MAC & Sephora - 26 тема

  • 55 747
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 31 212
Момичета, идвам със страхотни новини. Hug
 Сефора вече е украсена и са пуснати коледните палитри на  Too Faced и куфарчето на MUFE в официална продажба. Страшно се радвам, защото и двата сета са мнооого красиви. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
 Куфарчето на MUFE е 100 лв., а голямата палитра на TF е 98 лв.
Има и още много други новости, като сетчета на Бенефит и много интересни палитри на Сефора.
Заредени са и подаръчни сетове с парфюми и спирали.
Има бройки и се надявам всеки да си купи това което желае.
Боже как ще избера и как ще се удържа да не купувам много не знам. Напоследък съм голям фен на Бенефит и техните неща ме съблазняват доста. Вече ми мирише на Коледа и започвам да изибрам подаръци. Вече накупих, но има още доста за купуване.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 128
 И аз се включвам с новост- във FU е налична Vice3  Hug

# 47
  • Мнения: 4 428
Какви страхотни новини за начало на тази страница  Flutter

Ох, и Вайс 3 вече е заредена...Дали ще устоя, не знам... Crazy

На мен не ми се ще, да развалям хубавото начало на страницата, но да си излея разочарованието на годината  Rolling Eyes Не е много козметично, но все пак - това е пинсетата Tweezerman Slant Tweezer. Добре, че удържах фронта и поне я купих на намаление...
На мен тази пинсета не ми върши никаква работа, защото масово ми къса космите  Tired Дефакто ми подстригвам косъма, вместо да го изкоренява. Това супер много ме дразни. Особено, че я взех с такова желание, да се справя лесно и с малки косъмчета. Да, справя се, като ги реже  Crossing Arms

Последна редакция: ср, 12 ное 2014, 16:27 от veselina_s_p

# 48
  • Мнения: 13 625
Веси, много кофти  Sad Аз от моята Tweezerman съм страшно доволна. Маха абсолютно всичко от корен, дори и супер прозрачни и руси косъмчета.

Много хубаво за Too Faced & Co. но аз чакам Guerlain. Ама те ще вземат да заредят сигурно чак декември  Confused

# 49
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
В Дъглас и Бюти Зон май ще предлагат Том Форд (парфюмите), дано да е вярно  Peace

# 50
  • Мнения: 13 625
В Дъглас и Бюти Зон май ще предлагат Том Форд (парфюмите), дано да е вярно  Peace
Да, преди няколко дни ги видях вече по рафтовете. В БЗ в Mall of Sofia

# 51
  • София
  • Мнения: 1 500
Поне от месец има парфюми на Том Форд в БЗ и Дъглас. Peace

# 52
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Дано и за тука е така, че ние на морето сме ощетени, ако почнат и Шанел да предлагат грешка няма да имат, но уви. #2gunfire .

Едит: При нас няма  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 31 212
И аз съм супер доволна от пинсетите на Tweezerman. Имам вече три и ги ползвам почти всеки ден. А с острата правя и операции и то успешни, писала съм неведнъж.
Веси не знам защо ти къса, на мен не ми, като работя винаги и с двата ъгъла в зависимост как ми е удобно на ръката и на посоката.

Жаки, скоро Герлен. Peace

# 54
  • Мнения: 311
Момичета, има ли някъде онлайн инфо кои точно номера зареждат от червилата на Chanel?
Примерно немският Douglas?

Харесах този номер от Allure Velvet (33), но в сайта на Douglas го нямат. При нас по-различни цветове ли зареждат или са като за немският пазар?


Ето това забравих да напиша като откритие за мен тази година. Тази серия червила са уникални, но за съжаление нямат перманентен бежов цвят какъвто искам. Надявам се в някоя колекция скоро да пуснат. Не съм 100% сигурна, но и този мисля, че го няма тук.

# 55
  • Мнения: 2 033
Дано и за тука е така, че ние на морето сме ощетени, ако почнат и Шанел да предлагат грешка няма да имат, но уви. #2gunfire .

Едит: При нас няма  Mr. Green
В Дъглас Бургас има парфюми на Том Форд Peace

# 56
  • Мнения: 13 625
Момичета, има ли някъде онлайн инфо кои точно номера зареждат от червилата на Chanel?
Примерно немският Douglas?

Харесах този номер от Allure Velvet (33), но в сайта на Douglas го нямат. При нас по-различни цветове ли зареждат или са като за немският пазар?


Ето това забравих да напиша като откритие за мен тази година. Тази серия червила са уникални, но за съжаление нямат перманентен бежов цвят какъвто искам. Надявам се в някоя колекция скоро да пуснат. Не съм 100% сигурна, но и този мисля, че го няма тук.

Утре ще ходя до някой магазин с Chanel и ще разглеждам какви цветове имат. Но като цяло това което гледах в нета ми се вижда много "цветно"  Simple Smile И на мен ми се иска да имат повече нюд цветове.

# 57
  • Мнения: 431
Здравейте,

Може ли някоя добра душа да ми даде идея за малка, подаръчна палитра от Sephora? Преди време бях виждала една много сладичка, направена като книжка, нещо подобно на това. Има ли ммм нещо такова по нашите магазини?  bouquet

# 58
  • София
  • Мнения: 2 044
Моите открития на годината  са много Mr. Green
Новите глосове на Шанел,свободният пудра-фдт на Шанел Виталюмиер,базата на Шанел,новата формула Метеорити,червилата на Лоран -Rouge Volupté Shine,новите червила на Есте Лаудер,Орхидеите -кадифената и  черната Heart EyesРазочарования постоянни нямам,ако нещо не ми е харесало първоначално ,после почва да ми харесва Joy

# 59
  • Мнения: 43
Здравейте,

Може ли някоя добра душа да ми даде идея за малка, подаръчна палитра от Sephora? Преди време бях виждала една много сладичка, направена като книжка, нещо подобно на това. Има ли ммм нещо такова по нашите магазини?  bouquet


Има, да, около 20 лв е

Общи условия

Активация на акаунт