"Дила ханъм" от ноември по Диема Фемили

  • 46 891
  • 332
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 2 177
Не знам как е при вас но засега майката на Дила много ме дразни
Твърде много си позволява ,твърде много се меси в живота на Дила , а и в живота на Баразоолу
За Дила  я разбирам донякъде защото е майка ,макар че това не оправдава опитите и да и се налага
И на мен майката на Дила ме дразни. Макар и майка, тя няма право да се меси в живота на дъщеря си, а още по-малко в живота на Баразоолу.

# 316
  • Мнения: 1
Някой знае ли как се казва песента която почва докато саид е горе на покрива на болницата ?
За тези които не се сещат ето линк:
http://vbox7.com/play:1d3e1d775b&start=473

# 317
  • Варна
  • Мнения: 276
благодаря, Арфи, за отговора! Hug  bouquet

с много смесени чувства съм към Азер- ту ми иде да го удоша, ту ми става симпатичен. но на моменти си  е направо психопат! ще се оженят ли накрая с Фатмето?

# 318
  • Мнения: 14 830
благодаря, Арфи, за отговора! Hug  bouquet

с много смесени чувства съм към Азер- ту ми иде да го удоша, ту ми става симпатичен. но на моменти си  е направо психопат! ще се оженят ли накрая с Фатмето?

На мен снощи направо си ми стана жал за Азер.Вярно е че в повечето моменти  си търси боя и ми иде да му счупя главата ,но снощи ми стана гадно за него

# 319
  • Мнения: 4 725
Много жестока и безотговорна беше постъпката на Фатма, но и отмъщението на Азер ще е същото, подгответе се психически, мисля, че още тази вечер ще го видим или най-късно утре.....

# 320
  • Мнения: 5 462
Арфа, искам да те помоля да изгледаш на последния 62 еп. финала- сцената , когато Дила посещава Султан в ареста. Диалога им , когато Султан е зад решетките. Какво оправдание, ако има такова казва пред  Дила. Само с 2-3 изречения. Ако не те затруднявам разбира се.

# 321
  • Мнения: 2 177
благодаря, Арфи, за отговора! Hug  bouquet

с много смесени чувства съм към Азер- ту ми иде да го удоша, ту ми става симпатичен. но на моменти си  е направо психопат! ще се оженят ли накрая с Фатмето?
да, накрая ще се оженят и до колкото съм гледала снимки ще има двойна сватба на финала - на Дила и Ръза и на Азер и Фатма

# 322
  • Мнения: 4 725
Арфа, искам да те помоля да изгледаш на последния 62 еп. финала- сцената , когато Дила посещава Султан в ареста. Диалога им , когато Султан е зад решетките. Какво оправдание, ако има такова казва пред  Дила. Само с 2-3 изречения. Ако не те затруднявам разбира се.
Ей сега се заемам.....

# 323
  • Мнения: 2 177
Хей къде се изгубихте всички? Успявате ли да гледате сериала?

# 324
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 333
Здравейте!
Гледам сериала по ДФ от самото начало, интересен ми е, но забелязвам много недоизпипани моменти. В днешната серия имаше такъв - Мелике се прибира от сватбата, колата спира в двора на чифлика и шофьорът е все още вътре, когато Мелике слиза от колата, а в следващия кадър тя слиза от колата, а шофьор няма Grinning

Сещам се и за още нещо - когато Дила отиде в чифлика на Ръза и го видя прегърнат с Арзу на пътеката. Веднага обърна колата и си тръгна, беше с тъмно зеления джип Чероки. Е, така й поднесе задницата, че 100% отнесе едно дърво до изхода от чифлика. Гледах го многократно този момент.

Друго, което ме подразни последните 2 серии - Ръза изобщо не попита за Хайдар толкова време, чак пред болницата в днешната серия. Нали бяха много близки, споделяше всичко с него, доверен човек...

# 325
  • Мнения: 2 177
Хей, здравейте. От доста време никой не е писал тук и реших да побутна темата.
Според вас Дила ще се омъжи ли за Суат или ще не? Моля тези, които са гледали сериала на турски да кажат.

# 326
  • Мнения: 2 177
На 22 април всяка година честваме Международният ден на Земята.
Скрит текст:

# 327
# 328
  • Мнения: 4 725
Хей, здравейте. От доста време никой не е писал тук и реших да побутна темата.
Според вас Дила ще се омъжи ли за Суат или ще не? Моля тези, които са гледали сериала на турски да кажат.

Привет, Боряна!  Hug  За съжаление Дила се омъжва за Суат и предстоят доста гадости.....

Съжалявам, че нямам възможност да пиша, оказа се, че съм лапнала голяма лъжица и от трите теми в които пишех, вече успявам да го правя само в "Еркан Петеккая- филми, изяви, колеги" ...... Но на Дила ѝ хвърлям по някое ухо вечерно време..... smile3503

# 329
  • Мнения: 2 177
Хей, здравейте. От доста време никой не е писал тук и реших да побутна темата.
Според вас Дила ще се омъжи ли за Суат или ще не? Моля тези, които са гледали сериала на турски да кажат.

Привет, Боряна!  Hug  За съжаление Дила се омъжва за Суат и предстоят доста гадости.....

Съжалявам, че нямам възможност да пиша, оказа се, че съм лапнала голяма лъжица и от трите теми в които пишех, вече успявам да го правя само в "Еркан Петеккая- филми, изяви, колеги" ...... Но на Дила ѝ хвърлям по някое ухо вечерно време..... smile3503

Е, когато имаш как. Тогава пиши. Аз наваксах сериите, които бях пропуснала.

Общи условия

Активация на акаунт