Как беше при вас с нощното хранене - докога???

  • 14 594
  • 96
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 393
И ние си папаме нощем яко и затова сме станали доста едрички  Party

# 16
  • Мнения: 7 430
Моят Викторио си цоцаше до към 11м в 3 през нощта. Един път опитах да дам вода, но не се поддаде и за това повече не пробвах - реших, че щом има нужда от това - не искам да му отказвам.
Ще видиш след месеци как с умиление ще си спомняш за тези нощи Wink
Имай търпение още малко Peace

# 17
  • Мнения: 2 657
Ами,той сам си се отказа още на втория месец-без да го насилвам Peace
Но пък,когато стана на 9 месеца реши,4е трябва да яде и нищем,та си похапваше в продължение на два месеца EmbarassedСлед което окон4ателно ми отказа млякото Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 1 101
Вече е на 10 месеца и все още суче нощем CrazyКато гледам май няма скоро да се откаже...

# 19
  • Мнения: 8 505
Продължи само 2 седмици!Една вечер не се събуди,а аз никога не съм я будила за хранене и чак на сутринта се размрънка,че е гладна.След тази нощ не ми се е будила за хапване.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Никога не е имало нощно хранене при нас. Още в родилния дом ни посъветваха, ако бебето се събужда около 3 часа през нощта да даваме водичка вместо мляко. Всъщност само една или две нощи се е събуждала и толкова. Още в началото си спеше от 22 - 22.30 до към 7 - 7.30 с редки изключения да се се събуди към 6.30. Воследствие четох, че е необходимо стомахчето на бебето да си почива 6 часа и, разбира се, най-подходящото време е през нощта Grinning

# 21
  • Мнения: 8 769
Дъщеря ми още след първия месец отказа нощното хранене, но синът ми продължи със среднощните закуски докъм 5-я месец. Спокойно, medunka, детето най-добре знае и само ще си регулира режима на хранене и почивка! Grinning

# 22
  • Мнения: 641
Около 4 месечна беше отказала нощните хранения, месец по-късно си ги върна (започнаха да я мъчат зъбки) така е и  до днес. На кърма е дребосъчето, спи при мен и почти не се будя вече, или поне действам в просъница Grinning.

Спокойно, medunka, детето най-добре знае и само ще си регулира режима на хранене и почивка! Grinning

Съгласна съм с Аурелия.

# 23
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Моята беше на 10 дни като заспа в 21 и се събуди в 6 сутринта!

# 24
  • Мнения: 507
Детето само си определя- малкия беше на 3м. когато една нощ просто не се събуди и от тогава не яде нощем.

# 25
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Моят син и сега се буди много често за ядене - през нощта изпива 200-220 мл АМ, като всеки път се буди раязлично - в 1/2/3/4 часа

# 26
  • Мнения: 3 356
Тъкмо спряхме  с нощното хранене ,и започна зъбоникненето.Почти не пропуска нощ,без да си хапне АМ.

# 27
  • Мнения: 27 524
След третия месец!
Не го отказвай насила,не е правилно!

# 28
  • Мнения: 2 407
Харанихме се до 3 месец, после сама си дртпна режима! Последно хранене беше 12, после стана направо сутрин към 6:30, 7 и до сега си е така! Последно  хранене сега е 19,20 часа!

# 29
  • Мнения: 3 698
Дъщеричката ми скоро ще стане на годинка, но още хапва нощем и аз мисля,че...
... детето най-добре знае и само ще си регулира режима на хранене и почивка! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт