Боледуване на децата ни – тема 19

  • 32 356
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • shumen
  • Мнения: 18 066
Силве,пиши после как е минал прегледа.
Лисе,чакаме новини и от вас.

# 706
  • Мнения: 21 282
Момичета,то нямам какво да кажа,повлияла се от лечението,обаче ако я пусна на градина пак,всичко ще е на ново на въртележката ...  Sad

Рали,сега видях,ами не знам за другото момиченце,тя откакто я знам почти винаги си е не-в-къщи,когато е болна ..та така...

Пак ми е смотано,няма да се размине без операция явно...

# 707
  • Мнения: 1 103
Лисе,осъзнала си това,което не исках да ти пиша,баш въртележка си е,при следващото боледуване,пак ще се раздуе сливицата и пак ще я свивате,не исках да те плаша,но си е така!Все пак дано пък се намери решение и без операция!

# 708
  • Мнения: 21 282
Лилия Hug,да,така е.
Ами за момента друго решение освен операцията не виждам аз.
Може би другият месец ще я направим ...

# 709
  • Мнения: 6 565
момичета, не ми се говори... детето ми се влошава, в понеделник трябва да решим за операция на третата сливица и ухото. и второто светило каза "неотложно".

# 710
  • Мнения: 21 282
Силвиана ,стискам палци да вземете правилното решение  Hug

# 711
  • Пловдив
  • Мнения: 3 562
Силве, кураж майче.
Лисичке и на теб!

# 712
  • shumen
  • Мнения: 18 066
Силве,Лисе,кураж.Дано се оправят децата и да се разминат с операциите.
Лисе,ооф,така е,с тия ясли и градини сме на въртележката,ако ги пуснем.На мен не ми се иска хич,ама няма как.До вторник ще е в нас и сряда е на ясла и да видим сега колко ще изкара.

# 713
  • Мнения: 21 282
Благодаря ви ,милички   bouquet

Сега се чудя нещо - по принцип ако се реши операция ще е другият месец,но се чудя къде да е ..

В Каспела ,при Петров - Пловдив или да ходя в София ...

# 714
  • Варна
  • Мнения: 25 254
Ох, Силви,
сви ми се сърцето. Знам, че всичко ще завърши добре, но това, което преживявате наистина е много трудно... Кураж, мила, гушвам те. Споделяй, когато имаш нужда.
Лисе,
не мога да дам акъл за съжаление. Имате време, проучи внимателно Hug

# 715
  • Мнения: 3 795
Лисе HugДано всичко мине и замине и да се успокоиш!
Силве Confused Много сили и вяра ти изпращам Praynig Hug

# 716
  • Мнения: 1 103
На мен при Петров ми беше много спокойно,не че те навивам,но го няма стреса за детето с взимането от майката!

# 717
  • Мнения: 21 282
Благодаря,момичета!

Силви ,много  Hug Hug Hug

И мен това с вземането ме притеснява,но да видим ..

# 718
  • София
  • Мнения: 1 966
Силвиана, дано нещата скоро да тръгнат към подобрение  Hug Аз попитах баща ми все пак, в Пирогов при д-р Чапкънов съм ходила и съм доволна.

Лисе, успех и на вас  Hug

Днес заведох Таня на преглед в Токуда, пуснахме и кръвни изследвания, всичко е ок, гърдите чисти. Продължава да си кашля ужасно обаче, някакво чудо е направо, такъв  бил сега вируса.

# 719
  • Мнения: 21 282
Светла,благодаря  Hug

Общи условия

Активация на акаунт