Отговори
# 2 115
  • Мнения: 2 885
Канада е емигрантска държава. Там нещата се развиват даже много по-бързо.
1 милион за detached house си е в норма за хубав квартал. Скъпо ли ти се вижда?!

# 2 116
  • Мнения: X

Поне една полза има от темата Wink

# 2 117
  • Мнения: X
Канада е емигрантска държава. Там нещата се развиват даже много по-бързо.
1 милион за detached house си е в норма за хубав квартал. Скъпо ли ти се вижда?!

Е, нещата се развиват, пък цените край метрото не щат да падат....въпреки тенденциите.

Не, вижда ми се по-скъпо от Южен Дъблин - според сайта, в Дъблин (южен) са в порядъка на 600-800 000. А ти беше написал, че в Кифисия са по-евтини..... цитирам те "Цените, като гледам, са по-ниски от тези в Южен Дъблин."

И в двата сайта цените са дадени в евро.

А иначе скъпо и евтино са относителни понятия.. Wink

# 2 118
  • Мнения: 2 885
Сравняваш градски къщи с летни вили с басейни.  Crazy

# 2 119
  • Мнения: X
Сравняваш градски къщи с летни вили с басейни.  Crazy

В Кифисия са целогодишно обитавани, нищо че са с басейни Wink Гъзария, к'во да прайш. А и зимата там не е като зимата в Дъблин Wink

Ми това има там за продан, това сравнявам. Ставаше въпрос за цените на къщите край градската железница и тяхната тенденция.

# 2 120
  • Мнения: 1 446
E кво сега, да не си ли слагат хората в къщите  басейни?

Шегувам се.  Mr. Green

Защо преминахме на Канада и Великобритания?

# 2 121
  • Мнения: X
E кво сега, да не си ли слагат хората в къщите  басейни?

Шегувам се.  Mr. Green

Защо преминахме на Канада и Великобритания?

Защото изчерпахме София  Joy очевидно...

# 2 122
  • Мнения: 7 171
E кво сега, да не си ли слагат хората в къщите  басейни?

Шегувам се.  Mr. Green

Защо преминахме на Канада и Великобритания?

Забавно е, както казах. Да пишат.

# 2 123
  • Мнения: X
E кво сега, да не си ли слагат хората в къщите  басейни?

Шегувам се.  Mr. Green

Защо преминахме на Канада и Великобритания?

Забавно е, както казах. Да пишат.

Сега вече мога спокойно да пиша - получих височайшето разрешение.... Wink  

Смирено да попитам - а ако си кажа какво и къде притежавам, ще ми бъде ли позволено да Ви целуна крайчеца на дрехата, Ваше Височество....?  Grinning

Тя наистина искала да покаже колко е богата.... В един анонимен форум....А аз си мислех, че само иска да ни каже колко са демократични в Канада  Rolling Eyes

# 2 124
  • Мнения: 7 171
Забавно е, както казах. Да пишат.

Сега вече мога спокойно да пиша - получих височайшето разрешение.... Wink  

Смирено да попитам - а ако си кажа какво и къде притежавам, ще ми бъде ли позволено да Ви целуна крайчеца на дрехата, Ваше Височество....?  Grinning
[/quote]

В никакъв случай!!!! Ако нямаш басейн и трамплин, изобщо не се подреждай в редицата.

# 2 125
  • Мнения: X

В никакъв случай!!!! Ако нямаш басейн и трамплин, изобщо не се подреждай в редицата.


Трамплин нямаме, махнахме го, щото един пиян брат'чед скочи и си разби главата в дъното на басейна. И басейнът ни е само 25 метров, не е с олимпийски размери.... Еххх, така ще си умра плебейка, недокоснала аристократичния Ви пеш (така викаме ние, плебеите, на подгъва на дрехата)  Cry Cry Cry

# 2 126
  • Мнения: 2 885
Хихи. Коректното търсене на информация ще те спаси другият път.
Да знаеш! hahaha

# 2 127
  • Мнения: X
Хихи. Коректното търсене на информация ще те спаси другият път.
Да знаеш! hahaha

От какво ще ме спаси? Няма спасение за мен, откакто махнахме трамплина....  Joy Joy Joy

# 2 128
  • Мнения: 7 171
E кво сега, да не си ли слагат хората в къщите  басейни?

Шегувам се.  Mr. Green

Защо преминахме на Канада и Великобритания?

Забавно е, както казах. Да пишат.

Сега вече мога спокойно да пиша - получих височайшето разрешение.... Wink  

Смирено да попитам - а ако си кажа какво и къде притежавам, ще ми бъде ли позволено да Ви целуна крайчеца на дрехата, Ваше Височество....?  Grinning

Тя наистина искала да покаже колко е богата.... В един анонимен форум....А аз си мислех, че само иска да ни каже колко са демократични в Канада  Rolling Eyes

Наистина ли мислиш, че искам нещо да ПОКАЖА? Когато човек е изтъкан от комплекси, все някой нещо му ПОКАЗВА. Аз просто споделих, ти го прие като показност. А това за трамплина и басейна е заигравка от една друга тема, но не ми се обяснява....

# 2 129
  • Мнения: 2 265
Задълбавате в детайли. Изключенията служат само за едно - за да потвърдят правилото. Принципът е, че стигне ли метрото някъде, за 20 г. районът се променя значимо. Това е непрекъснат кръговрат.

Богат район - 10% имигранти и средняци - 20% имигранти и средняци - после стават 30-40 - заможните и успелите малко по малко се изнасят... и така докато за 20-30 г. кварталът вече си е съвсем средна ръка, а богатите са си заминали отдавна в посока някой квартал, който... няма метро Simple Smile И така докато и там стигне метрото.

СлънцеЛуна - Да, така е. Някои от тези предградия са извън грейтър Лондон. Не разбирам това по какъв начин променя факта, че са богати и престижни....

Променя го, разбира се ! Говорим за Лондон, а не за отделни графства, независимо колко близо са до него.
Абсолютно навсякъде в Голям Лондон има метро. И Тотъридж не е изключение. В Барнет има общо 13 спирки и това не е от вчера. Ричмънд на Темза също не е в центъра, но и там метрото и железниците не са променили нещата, обхваща зона от 3-та нататък, имотите там са едни от най-скъпите, а по-годишна заплата за 2013-та, хората там са на 3-то място от цял Лондон. Железници в района е имало още в края на 19-ти век !

И не на последно място, средната цена на къща в Ричмънд е доста по-висока от повечето къщи в кварталите, които ти си изброил.

Последна редакция: чт, 18 дек 2014, 18:40 от СлънцеЛуна

Общи условия

Активация на акаунт