Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - 30

  • 56 347
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 095
И аз тук. Нека ни е на късмет! Simple Smile
Благодаря за темата!

# 31
  • Мнения: 603
И аз правих биопсия с микробиология преди опита - 245 лева, не ми искаха хормони. Успех!

# 32
  • Мнения: 7
И ние се опитвахме но не става и не става и изгубихме всякаква надежда дано да имаме късмет да прегърнем нашето детенце това ни е мечтата.

# 33
  • Мнения: 330
Късмет на всички в новата тема

# 34
  • Мнения: 19 698
И аз тук.

# 35
  • Мнения: 52
 успех на всички !!!

# 36
  • Мнения: 3 406
Запис и от мен

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
За всички които питат за биопсиите в клиника Надежда":
Бипсиите в клиниката са 3 вида:
Имунологична ендометриална - 165лв. + 2 хормона 35лв. общо +200лв.
Микробиологична ендометриална - 80лв.
Имунохистохимия –  200лв.
Имунологичната показва имунен отговор на организма на върнатия ембрион. Прави се задължително на 5-ти ден след доказана овулация.При липса на овулация се имитира медикаметозно такава и така се взима биосията. При отклонения в нея се поставя лекарство в матката. Не мога да кажа  за колко дни става готов резултата.
Микробиологичната показва наличието на бактерии в едндометриума. Може да се прави винаги когато има образувана маточна лигавица (не е свързана с настъпила овулация). Обичайно лечението е с антибиотици. Готова е за 7 работни дни.
Имунохистохимията е тази, която определя имплантационния прозорец. Прави се задължително на 5-ти ден след доказана овулация както и имунологичната. При отколонения се преценява кога да се трансферират ембрионите съобразно изменения имплантационен прозорец. Резултата от нея се бави изключително много - повече от месец
Успех на всички Ни!


Момичета, дали тази информация да не я бодна в първия пост?
Само не знам дали цената на имунохистохимичната не е ли 400 лв.?

# 38
  • Мнения: 578
Искам да попитам вече бременните момичета до коя седмица приемахте естрофема?

# 39
# 40
  • Sofia
  • Мнения: 379
На мен в 7 седмица и 6 ден ми го спряха. А неупогена след положителен тест до кога продължава?

# 41
  • Мнения: 556
Наистина ли се бави толкова много резултата от биопсията за определяне на имплантационния прозорец?На мен от регистратурата ми казаха да се обадя след 1 седмица!!!

# 42
  • София
  • Мнения: 910
Първият ми преглед мина. Бях при д-р Шефкетова. Чаках близо година,а прегледът беше около 15 минути. Доста високи цени-50 лв и 2 лв за 20 мин паркинг. Страхувам се дали ще мога да издържа финансово и психически...

Последна редакция: чт, 13 ное 2014, 19:42 от stefa

# 43
  • Мнения: 292
Искам да попитам вече бременните момичета до коя седмица приемахте естрофема?
На мен в 8 седмица ми го спряха  bouquet

# 44
  • Мнения: 562
Шоко, мерси за прашеца  newsm79 newsm28 newsm75 Запис и от мен

Успех на всички момичета в борбата! Дано през 2015 всички да гушкаме нашите си бебоци  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт