"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек-36 тема

  • 34 211
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 477
Димони, освен Хюсеин да не е роден син на Елван, а на мъжа й от предишен брак  Shocked

# 61
  • Мнения: 2 645
Е то тогава бащата на Йомер ще трябва да са му поникнали крила на ангел спасител, защото е взел за съпруга жена с дете, което е отгледал като свое и никой не е разбрал затова. Малко ми е странно това като се има предвид, че той е от по-южните краища на Турция.  newsm78 Възможно е разбира се да я е взел в ранна бременност и никой да не се е усъмнил. Ама тогава първият съпруг ще трябва да има също някаква история.

# 62
  • Мнения: 5 138
Е то тогава бащата на Йомер ще трябва да са му поникнали крила на ангел спасител, защото е взел за съпруга жена с дете, което е отгледал като свое и никой не е разбрал затова. Малко ми е странно това като се има предвид, че той е от по-южните краища на Турция.  newsm78 Възможно е разбира се да я е взел в ранна бременност и никой да не се е усъмнил. Ама тогава първият съпруг ще трябва да има също някаква история.
може да са били братя, в оная част на анадола ако по големия брат се спомине и остави вдовица задължават по малкия да я вземе за жена

# 63
  • Мнения: 1 047
Такааа като гледам трея и думите на чиче, -ти  намери кой уби баща ти тогава да те видим
ме навеждат на мисълта ,че ще има голяма раздяла като се научи че аби е убиеца на Ахмет  Sad

Нервакова, сакън.  smile3511 ВзЕми си думите обратно.  Не искам да ги гледам разделени. Веднага ще си напиша заявлението за напускане на сериала.

# 64
  • Мнения: 13 301
Веднага ще си напиша заявлението за напускане на сериала.

Ама ти участваш ли?  Thinking Кога? Къде?  newsm78  Hug

# 65
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Оф не знам това родословно дърво как ще го подредят  newsm78  newsm78  newsm78
Хич не ми е ясно кой кум, кой сват, кой на кого брат и брат'чет  newsm78
Дано само най-накрая не се окаже, че Йо и Ел са брат и сестра  ooooh! пък другото ще го преживеем някакси.

# 66
  • Мнения: 7 902
Благодарности на всички отговорни за фрагмана   bouquet

Момичета, май е време Меги да пише писмото за изясняване на роднинските връзки в сериала. Отдавна се чудя мама Елван защо се спотайва още, а не вземе да си разкаже мръсните тайни Simple Smile

А нереде списъка с пушките? Да вземем да отметнем какво гръмна и какво не, че аз вече напълно забравих за какво се борим.

# 67
  • Мнения: 2 645
Селфи,  Joy Joy Joy ама ти не знаеш ли, че Фентъзито участва във сериала.  Joy Joy Joy То и други участват, не само тя.  Joy Joy Joy

Всъщност в тази серия продължават да ни подготвят за драмата, която ще преживее Йомер като научи за брат си. Обаче аз за такава раздяла между Елиф и Йомер не мисля. Ако следваме логиката, възможно е Йомер да пожелае да се отдръпне, но тогава Елиф ще трябва да му припомни какво ѝ каза той.



И тук той не говори само за физическо пазене, а за пазене на любовта им, така че каквото и зло да се докосне до тях, това да не може да убие тяхната любов. Той ги казва тези думи, но и тя ще постъпи точно като него. Както каза Аслъ, те си приличат.

# 68
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 69
  • Мнения: 3 217
Привет,диамантчета.
Имаме си трей,който май още повече ни хвърля в оркестъра!
Благодаря за трея и превода! newsm51
Аз не си блъскам главата да разбера родословното дърво-то явно си е жив лиан-оплетено и смъндръхерцано.
Аз си мисля,че докторът се отрови сам,знаейки,че след самопризнанията Тайар няма да го пощади и отмъщението ще е болезнено и жестоко. newsm78

# 70
  • Мнения: 477
Такааа като гледам трея и думите на чиче, -ти  намери кой уби баща ти тогава да те видим
ме навеждат на мисълта ,че ще има голяма раздяла като се научи че аби е убиеца на Ахмет  Sad

Нервакова, сакън.  smile3511 ВзЕми си думите обратно.  Не искам да ги гледам разделени. Веднага ще си напиша заявлението за напускане на сериала.

Че и Аслъ й даваше акъл да не го изтърве. А Елиф дори каза SOZ  ooooh! И на мен ми мина през акъла. Няма как да не ги разделят за малко. Тогава сигурно ще се разбере, че не са родни братя. Или, може Елван да не е майка на двамата, а само на Йомер. Но да са от 1 баща... Свински черва, как се навързаха....

# 71
  • Мнения: 13 301

Ваня,  Hug за снимката!   bouquet Като се ориентирам по роклЕто в бордо излиза, че Ел веднага е изприпкала при севгилито.  Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 41 798
Ринка,Варна, благодаря за преведения фрагман! newsm51 newsm51

# 73
# 74
  • Мнения: 3 217
Не разбирам какво е това благородство от Йамер да иска да отървава Метин от Тайар? newsm78-Метин е престъпник и трябва да си понесе наказанието от правосъдието,но подразбирам,че май ще сключат частна сделка двамата-Тайар срещу помощ и това галиба ще е причината за ареста на Йомер.

Общи условия

Активация на акаунт