Тема Незабравима (Unutulmaz) 251 ,"Emanet"

  • 44 711
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 203
Хайде кой позна ,че Тахир ага ще приключи участието си във филма  Hug

# 46
  • Мнения: 183
Брей,Мерием говори със Симге за сватба
И двете са от една порода змии Laughing
..............
И сега Фърат ще му е виновен на Екрем, заради баща им, а той агитираше Тахир да връща Екрем.

# 47
  • Мнения: 3 203
Леле дали Екрем не даде фира  newsm78 кой ще е главен герои сега  newsm78 Поправка това май е само за сплашване  Joy Joy Joy Joy Joy страх лозе пази какви ли са условията за него  Thinking

# 48
  • Мнения: 183
Леле дали Екрем не даде фира  newsm78 кой ще е главен герои сега  newsm78 Поправка това май е само за сплашване  Joy Joy Joy Joy Joy страх лозе пази какви ли са условията за него  Thinking
Този/ забравих му името/ си иска парите ,които Екрем му дължи

# 49
  • Мнения: 183
Йозлем май я качват на столче за снимките в близък план.Като са един срещу друг с МАА му е до носа, а при разходките му е до рамото Joy Joy Joy
Или на мен така ми се струва newsm78

# 50
  • Мнения: 3 203
Леле дали Екрем не даде фира  newsm78 кой ще е главен герои сега  newsm78 Поправка това май е само за сплашване  Joy Joy Joy Joy Joy страх лозе пази какви ли са условията за него  Thinking
Този/ забравих му името/ си иска парите ,които Екрем му дължи
И предполагам без да знам езика ,че Екрем му е намекнал за това ,че Тахир ага май е на път да си тръгне и връщайки се в конака Екрем ще може да му се издължи та го е умилостивил да не му тегли  #2gunfire #2gunfire #2gunfire куршума  newsm78

# 51
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 52
  • Мнения: 34
Много вина му се насъбра на Фърат,първо за Халит сега за Тахир,без малко да си каже всичко на Зилял,добре че не го направи

# 53
  • Мнения: 3 203
Обаче Саид не е безразличен към Пирназ таи някакви чувства да почакаме да видим кога ще ги разкрие . Thinking Екрем е много сърдит на Тахир даже и Хатун немож му повлия .Всичко му е криво май тук сега призна ,че Зулял сестра му има коз срещу него със скрития диск.Абе в този конак много жени съвсем ги обърках коя каква е  Joy Joy Joy Joy Joy

# 54
  • Мнения: 34
Обаче Саид не е безразличен към Пирназ таи някакви чувства да почакаме да видим кога ще ги разкрие . Thinking Екрем е много сърдит на Тахир даже и Хатун немож му повлия .Всичко му е криво май тук сега призна ,че Зулял сестра му има коз срещу него със скрития диск.Абе в този конак много жени съвсем ги обърках коя каква е  Joy Joy Joy Joy Joy
Зухал-сестра му
 Laughingне си само ти дето ги бъркаш

# 55
  • Варна
  • Мнения: 329
Здравейте, приятели! Hug
Докато се преборя с ежедневните си служебни и лични проблеми и ви заварвам в нова тема! #Crazy
Благодаря, Деси!   bouquet Стилно, красиво, уютно, както винаги досега! thumbsup
Великолепен и оригинален Бганио както всеки път!   bouquet
Анкети

По анкетите ти, батко, не си пръв
Йозлем назад в тях също изостана
Не гледаш от екрана вече ти на кръв
и снимката ти паяжина  хвана

Къванч се мъдри гледам най-отпред
Дори Буура в десятката попада
Напразно диря твоя образ блед
Свободно той в класацията пада
Дори снимката му прах да хване,
Серхан все пръв ще си остане...
На хоризонта рядко да се мярка,
след него дирята е твърде ярка!

Героят ни романтичен, най-любим...
Любовникът прекрасен, незабравим...
И въпреки всичките хиляда анкети,
звездата му в сърцата ни ще свети!

И аз да понаточа перо, че след като Серхан се покри, няма какво да ме вдъхновява. Crazy

Гледам серията от "Еманет", но не може да ми прикове вниманието дотолкова, че да не се разсейвам с други занимания. Не ме грабва нещо, само заради Йозлем гледам. Whistling
И накъсва сигнала на нета... Rolling Eyes
Трудно публикувам в темата...  Angry
Не е една беля! Crossing Arms
И тия всичките жени така си приличат... Rolling Eyes Коя коя е?... Thinking

Последна редакция: пн, 10 ное 2014, 23:05 от danidorina

# 56
  • Мнения: 183
Мерием искала чоджуци в конака Joy Joy JoyНяма да миряса докато не ги ожени Симгето и Аслан

# 57
  • Мнения: 3 203
Мерием искала чоджуци в конака Joy Joy JoyНяма да миряса докато не ги ожени Симгето и Аслан

Ще си сложи таралеж в гащите  Joy Joy Симгето няма да е покорна като онази женица на сина й където се обеси Thinking

# 58
  • Мнения: 3 203
Фърат горкия ще психяса с тази тайна  TiredВъх телефонът на Симгето сам си набира   номерата. JoyАз май съм пропуснала боят по Пирназ  Thinking Малко ми засече нета и докато рестартирам и включа жената посинена няма нужда да питам от кой  ooooh! Екрем е раздавал правосъдие върху беззащитните а забравя какво е да те  е страх . Сега този Шакир или там каквъто е като излъже сестра му да видим как ще се отърве Екремчо като ще го гледа денонощно  ooooh!

Последна редакция: пн, 10 ное 2014, 22:50 от mariq_72

# 59
  • Мнения: 34
И така да споделя че за тази часова зона сме на 3-то място по гледаемост,утре ще видим пълния рейтинг

Общи условия

Активация на акаунт