MAC & Sephora - 26 тема

  • 55 758
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 13 627

....За това пък Пейнтърли базата им за грим е най-доброто, което съм слагала върху очи като основа до сега.
....

Момичета, тази база я ползвам от 1 година и стигнах дъното  Crazy Мислех, че ще ми стигне за години 

Моята всеки път засичам кога свършва и са точно 2 години и половина. При всекидневно ползване.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 154
Тази година аз се сприятелих доста с червивата на Кларанс, и въобще с червилата- винаги съм харесвала и Диорските. Преоткриха един продукт, който бях закупила преди доста време и така си стоеше- компактен фон дьо тен на La prairie с powder finish, страхотен за бърз макиаж.
Сериозни разочарования нямам, изключвам една поръчка от ягодката, която поставих по съмнение за автентичност  Peace

# 32
  • Мнения: 176
Моите открития за 2014 са ambient lighting пудрите на Hourglass и четките на Том Форд. Разочарования има много! Crazy

# 33
  • София
  • Мнения: 3 880
veka, аз бих ти препоръчала червилата на Estee Lauder от новата им серия - хидратират, нанасят се гладко, не лепнат и не стават на парацли. Също така имат много приятен wear out. От твоите изисквания, нямат само частици за обем Simple Smile
Ето ги: http://www.esteelauder.com/product/631/29657/Product-Catalog/Mak … culpting-Lipstick

Лу, много благодаря!  bouquet
Ще ги тествам при първа възможност.

# 34
  • Мнения: 5 500
Денси   bouquet
Тази година преоткрих Шанел-всичко с изключение на ФДТ PERFECTION VELVET-не знам при другите как е-но при мен като махам грима вечер по кърпичката няма грам фдт-като трайност е пълна 0. Другите ми 2 големи разочарования са маската Оморовица и на Диор коректора hydra life BB eye cream.
Най-сполучливата ми покупка са компактните метеорити Voyager,всичко на Том Форд,олиото на Origins и най-използван продукт-Springsheen на МАС.
Разочарованията ми от продукти които не споменавам са свързани най-често с невъзможността да пробвам преди да купя-колкото и да се гледа по суочове-понякога в действителност цветът е различен.Налага се в последствие на тези продукти да им намирам др.предназначение (ще трябва да ползвам опцията размяна май)-напр.ползвам руж за хайлайтър и обратното.Сега очаквам изненада с един продукт на Bobbi Brown като пристигне.

# 35
  • Плевен
  • Мнения: 339
Моите козметични открития за годината дотук са течния бронзър на By Terry, четките на Хакуходо, особено две от тях са ми особено любими Heart Eyes.
Най-последната ми приятна изненада са сенките на Kat von D  Heart Eyes

Разочарования не съм имала, по-скоро съм купувала продукти, които не ползвам или просто не им давам шанс да ми харесат достатъчно  Blush

# 36
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
michelle_ma_bell, какво не ти хареса в ВВ коректора на Диор - аз го обмислях за покупка, тъй като повечето коректори, които съм използвала ми пресушават контура Thinking

# 37
  • Мнения: 5 008

Разочарования по-скоро нямам, може би до известна степен от 3-steps системата на Клиник, но там го отдавам на лоша преценка от моя страна, защото използвах един травъл комплект, от който не бях особено впечатлена, но не бях и разочарована. Въпреки това взех големи разфасовки от измивния гел и ексфолиращия тоник и сега откровено ги мъча да свършат. Доста ми опъват..  Peace

Теди, хубаво е да ползваш и 3те продукта, а не само 2та, сигурно от там идва опъването, а може и да не ти пасват като цяло де  Grinning Аз съм една от малкото доволни от 3те стъпки  Grinning Ползвам ги от 1 година вече плътно, започнах да ходя и на почистване на лицето редовно и кожата ми е по-добре от всякога.
Тази година изобщо нямам спомен какво ново съм сдобила, май свободната пудра на Шанел ми е попадението, ако не е от миналата година  Embarassed Много харесах и цяло лято носих тази пудра на Герлен, с бб крем, спирала и червило.

# 38
  • София
  • Мнения: 431
Алиенка, със сигурност използвани и трите, ще редуцират опъването. То така или иначе преминава какъвто и крем да сложа отгоре. Въпросът е, че при други измивни средства, които мислех за далеч по-инвазивни, го няма този момент или поне не е толкова силен. Кожата ми е изключително тънка и чувствителна и като цяло ми е голям проблем да стои само почистена без да има хидрататор отгоре. А същевременно е склонна към появата на пъпчици и черни точки (основно в областта около носа и от двете страни на брадичката)  Crazy Въобще не е лесна моята  Laughing

Лу, много благодаря, аз съм повече от щастлива, че приключи одисеята с базата  Simple Smile Сега си я ползвам вече няколко дни и съм супер доволна  Hug

Едно питане от мен, с каква четка нанасяте кремообразни сенки? Аз по принцип го правя с пръст, но не искам така да бъркам в бурканчето  newsm78

# 39
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Едно питане от мен, с каква четка нанасяте кремообразни сенки? Аз по принцип го правя с пръст, но не искам така да бъркам в бурканчето  newsm78

Аз нанасям с ето тази: https://www.zoeva-shop.de/en/makeup-brushes/eye/233-cream-shader/a-8000133/

# 40
  • Мнения: 13 627
Най-често го правя с пръсти, ако искам да е с четка ползвам плоста с изкуствени косми (водят се често за коректор)

Скрит текст:

# 41
  • София
  • Мнения: 431
Да, аз също ползвам пръсти на клепача за доразнасяне. Благодаря за съветите, тези дни ще търся плоска четка със синтетични влакна   bouquet

# 42
  • Мнения: 2 843
Козметичните ми открития тази година са по линия на червилата: на ЕЛ, кожените на Живанши, Fluid Stick на Диор, също Lancôme L'Absolu Velours - последните дълго ги подминавах, защото мислех, че са глосове, а се оказаха червила с доста силна пигментация и красиви цветове.
Разочарования нямам, защото купувам продукти на изпитани брандове. Фаворит отново са ми Герлен по отношение на качеството.

# 43
  • Мнения: 5 500
michelle_ma_bell, какво не ти хареса в ВВ коректора на Диор - аз го обмислях за покупка, тъй като повечето коректори, които съм използвала ми пресушават контура Thinking
Аз също го взех заради сух контур плюс е първият коректор с висок SPF на който лично аз попадам-но големият минус е че мигрира-т.е.не остава само там където е нанесен и се събира в гънките-писала съм и преди-пробвах и със и без крем отдолу,с различни пудри за сетване-не можах да се справя. Нямам бюти блендър-може това да е решението на проблема  newsm78
Имай предвид че за мен лично това е коректор за тъмни кръгове-има леек цвят на сьомга-в смисъл не е от тези озаряващите.Някой беше похвалил др.коректор на Диор-мисля писалка-но не съм го пробвала и нямам впечатления.

# 44
  • Мнения: 13 627
Момичета, има ли някъде онлайн инфо кои точно номера зареждат от червилата на Chanel?
Примерно немският Douglas?

Харесах този номер от Allure Velvet (33), но в сайта на Douglas го нямат. При нас по-различни цветове ли зареждат или са като за немският пазар?

Общи условия

Активация на акаунт