Тема Незабравима (Unutulmaz) 251 ,"Emanet"

  • 44 720
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Русе
  • Мнения: 2 320
Какво гледаше Йозка, тест за бременност? #Crazy Костюмарът май не беше доволен, за разлика от нея...Дали тя не го изнудва...Някой може ли да даде превод на репликите?... newsm78

# 721
  • Разград
  • Мнения: 8 243






# 722
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 723
  • Мнения: 3 203
Привет Незабравимки  Hug Heart Eyes много готин фрагман ,холдинг,готинка кола за миг си представих ,че батко е в нея  Hug JoyОпределено му отива на нашето момиче да се шири в лукса но от плахата Еда  сега се вижда ,че новата геройня определено сече...ли сече.Кой ли момък ще и е по близо до сърцето... newsm78 newsm78

# 724
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 725
  • Русе
  • Мнения: 2 320


Тази снимка поствана ли е? newsm78

# 726
  • Мнения: 3 203


Незабравими така и не успяхме да си честитим вчерашния ден  ooooh! 10.01.2010 година ние май -позабравихме но път БТВ Лейди ни го поднесе като подарък за зимните дни да ни топли  Hug

# 727
  • Мнения: 262
Незабравими така и не успяхме да си честитим вчерашния ден  ooooh! 10.01.2010 година ние май -позабравихме но път БТВ Лейди ни го поднесе като подарък за зимните дни да ни топли  Hug
Мария     bouquet  добре си се сетила за тази емблематична дата!  Ето линк за Тема 1   31.12.2009 г.  Ще ми бъде интересно да прелистя тези страници, както и по-нататък.


# 728
  • Мнения: 3 203


Деска притичвай се на помощ чакаме те с нетърпение  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 729
  • Русе
  • Мнения: 2 320
Незабравими така и не успяхме да си честитим вчерашния ден  ooooh! 10.01.2010 година ние май -позабравихме но път БТВ Лейди ни го поднесе като подарък за зимните дни да ни топли  Hug
Мария     bouquet  добре си се сетила за тази емблематична дата!  Ето линк за Тема 1   31.12.2009 г.  Ще ми бъде интересно да прелистя тези страници, както и по-нататък.

smile3555
Ха, честит ни юбилей - 5 години Незабравима...и в теми! newsm44 newsm44 newsm44 newsm18 newsm18 newsm18  party023  party023  party023
Познайте до 3 пъти до коя тема стигнах... hahaha...До 3-та?! Луда работа! Обаче на мен ми излиза само текст, без снимков материал. smile3518
Интересни са ми първите "захапали плувката" и колко точни коментари правят в повечето случаи. newsm10
Ох, че съм забравана! doh Марийче, благодаря ти за припомнянето! newsm51

# 730
  • Мнения: 570
Благодаря на Мимето за припомнянето  и аз се сетих с един ден закъснение  ,но тя ме е изпреварила. Grinning .Явно улисани от повторението по БТВ лейди сме пропуснали вчерашната  дата .Ех страхотни времена бяха ,едва ли с друг сериал ще се повторят  Confused.

# 731
  • Мнения: 3 203


Лека и спорна нова работна седмица приятели. Hug Heart Eyes Кога ли ще се излъчи първи епизод на новия сериал на Йози и дали ще бъде по АТВ -то newsm78 Аз бях останала с впечатлението за 5 януари или нещо много се бъркам  Thinkingи Честит празник на всички празнуващи   bouquet

# 732
  • Русе
  • Мнения: 2 320


Успешен ден и спорна седмица от мен! smile3525
Днес празнуват Таня, Татяна -  Поздравления и благопожелания за празнуващите! newsm51

# 733
# 734
  • София
  • Мнения: 1 395
Кой би си помислил, че за една наглед толкова банална история ще се изпишат 251 теми в продължение на цели 5 години! А това е резюмето на сериала от пост 4 в тема 1, където единственото по-впечатляващо нещо е желанието на Толга да се омъжи.

С две думи въпросния "пич" Харун върти любов с две момичета, без да знае, че са сестри. Когато това става ясно.. нещата стават доста сложни за всички. И двете сестри страдат. Мелда е официално сгодената са Харун, а Еда само страда по него, защото е влюбена. Още в първата серия правеха джиджи-биджи, без тя да знае, че той ще се жени, а той без да знае, че Еда е сестра на Мелда. Отделно Толга си харесва Еда и иска да се омъжи за нея. Покрай роднините на двете сестри стават още интересни неща, всеки си има история... те си имат брат (Керем-пубер, пълен шматко) и още една сестра (Ферда-с две деца, пребивана от мъжа си, избягала от него, върнала се при баща си, после пак при мъжа си и пак млатена... и т.н). Отделно и семейството на Харун са едни образи...
Като уточнявам, че семейството на Еда, Мелда, Ферда, Керем (сестрите и братчето) са бедни хора. (Толга, който е влюбен в Еда, също. Той има и болна майка, грижи се за нея)
А Харун и родата му са баровци. Те също си имат доста тайни от миналото. Става бая оплетено по едно време. Интересно си е сериалчето, а като добавим, че и Кърач го е озвучил....


Само да не си помисли автора на поста, поставил началото на темите с марка "Незабравима", че нещо се подигравам. Това е само една дружеска закачка, придружена от голяма благодарност.

Общи условия

Активация на акаунт