Магията на изтока - тема 37

  • 37 251
  • 771
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 6 780
karamelia, вече го има преведен на руски.

# 256
  • Мнения: 196
karamelia, вече го има преведен на руски.
Благодаря! Ей сега го свалям, после ще се отчета.

# 257
  • MJF
  • Мнения: 8 594
Kyou wa Kaisha Yasumimasu
Преведените на англ. 4 серии изгледани. Манору и родителите ме  Joy нон стоп. За сега CEO  хвърля дума за размисъл и Тя изпада в "страшен" анализ, Студента го отнася но поне на края на всеки епизод до тук успяват да го обсъдят, да видим до кога.  Laughing. Тя , CEO  и Студента са интересна комбинация типажи и има шанс до края да останат такива, до един са симпатяги. Творческия екип нищо не ми говори а и имам  редовната  Thinking "колко епизода е това заглавие?"

# 258
  • Мнения: 196
Изгледан първи епизод на The King's face. Няма да има четене на мимики и разпознаване на емоции чрез човешкото лице, както си мислях. Цялата идея за сега се върти около това, че кралят трябва да има определен тип лице, иначе Чосон ще страда. Да видиш ти!  Joy
Скрит текст:
Горката главна я принуждават да се преструва на мъж, ама като гледах превюто за втори епизод, май бързо я разконспирираха. Мацката се оказа, че има идеалното лице за краля. Така да се каже, ако стане кралица или конкубина, веднага всички чосонски беди ще изчезнат. Та сега си мисля, че Негово величество и Негово височество ще се борят за девойката... Ще видим. Simple Smile

# 259
  • BG
  • Мнения: 4 457
Шоши, Bitter Blood не съм го гледала, сега ще го видя на каква тематика е и може да го пробвам.
Тайна и 2в1, какво ще кажете за Лошите момчета, ако сте  гледали 7 еп., аз честно нищо не разбрах, само кои са убитите накрая , то и такава тъмница беше, едвам долавях силуетите, пък и героят на PHJ липсваше през повечето време, та не ми вървеше много серията.
Ще погледна сега и за тази японска сватба, за която говорите.

# 260
  • Мнения: 6 780
Гостче, все още нищо не е ясно при Лошите момчета. Въпреки, че онзи каза на Малчо, че той е психопата-убиец, аз все още си мисля, че има някаква конспирация зад това. Върти ми се мисълта, че някой е накарал фотографа да му каже това. Доста странен поглед имаше на края на серията Бясното Куче. Нещо не ми се връзва Малчо да е убиецът, освен ако не страда от раздвоение на личността, а поне до момента не е показал такава склонност. Прокрадват ми се и някакви съмнения спрямо полицайката, че не е съвсем "чиста и неопетнена", а и този новият прокурор, който се появи... Thinking.... и той ми се струва, че има някакви скрити мотиви и цели. Явно някой дърпа конците и използва всички като пешки в някаква мръсна игричка.

# 261
  • BG
  • Мнения: 4 457
Да, погледа на Бясното куче наистина говореше, че знае нещо повече. За полицайката не съм се замисляла, а новия прокурор ми е адски неприятен, дано не го дават много. Всъщност имам усещане, че сериала се върти най-вече около Малчо  (това име много ми харесва, че в спирита са го кръстили Психо и ми е неприятно като пиша там в темата да го наричам така, ама няма как). Той е най-загадъчния и интересен образ, а се оказа, че и тримата са много състрадателни, чак да не повярваш, че са убийци. Особено  Те Со накрая като се биеше с онзи приятел-враг беше много трогателен.

# 262
  • София
  • Мнения: 15 469
  И тоя прокурор ,който дойде при тях... много съмнителен.Избиха всички близки приятели на Те Су и шефа му.Яка мафия е забъркана, толкова поръчения за един човек и то от всякакви нива.

# 263
  • BG
  • Мнения: 4 457
прокрадна се и идеята в темата, че Малчо може да има брат близнак, обаче някак ми е странно, не ми се вярва много. Те Со, Те Су ли е бил всъщност, запомнила съм го грешно, или при рускините така се води, не помня, все пак беше онзи ден когато гледах епизода Joy

# 264
  • София
  • Мнения: 15 469
  То при руснаците имената винаги звучат по друг начин.

# 265
  • Мнения: 6 780
Внимавайте да не ви заболят очите dazzler1




А с това може да ги успокоите Laughing.

# 266
  • Мнения: 196
На YG Entertainment им признавам едно - могат да правят клипове. А ако бяха сложили и ТОР за цвят, щях да съм много щастлива.

# 267
  • Мнения: 14 423
М,петък хубав ден Popcorn
И голямо затишие в темата Mr. Green
Понежи преди време писахте тук,за образите на ГГ ,че са меко казано в много случай неглежирани.По едно време и аз имах такова усещане,даже помолих за нещо с ГГ на пиедестал.За това за разведряване сменете региона или нещо весечко погледнете като това Teach You To Love,подсказано ми от една добра душа Heart Eyes Не препоръчвам обача да се гледа по време на хранене,че може да се задавите от смях особено в началните минути.Има си някои типични източни моменти,но като цяло е разтоварване и забавление.А, и ГГ си я бива Peace ,но има и с какво да се изплакнат очите Wink

Последна редакция: пт, 21 ное 2014, 13:22 от Sause baus!

# 268
  • MJF
  • Мнения: 8 594
Teach You To Love e от  рубриката на  MBC  Best Theater  и жанра си е точно ром-ком, мда приятно филмче.

Официално дезертирам от гледането Mr. Back след първите 6 серии и не знам дори дали ще събера желания поне да погледна края. Разхищение на актьорите  Confused, без елементарна работа от сценарист и режисьор. Безобразие с една дума.

 Thinking определено има превес на пародиите в текущите кор. сериали  от купката "гледам" но от тази степен на пародия която ми е свръх много.

# 269
  • Мнения: 196
Момичета, обърнахте ли внимание, че до милите ми на сърцето корейци, вече достигнаха такива чудеса на цивилизацията като пералня и хим. чистене и вече няма по сериалите крачно пране за двойки.

Общи условия

Активация на акаунт