Мурат Йълдъръм и Сускунларите преди и след "Suskunlar"-62 тема

  • 46 723
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 1 385


Права си, Алекс. Ако трябва ще проговоря. Да не мислиш, че не мога? Следващия път като се видим ща ти докажа.

 

# 691
  • Мнения: 8 717
Вярвам ти, Кети, заради Мурат и на китайски можеш да проговориш - сигурна съм.  Grinning

Трима души от харесалите тази снимка на страницата на филма ще получат покана за премиерата. Ето ви линк да харесвате.  Grinning

https://www.facebook.com/kirimlifilmi/photos/a.888808664465270.1 … ype=1&theater


# 692
  • Мнения: 8 442
Кети Hug,Ели Hug мерси за руския превод   bouquet  bouquet.Аз точно щях да попреведа резюмирано какво е казал Мурат ,че той както винаги е отговарял много изчерпателно  и обстойно ,но  като има руски превод смятам  не е необходимо  smile3521
Ванинка Hug мерси за клипчето .Айде дано и с Езгито ей тъй да се поцелуват ,че нали ще е романтичен филма  smile3521.А за спорта аз и от английския и сега и от руския превод мисля ,че има предвид ,че тренира този спорт заради сериала ,но  няма да се бие в самия сериал .В смисъл че тренира ,за да постигне по скоро необходимата форма на човек дето 20 години е бил в планината ,помагал е на войниците и сега е станал бодигард .
Много ми харесаха и снимките и интервюто .Хареса ми как разсъждава за религията  и за политиката.макар ,че за политиката малко не схванах как може да гласува за всички партии ,иначе е прав ,че човек като е неутрален има по-добро виждане и може да избира бе да е заслепен от някакви пристрастия.Обаче това ,че Фатих и  Ататюрк не съм много съгласна ,ама ако се видим с него някой ден  ще ги обсъдим тия малки различия  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
За яденето харесва ми диетата му ,макар че той не я нарича диета  Joy Joy Joy Joy JoyХапва месце и зеленчуци ,без такива дето има захар в тях за това не яде и моркови  smile3521.Сладичко не хапвал  smile3518.Язък за всички вкусни неща в новото заведение дето не може да ги опита smile3518
Много ми хареса отношението му към религията и че това си е негово лично нещо и то не пречи нито на работата му нито на живота му .
За Бурчин ханъм аз разбрах ,че имали различия в начина си на живот ,но и до сега като им се случело нещо се чували .Ама нямал за сега планове да се жени и правилно е решил  smile3521.Да си поживее ,да се наслади на свободата и на възможностите да се позабавлява  smile3521
За новия сериал явно ще го раздава сериозен темерут според мен.Сигурно героя на Мурат ще е преживял тежки години в планините и после е станал бодигард,сигурно тогава ще се срешнат с героинята на Джансу  smile3521

# 693
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Тенкс и от мене на Ели и Кет за руското преводче. Руски си чета по-спокойно от английски И хич не се срамувам да го кажа. През по-голямата част от живота си съм била русофил и все още слагам шапка пред това което го имат в културното си наследство Peace

Наистина Мурат по едно време говореше, че иска да напише сценарий за филм, в което ще има истории от неговото детство. Това, че споменава така изведнъж в интервю, че е имало сценарий който е изчезнал ( по неговите думи направо откраднат) е интересно. Дипломатично премълчава разбира се в кой филм е била използвана историята му вече, но и както казва в една от любимите си сентенции в последния абзац "ако нещо има вътре в куба, то непременно ще излезе някога навън". Все някога ще се разбере истината.

Отново говори за раздялата си с Бурчин с нужната деликатност и уважение за прекараните години заедно. Ени, аз пък разбрах, че различни са били очакванията им за брака. Което пак ми се струва, че става въпрос не толкова за начина им на живот по време на брака, ами затова че резултатът от един брак трябва да доведе до нещо, което и двамата си представят по различен начин. Явно са се усетили навреме, че нататък ако продължават противоречията  ще се изострят. Въпреки различията за предназначението на брака са запазили уважението си един към друг. Прави му чест и споделеното за религиозните убеждения, с които не трябва да се парадира. А това че ще играе "бияч" в работата си с Ендемол ми харесва. Та кротък бодигард има ли newsm78 В какъв ли ще се влюби героинята на Джансу newsm78 newsm78 #Crazy

За политиката - изразът че не иска да се накланя наляво или на дясно, но смята ,че демокрацията, която се учи да прохожда трябва да победи и да й се помогне ми допадна  smile3521
А това, че е имало османска империя, Фатих и Ататюрк според него е минало. То е тяхна история и те не могат да се откажат от него. Тук наистина не може да се разбере което миналото смята за ценно и кое не. Ама то може ли да се отговори на толкова сложен въпрос от раз, още повече че той явно иска да го играе неутрален.  Thinking Thinking

Алекс това "arkadasımhosgeldin" е редовно провеждащо се шоу, в което участва редовно Езги. То е много обичано от турската публика явно. Като я сложите тази дума на търсачката в Тубето ще ви излезнат много клипове от различни дати. Скечовете се играят пред публика, която си умира да се смее с актьорите. Аз така я опознах малко Езгито. Ама като гледам последните седмици и месеци си е баш закръгленичка. Така че в комедията с Мурат ще е сочна мома, пък той с тънко вратле  Joy Joy hahaha hahaha

Последна редакция: сб, 06 дек 2014, 19:56 от vanina707

# 694
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Ето малко клипчета от шоуто с Езги :



И още разни други, каквото ми попадна под пръстите Joy Joy

https://www.youtube.com/watch?v=-HCjUdpBW5U
https://www.youtube.com/watch?v=aQmgx-TLOXk
https://www.youtube.com/watch?v=Ys28TNT8kUA

# 695
  • Мнения: 8 717
Ени, Ванина, в това интервю Мурат е доста лаконичен за развода, но в другото, за което все още няма никакъв превод - нито на англ., нито на руски, е много по-обстоятелствен. Само дето гугъл прави една мешавица, от която нищо не ми става ясно. Дано се появи превод, че да разберем за какво става въпрос. А за това, че щял да бъде бодигард, мисля, че се получава някакво объркване при рускините със заглавието на сериала, защото и гугъл така странно го превежда. Но Лили го преведе като "патриот", т.е. не може да е някакъв си бодигард-бияч. За тай-бокса и аз го разбрах, че тренира не само, за да поддържа спортна форма, а защото ще са му необходими такива умения и в сериала. Там няма да се размине без бойни сцени със сигурност. Щом ще е патриот, значи ще е от "добрите" и ще трябва да побеждава "лошите".  Grinning

Я сега да ви сложа линк за още една анкета за най-добър актьор на 2014 г., която рускините организираха в техния аналог на фейсбук.

http://goo.gl/forms/IVroqNCx0R

Но само, който има регистрация в Goole може да гласува. В първия кръг се гласуваше като във всички останали анкети и админите забелязаха, че се трупат много гласове за Енгин Акюрек и Чаатай Улусой. Затова на финала, до който достигнаха само първите 5,  промениха начина на гласуване и сега няма как да се правят такива нереални гласове. Не са много хората, които имат повече от една регистрация. Междинното класиране към 19.00 ч. тази вечер е:

Engin Akyürek 29 %
Çağatay Ulusoy 23 %
Murat Yıldırım 22%
Burak Özçivit 11%
Kerem Bursin 17 %

Разликите не са големи, има шанс Мурат да се придвижи напред. Гласуването приключва утре в 19 ч. наше време.


# 696
  • Мнения: 8 442
Ванинка точно така очакванията им са били различни  smile3521.После казва ,че Бурчин с нейните виждания не го е карала да се чувства зле и се надява ,че и той със своите възгледи не я е карал да се чувства зле .И аз съм си посъкратила и понасосала нещата и се получи ,че имали различия в начина на живот  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy.Ей тъй от тук хванеш от там хванеш дума и си скалъпиш нещо ново и станало жълта  клюкааааа  smile3521.Аз май съм напълно готова да пиша жълтини бе  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Мурат има лошия навик като вземе да говори ида изпада в едни дълбоки размисли които като вземат да се превеждат на друг език и после  и на български става много сложно  smile3521.Не може ли да отговаря ,с "да" ,"не" ,"гледай си работата" и "не те интересува" ами тука ни  мъчи само  Joy Joy Joy Joy

# 697
  • Мнения: 12 826
Аз съм превключила на тема Езги и Мурат, не зная колко добре се получава, но тази пухкавелка стои добре до момчето


Така както сте обсъдили отговорите на Мурат съвсем ми стана ясно Joy Joy Joy С две думи Мурат и Бурчин са несъвместими като съпрузи.
 Хайде ,,фенките,, му  ще се развихрят в свободните съчинения, имат зелена светлина- Бурчин не е за Мурат Joy Joy Joy
Сериозно сега, ами че то си е мъка в един брак.

# 698
# 699
# 700
  • Мнения: 8 442
Ели на мен ми харесва как се получават колажите с Мурат и  Езги smile3521Точно така Ели несъвместими  като съпрузи  smile3521.Не гледат в една посока така да се каже  smile3521



http://youtu.be/B14BInqg00Y

Последна редакция: нд, 07 дек 2014, 12:50 от Eny87

# 701
  • Мнения: 12 826
Ели на мен ки харесва как се получават колажите с Мурат и  Езги smile3521Точно така Ели несъвместими  като съпрузи  smile3521.Не гледат в една посока така да се каже  smile3521



http://youtu.be/B14BInqg00Y

Клипчетата от Сускунлар слушам с голямо удоволствие.

Ени,  Синеочко май ще го местят в друг ТВ канал.
Така се прави заради феновете ,да се спаси един сериал.

# 702
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Алекс, гласувах, но Чагатай и Керем вече са преди Енгин, след това следват още двама (май единият беше Бурак Йозчивит) и тогава чак наш Мурат. За най добър актьор за 2014 при рускините Мурат не може да спечели. Та той нищо не е показал през тази година още. Докато тия дето вече са преди него имат много харесвани дизита през изминалата година, а и все още са активни. Незнам и колко ще го харесат рускините заради Киримлито, защото Садък нали по едно време застава срещу руснаците Thinking #Crazy

Ени, то остава  и ние да спреткаме жълтурчета, ама като нищо, то и то е човешко. А и от турски на английски, от английски на руски, от руски на български - като развален телефон става  Joy hahaha Ето на - хем патриот, хем бодигард, хем бияч. Може да възпроизведем новината - Мурат ще го играе телохранител на някой важен борец за правда, щото си е патриот и е  излязъл е от гората баш затова. Мисия има човека. Ама като телохранител ще му се налага да раздава юмруци и ритници и въобще ще се сблъска я с непатриоти, я с нахални журналисти, дето имат едни отегчени от живота съпруги newsm78 newsm78 newsm78 И понеже по горите нашият "патриот-телохранител-бияч" е зажаднял за женски коси и кръшни снаги, ще омекне пред Джансуто като разстопен кашкавал. А да видим сега ще се преведе ли  достатъчно добре нататък по телефона, че те семейството още не са написали сценария май. Ама кой ли ме чете мене.  Joy Joy hahaha hahaha

Ели, нещо не ми се правят колажи. А на теб щом ти се рисува - действай newsm10
Ето един сакатлък направих, ама нейсе. Оригиналът по убав и изненадващ от туй дето го измислям ooooh! ooooh! Да се гледкат исках, ама щом се налага да обеснявам що съм искала, значи не е станало Joy hahaha



Не разбрах що пишат за тези 32 милиона билети newsm78 newsm78 newsm78

И да се оплача  Embarassed EmbarassedЛошото е че си останах без люспа тази година. Моят мъж вместо шаран взел пъстърва. С кост от риба става ли магията  ooooh! ooooh! Laughing Laughing Laughing newsm78

# 703
  • Мнения: 8 442
Ели къде го прочете за синеочко  newsm78 защото аз попадам все на инфо ,че 6 епизод си е в сряда от 20.00 .Може би следващия епизод ще го местят другаде  newsm78 ,като нищо ще го направят ,ама ако е за добро нека да го местят само да си доразкажат историята .Щото ето сега от последния  фрагман става ясно че май героя на синеочко си имал син  smile3521
Ванинка не знам дали ще стане с кост от риба  smile3521
Ние пък тая година с моя благунчо    ядохме скумрия на скара и също тотално не сме спазили традициите  smile3521

# 704
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Ванинка не знам дали ще стане с кост от риба  smile3521

Абе то и с люспа толкова ще стане, ама адет Heart Eyes Laughing Laughing Laughing Сърце да е богато на хубави усещания  smile3521 В джоба все ще има нещо като за протеини и зеленчук, де вика патронът hahaha

В очакване на нови фотки утре , лека нощ от мене с една добра песен и един интересен клип Hug Hug Hug Peace



https://www.youtube.com/watch?v=8UVNT4wvIGY

И нещо, което видях в един сайт с хубави нещица. Приятно ми е да го споделя:
Скрит текст:
...декември е уют. кори от портокали. пукащи дърва. запалени свещи. червено вино. понякога розе. тихо пиано. вълнен шал и дебели чорапи. първи сняг.

...декември е грижа. внимание и мисъл към най-любимите ти хора. подаръци. изненади. срещи. топло мляко с канела. писма и картички. очакване.

...декември е искри и фойерверки. блясък. по улиците. в очите. светлини.

...декември е (равно)сметки. разплащаме се с 365 дни случвания и пропускания. всичко онова, което сме можели да бъдем, а не сме. всяка неказана дума и закъснял жест. онзи телефонен разговор, който пропусна. пътуването, което не направи. работата, която не прие. думите, които не каза.

...декември е обещания. наравно стари и нови. да бъдем по-добри. по-щедри. по-благодарни. да мечтаем повече.

...декември е поглед навътре. носталгия по детството. по това какви бяхме, какво търсихме, в какво вярвахме. по приказки с щастливи начала, не краища. по онова утре, което все търсим и все не стигаме.

...декември е всичко в едно. най-студения и най-топлия месец. най-пълния с хора и най-самотния. едновременно край и ново начало. прошка.

...декември идва и си отива като сън. всяка година се питаш кога пак стана декември. никога няма да разбереш.

...декември е вселена.
Лека да е....
Скрит текст:
дано и за Ямбол и ямболийци, хасковлийци и въобще там където природата си казва тежката дума Praynig Hug

Последна редакция: сб, 06 дек 2014, 23:04 от vanina707

Общи условия

Активация на акаунт