Магията на изтока - тема 37

  • 37 241
  • 771
  •   1
Отговори
# 285
  • MJF
  • Мнения: 8 593
 Hug ей това е то другарчетата. Ориентирах се.  Hug
Ок и Пинокио ще погледна.
 Joy Joy е как успях от текущите японски да започна баш с "нередовния"-  Kyou wa Kaisha Yasumimasu?! Ей на превеждащите от японски как не им върви, не могат да се отърват от мен , все ги нацелвам  Joy Joy Mr. Green  #Sniper

# 286
  • Мнения: 6 779
Преводът на Kyou wa Kaisha Yasumimasu просто върви по-бавничко, не че е нередовен.

# 287
  • MJF
  • Мнения: 8 593
Мда , това имах предвид с кавичките. Следва да погледна  японския за сестрите.
дането,
Скрит текст:
видях и чух качените от седмица 7 на британския The X Factor изпълнения на песни на Уитни.Харесаха ми до една и аранжиментите и изпъленията. Някак на павечето песни от R&B  ритъм леко или нелеко към хип-хоп разбира се на основния поп-фон та се е получило "с мярка" и като за мен  Simple Smile. I Will Always Love You от Ben Haenow  ми прозвуча като друга песен- това комплимент, защото такава емблематична песен  не е лесна да звучи така че да не ти звучи автоматично Уитни, мда.

# 288
  • Мнения: 6 779
И ти като се появи днес, веднага "изстреляха" превод на 4-ти епизод hahaha. Имат ти страха, да знаеш  yes  newsm65.


За любителите на крими сюжетите днес започна Dr. Frost.

Последна редакция: нд, 23 ное 2014, 19:27 от 2в1

# 289
  • BG
  • Мнения: 4 457

За любителите на крими сюжетите днес започна Dr. Frost.
Ха, така, ми къде ще го сместим, аз на три фронта действам в момента: корейски, японски и китайски.

# 290
  • MJF
  • Мнения: 8 593
2в1Blush на кое 4-и епизод? На Амемия съм изгледала 4 серии а на Сестрите сега видях че има 6 готови серии за мен.
 Thinking бавно вдяват тез, от кога им размахвам редовно бухалката , вече и мускули имам, тук всички добре знаете. Само от време на време имат проблясъци  Thinking и ме разбират.  newsm66 Platonic 8 чакам.
нощен гост, в корейския фронт рокади прави  Simple SmileHug

# 291
  • Мнения: 6 779
На Амемия, Шош Laughing. До вчера го нямаше като за мен. То, с тези промени в d-addicts, голяма какафония настана.


Гостче, Д-р Фрост е само по епизод на седмица, като Лошите момчета. Те са и по една и съща телевизия. Единият в събота, другият в неделя.

# 292
  • MJF
  • Мнения: 8 593
Ой , ясно 2в1. Разбра ли се поне официалната причина за решението на d-addicts ?
Та като променят нещо в ресурсите ни голямо и все стават неразбории, докато човек пак си ги нареди.

# 293
  • Мнения: 6 779
Нищо не се разбра за d-addicts. Човекът каза  "лични причини".  Чета обаче, че доста хора ползващи сайта от години се включват доброволно в идеята да се създаде ново подобно място и дори са се задействали по въпроса. Дано успеят, защото наистина беше голямо удобство за свалящите всичко да е на едно място, да е свободно и да не се изискват разни рейтинги.


Hero 2014 - прилично продължение на първия сезон. Кимутаку си е същия сладур, макар и да ми липсват някои образи от преди. Схемата е същата, така че няма изненади за гледалите сериала от 2001. Всяка серия си е отделен случай, само основните герои са едни и същи. Въпреки, че дорамата не е нещо зашеметяващо си е удоволствие да гледаш Кимура.

# 294
  • DE
  • Мнения: 9 068
Цитат
Въпреки, че дорамата не е нещо зашеметяващо си е удоволствие да гледаш Кимура
В момента го гледам. Наистина е удоволствие да гледаш Кимура, като се появи и не мога да си отлепя погледа от екрана  Heart Eyes Иначе филма е скучен на моменти дори, нищо впечатляващо и драматично. Типична драма, за проблемите в обществото.
Аз си снова на японски и китайски фронт  Crazy
Шоши, добре че ме подсети. Нищо впечатляващо този сезон, но просто обичам да си го гледам. Гари осезателно липсва в журЕто  Crossing Arms Продължавам да си подкрепям групата Stereo Kicks и другите пеят, но тези са ми най на сърце  Heart Eyes

# 295
  • MJF
  • Мнения: 8 593
дането ,
Скрит текст:
аз понеже съм на вълна Уитни напоследък- слушам концертните ѝ изпълнения и  често  Party от кеф, макар че и често се  Close как се погуби този глас, та тези от предаването ми нацелиха случайно музикалната вълна. Като каза Гари та чух и изпълнението на любима моя песен на Take That  в това предаване- Never Foget  и то точно версията с детски хор, мда  Party
2в1 , дано се появи алтернатива с положителните неща от опцията на d-addicts
Да ви поздравя с изпълнение от днес от галата в Бордо с изпълнение на мои китайски любимци- Wenjing Sui - Cong Han -Plants vs Zombies  за жалост в момента още само този запис е в тубата

# 296
  • DE
  • Мнения: 9 068
Шоши,
Скрит текст:
боли ме сърцето като се сетя колко обичах Уитни,  се сещам колко ревах когато съобщиха новината  Cry
като чуех нейна песен и сълзите ми тръгваха, още с мъка слушам нейни песни, не обичам да ги пеят по разни предавания кадърни и не толкова, новоизлюпени звезди  ooooh! Макар че понякога има попадения  Whistling
Take That за съжаление си остават неосъществима мечта за посещение на концерт  Sad  вече в този състав от 3ма не е групата за която мечтаех  Crossing Arms
Версията с децата не бе много успешна с изключение на децата  Heart Eyes те общо взето са си дежурни в Х фактора имат много участия в различен състав. Едно от любимите ми

В тон с горното, да чуем едно добро изпълнение на песен на Уитни


старо, но златно  Heart Eyes

# 297
  • BG
  • Мнения: 4 457
Хе, хе, Шоши, с теб днес сме на вълна вечните любимци, и аз цял ден  слушам-


# 298
  • DE
  • Мнения: 9 068
Аууу, господин Боно остарява красиво  Heart Eyes

# 299
  • BG
  • Мнения: 4 457
Taка  ли ще започнем седмицата Laughing
Аз съм в очакване на суб за д-р Фрост, и да пусна  превюто за 2 еп., въпреки че още не съм гледала първи Joy но ми се струва, че ще е добър може би също колкото Лошите момчета



Общи условия

Активация на акаунт