Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 291

  • 39 049
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 647
От целия дебат, разбрах само едно.Красива или грозна, бездарна или дарна Туба Б. никой не оставя безразличен!На мен ми е все едно какво мисли Н.Ч. за нея, но за това че не е казала нито една дума за Енгин, ей това не мога да и го простя.
Да, има право да си възхвалява Къванч, има право на всичко, но да прескочи таланта на Енгин, намен ми говори само едно- професионална завист.
За туй на мен Небахат не ми е много високо в полезрението

# 721
  • София
  • Мнения: 182
Небахат Чехре се е изказала ласкаво за БС и КТ - има право на оценка, не търпи критика.
Изказала се е лаконично за Тубичка - няма право на оценка, кърпи критика.  
Това е мнението ви, нали - безпристрастно и обективно. Ясно, схванах.
Smile
newsm51
Ха-ха-ха, не, по-просто е, Аурелия:

- НЧ се е изказала, че Туба Б. е красива, но не казва нищо за таланта й.  – Браво, защото няма такъв! Има право на оценка.
- НЧ  се е изказала, че Туба Б. е красива, но не казва нищо за таланта й – Уууууу, завистница, надменна бабичка, че и гласа й даже дублират …Как смее, няма право на оценка! Какво неуважение към колега!

Обективни и безпристрастни, но и доста страстни, коренно противоположни мнения. Няма лошо.
Някои смятат, че след като харесвам Енгин Акюрек, съм длъжна да харесвам и  Туба Б.  А за мен тя просто е поредната   му партньорка и с нищо не ме задължава, защото за съжаление с нищо не блести. Не съм длъжна и да я браня като Раймонда Диен на релсите, когато някой влак реши да я сгази. Но от сърце  желая на Енгин още много партньорки, с които да има „химия”, а както казва той за Фарах и „синергия”…

Loveofmine никой не те моли,всеки път,да коментираш Туба.Извини ме,нова съм,но с това те запомних тук...натрупан негативизъм към Туба.Мразиш фенките й,това разбрах онзи ден,пак тук.Изкара Туба,пълна некадърничка и бездарница...ЗАЩО С ТАКЪВ НЕГАТИВИЗЪМ СЕ ОТНАСЯШ ВИНГИ ? И аз понякога не харесвам всички артисти,но никога не си позволявам да злорадствам и да се отнасям толкова негативно,повярвай отблъскващо е...особено бе така тук,преди 2-3 дни.Това е сериал,все пак...  

# 722
  • Мнения: 20 905
Моето мнение, отдавна съм го казала.Искам да съм толерантна към актьорите в нашия сериал, понеже не е свършил.И се опитвам, да си го отстоявам. Hug

# 723
  • Мнения: 4 966
Е, аз сутринта публикувах нещо, което според мен е много добре казано. Всеки споделя субективното си усещане за актьорите според собствения си опит и чувства. Дори филмовите критици. Simple Smile)) "Моят Керим", например, не харесва Енгин... също както не харесва Ал Пачино и Робърт де Ниро. Simple Smile) Т.е. - за мен той просто не харесва експресивните актьори, което не означава, че те са лоши актьори. Просто те не съвпадат с "неговата си вълна" на изразяване.  Simple Smile)) Аз пък - напротив именно такива актьори харесвам. Туба за едни не е актриса, за мен е... търпима. Simple Smile Най-важното е, че е адекватна в реакциите си, нищо, че не ги изразява така, както на мен би ми харесало. Simple Smile))

# 724
  • Мнения: 2 293
Небахат Чехре се е изказала ласкаво за БС и КТ - има право на оценка, не търпи критика.
Изказала се е лаконично за Тубичка - няма право на оценка, кърпи критика.  
Това е мнението ви, нали - безпристрастно и обективно. Ясно, схванах.
Smile
newsm51
Ха-ха-ха, не, по-просто е, Аурелия:

- НЧ се е изказала, че Туба Б. е красива, но не казва нищо за таланта й.  – Браво, защото няма такъв! Има право на оценка.
- НЧ  се е изказала, че Туба Б. е красива, но не казва нищо за таланта й – Уууууу, завистница, надменна бабичка, че и гласа й даже дублират …Как смее, няма право на оценка! Какво неуважение към колега!

Обективни и безпристрастни, но и доста страстни, коренно противоположни мнения. Няма лошо.
Някои смятат, че след като харесвам Енгин Акюрек, съм длъжна да харесвам и  Туба Б.  А за мен тя просто е поредната   му партньорка и с нищо не ме задължава, защото за съжаление с нищо не блести. Не съм длъжна и да я браня като Раймонда Диен на релсите, когато някой влак реши да я сгази. Но от сърце  желая на Енгин още много партньорки, с които да има „химия”, а както казва той за Фарах и „синергия”…

Loveofmine никой не те моли,всеки път,да коментираш Туба.Извини ме,нова съм,но с това те запомних тук...натрупан негативизъм към Туба.Мразиш фенките й,това разбрах онзи ден,пак тук.Изкара Туба,пълна некадърничка и бездарница...ЗАЩО С ТАКЪВ НЕГАТИВИЗЪМ СЕ ОТНАСЯШ ВИНГИ ? И аз понякога не харесвам всички артисти,но никога не си позволявам да злорадствам и да се отнасям толкова негативно,повярвай отблъскващо е...особено бе така тук,преди 2-3 дни.Това е сериал,все пак...  
Явно трябва да прескачаш моите постове, нищо друго не мога да направя за теб. Гледам сериала КПА и като ми направи нещо впечатление - пиша. Толкоз. Не съм чела твои постове нито за Енгин, нито за "КРА". Против правилата е да коментираш потребител.  

# 725
  • Пловдив
  • Мнения: 34 142


Мръсни пари и любов-еп.15-СЮНЕТ ПАРТИ

Пък аз ви поздравявам с този отрязък.

# 726
  • Мнения: 1 007
От целия дебат, разбрах само едно.Красива или грозна, бездарна или дарна Туба Б. никой не оставя безразличен

Напротив, аз съм безразлична, напълно и тотално  Smile
Само взех повод за размисъл за "вечната" тема в нашата тема, и това което написах няма общо с Туба и нейните качества.

На мен ми е все едно какво мисли Н.Ч. за нея, но за това че не е казала нито една дума за Енгин, ей това не мога да и го простя.
Да, има право да си възхвалява Къванч, има право на всичко, но да прескочи таланта на Енгин, намен ми говори само едно- професионална завист.
За туй на мен Небахат не ми е много високо в полезрението

Предполагам, че не са я питали конкретно за Енгин и затова не е казала какво мисли.

# 727
  • Мнения: 23 286


 spam2

Скрит текст:
Сериалът с най-високият рейтинг " Селската красавица" - какво има в него,че винаги  е начело и се гледа...

Селска идилия и градска динамика, забрадки и шалвари в контраст на къси рокли, баници и баклави, песни, танци, сватби, селско клюкарене, викане, ръкомахане, петли, кокошки  и прочие ...

И това на първо място ...

Тази актриса да ви е позната - персонажът и е забрадка + шалвари, дъщеря и също ...  ooooh!



# 728
  • Мнения: 2 293

 newsm51
Различен във всеки образ, който изгражда...

# 729
  • Мнения: 1 007
Loveofmine никой не те моли,всеки път,да коментираш Туба.Извини ме,нова съм,но с това те запомних тук...натрупан негативизъм към Туба.Мразиш фенките й,това разбрах онзи ден,пак тук.Изкара Туба,пълна некадърничка и бездарница...ЗАЩО С ТАКЪВ НЕГАТИВИЗЪМ СЕ ОТНАСЯШ ВИНГИ ? И аз понякога не харесвам всички артисти,но никога не си позволявам да злорадствам и да се отнасям толкова негативно,повярвай отблъскващо е...особено бе така тук,преди 2-3 дни.Това е сериал,все пак...  

krisikit19kin, никой не моли и теб, да изказваш мнение за личността на Loveofmine. Като имаш проблем с нея, пиши й на лични, тук говорим за Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk” и събитията около това.

# 730
# 731
  • Мнения: 4 966

 newsm51
Различен във всеки образ, който изгражда...

Най-важното е, че разликата не се изразява само в това бръснат ли ще е, с мустаци ли, с брада ли. Просто това са различни мъже. Което е най-удивителното, защото всеки от тях си има характер, изражения, жестове, походка, глас, които винаги са си само техни. И никога не се повтарят.
Аз бях удивена (за пореден път!) от разказа на фенките, в който казаха, че дори тембъра на гласа на Енгин няма нищо общо с този на неговите герои. Ето това е то - умението да "наденеш втората кожа" и да си друг човек - от върха на космите на главата си до върха на пръстите на краката си.

# 732
  • Мнения: 23 286
Най-важното е, че разликата не се изразява само в това бръснат ли ще е, с мустаци ли, с брада ли. Просто това са различни мъже. Което е най-удивителното, защото всеки от тях си има характер, изражения, жестове, походка, глас, които винаги са си само техни. И никога не се повтарят.
Аз бях удивена (за пореден път!) от разказа на фенките, в който казаха, че дори тембъра на гласа на Енгин няма нищо общо с този на неговите герои. Ето това е то - умението да "наденеш втората кожа" и да си друг човек - от върха на космите на главата си до върха на пръстите на краката си.


+1 newsm10

# 733
  • Мнения: 1 007


Ей, тъй като резнат някоя снимка и да се чудиш нова ли е, стара ли е ...  newsm78


Стара е.

# 734
  • Мнения: 2 293

 newsm51
Различен във всеки образ, който изгражда...

Най-важното е, че разликата не се изразява само в това бръснат ли ще е, с мустаци ли, с брада ли. Просто това са различни мъже. Което е най-удивителното, защото всеки от тях си има характер, изражения, жестове, походка, глас, които винаги са си само техни. И никога не се повтарят.
Аз бях удивена (за пореден път!) от разказа на фенките, в който казаха, че дори тембъра на гласа на Енгин няма нищо общо с този на неговите герои. Ето това е то - умението да "наденеш втората кожа" и да си друг човек - от върха на космите на главата си до върха на пръстите на краката си.
newsm51
Понякога надхвърлящ физическите възможности на обикновения човек.
Съвършеното удоволствие на един завършен фен като мен...Това е Енгин Акюрек...
Досега винаги е играл ролята на добрия идеално ... иска ми се да го видя в лоша светлина ... Но лицето му е приказно /а и не само то/ ... и точно за това ще ми е интересно да го видя в ролята на Лошия ... Сигурна съм, че пак ще ми хареса...

Общи условия

Активация на акаунт