер с възторга си от ателието. Явно очакваше той също да се радва като нея.

Комисарят тръгва обаче на акция и притесненията са вече други.




# 712
  • Мнения: 2 293
Небахат Чехре се е изказала ласкаво за БС и КТ - има право на оценка, не търпи критика.
Изказала се е лаконично за Тубичка - няма право на оценка, кърпи критика.  
Това е мнението ви, нали - безпристрастно и обективно. Ясно, схванах.
Smile
newsm51
Ха-ха-ха, не, по-просто е, Аурелия:

- НЧ се е изказала, че Туба Б. е красива, но не казва нищо за таланта й.  – Браво, защото няма такъв! Има право на оценка.
- НЧ  се е изказала, че Туба Б. е красива, но не казва нищо за таланта й – Уууууу, завистница, надменна бабичка, че и гласа й даже дублират …Как смее, няма право на оценка! Какво неуважение към колега!

Обективни и безпристрастни, но и доста страстни, коренно противоположни мнения. Няма лошо.
Някои смятат, че след като харесвам Енгин Акюрек, съм длъжна да харесвам и  Туба Б.  А за мен тя просто е поредната   му партньорка и с нищо не ме задължава, защото за съжаление с нищо не блести. Не съм длъжна и да я браня като Раймонда Диен на релсите, когато някой влак реши да я сгази. Но от сърце  желая на Енгин още много партньорки, с които да има „химия”, а както казва той за Фарах и „синергия”…

Последна редакция: нд, 09 ное 2014, 15:51 от loveofmine

# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226
Небахат Чехре се е изказала ласкаво за БС и КТ - има право на оценка, не търпи критика.
Изказала се е лаконично за Тубичка - няма право на оценка, кърпи критика.  
Това е мнението ви, нали - безпристрастно и обективно. Ясно, схванах.
Smile
newsm51
Ха-ха-ха, не, по-просто е, Аурелия:

- НЧ се е изказала, че Туба Б. е красива, но не казва нищо за таланта й.  – Браво, защото няма такъв! Има право на оценка.
- НЧ  се е изказала, че Туба Б. е красива, но не казва нищо за таланта й – Уууууу, завистница, надменна бабичка, че и гласа й даже дублират …Как смее, няма право на оценка! Какво неуважение към колега!

Обективни и безпристрастни, но и доста страстни, коренно противоположни мнения. Няма лошо.
Някои смятат, че след като харесвам Енгин Акюрек, съм длъжна да харесвам и  Туба Б.  А за мен тя просто е поредната   му партньорка и с нищо не ме задължава, защото за съжаление с нищо не блести. Не съм длъжна и да я браня като Раймонда Диен на релсите, когато някой влак реши да я сгази. Но от сърце  желая на Енгин още много партньорки, с които да има „химия”, а както казва той за Фарах и „синергия”…


Това пък къде го прочете? В тази тема знаем кого харесваме. Нали всеки има право да споделя мнение... моето е различно от твоето.



"В момента Енгин/Йомер и Туба/Елиф снимат в р-н "Fatih". Нашият герой е жив и здрав."
Скрит текст:
Omer and elif are in a region called Fatih unkapani now. Our hero is alive and kicking.

Последна редакция: нд, 09 ное 2014, 16:09 от mariana51

# 714
  • Мнения: 20 905
Аз също имам проблеми с форума.
Цитат
Елиф малко или много, съзнателно или не - "държи вратата отворена". Тя може би смята, че милото и поведение е нормално и може да се приеме като колегиално-служебно, но ... за Левент явно има друго тълкувание.

Няма жена, която да не обича, да бъде ухажвана.Но трябва да има граница, в даден момент.Защото не се знае кога, всичко ще се обърне с/у нея. Peace
Дори един Керим, не издържа. Simple Smile

А колкото до НЧ, интересно беше изборът на роля от актриса/актьор.
Мнението и за актьорите, си е нейно лично право и аз не и го оспорвам.
Така и аз си имам лично мнение, но не ме питат. Peace Hug

# 715
  • Мнения: 2 293
Небахат Чехре се е изказала ласкаво за БС и КТ - има право на оценка, не търпи критика.
Изказала се е лаконично за Тубичка - няма право на оценка, кърпи критика.  
Това е мнението ви, нали - безпристрастно и обективно. Ясно, схванах.
Smile
newsm51
Ха-ха-ха, не, по-просто е, Аурелия:

- НЧ се е изказала, че Туба Б. е красива, но не казва нищо за таланта й.  – Браво, защото няма такъв! Има право на оценка.
- НЧ  се е изказала, че Туба Б. е красива, но не казва нищо за таланта й – Уууууу, завистница, надменна бабичка, че и гласа й даже дублират …Как смее, няма право на оценка! Какво неуважение към колега!

Обективни и безпристрастни, но и доста страстни, коренно противоположни мнения. Няма лошо.
Някои смятат, че след като харесвам Енгин Акюрек, съм длъжна да харесвам и  Туба Б.  А за мен тя просто е поредната   му партньорка и с нищо не ме задължава, защото за съжаление с нищо не блести. Не съм длъжна и да я браня като Раймонда Диен на релсите, когато някой влак реши да я сгази. Но от сърце  желая на Енгин още много партньорки, с които да има „химия”, а както казва той за Фарах и „синергия”…


Това пък къде го прочете? В тази тема знаем кого харесваме. Нали всеки има право да споделя мнение... моето е различно от твоето.



"В момента Енгин/Йомер и Туба/Елиф снимат в р-н "Fatih". Нашият герой е жив и здрав."
Скрит текст:
Omer and elif are in a region called Fatih unkapani now. Our hero is alive and kicking.
newsm51
Точно така. Всички знаем кой кого харесва. Някои харесват Енгин Акюрек И Туба Б. Други са тук без да харесват Енгин чак дотам и без да са гледали всичките му филми. Аз съм от тези, които харесват само Енгин... Няма драма...

# 716
  • Мнения: 23 353


Ей, тъй като резнат някоя снимка и да се чудиш нова ли е, стара ли е ...  newsm78

Ама като си го обичат Енгин   и искат да гледат само него newsm03

Аз пък обичам и други неща ... който  обича същото - да заповяда  Joy Joy Joy

Скрит текст:

# 717
  • Мнения: 1 007
Ако Небахат се беше изказала ласкаво и за таланта на Туба, никой нямаше да се занимава с нейното право на оценка. Едни щяха да се съгласят с нея, други - не, но никой нямаше да се занимава с нейното право да оценява. Тоест, нищо ново под слънцето - ако мислиш като мен, ок, обаче, ако не, свободата на словото не важи за теб. Според мен, не трябва да е така. Аз може докрай да отстоявам дадена позиция  и да съм контра на всяко различно мнение, но не е справедливо да оспорвам правото на опонента да се изкаже.... както и не е здравословно да се обиждам и да напусна темата (примерно) под претекст, че тук има напрежение, а истинския ми проблем да е, че не успях да склоня мало и голямо да мисли като мен.

 newsm51 Любов!

# 718
  • Мнения: 2 293
Ако Небахат се беше изказала ласкаво и за таланта на Туба, никой нямаше да се занимава с нейното право на оценка. Едни щяха да се съгласят с нея, други - не, но никой нямаше да се занимава с нейното право да оценява. Тоест, нищо ново под слънцето - ако мислиш като мен, ок, обаче, ако не, свободата на словото не важи за теб. Според мен, не трябва да е така. Аз може докрай да отстоявам дадена позиция  и да съм контра на всяко различно мнение, но не е справедливо да оспорвам правото на опонента да се изкаже.... както и не е здравословно да се обиждам и да напусна темата (примерно) под претекст, че тук има напрежение, а истинския ми проблем да е, че не успях да склоня мало и голямо да мисли като мен.

 newsm51 Любов!
Точно и ясно казано! За това става дума. Първо мислех да подчертая някои неща, но реших, че целият пост заслужава внимание...Който разбрал, разбрал...

# 719
  • Мнения: 4 966


Оф, бееееее. Simple Smile)) Я не се тормозете самички за неща, които нямат кой знае какво значение. Simple Smile)) Да е жива и здрава Небахат, да си решава сама проблемите. Simple Smile Искала да каже нещо, казала го е. Има право на свое мнение, па ако ще да не е актриса. Ами че и тя е човек, личност. Simple Smile)) Аз да не би, като не съм актриса, да нямам право на мнение кой какъв актьор е, според мен? Simple Smile)) Joy Joy Joy Не само имам, но и го заявявам, че и го отстоявам. Щото си е моето мнение.  Laughing

Последна редакция: нд, 09 ное 2014, 16:56 от marytza

Общи условия

Активация на акаунт