С шапка,ръкавички и палтенце- чакаме си нашето детенце! - Тема 94

  • 22 200
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 700
много хубава темичка минавам да ви наръся с прашец  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 успех момичета  Flowers Four Leaf Clover

# 16
  • Мнения: 656
Да си взема от прашеца  newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm28 newsm28

# 17
  • Мнения: 4 696
 newsm75 newsm75 newsm75 newsm75 newsm75 newsm75
Мерси, Шинзу!

# 18
  • Мнения: 1 792
Пу, запис и за мен  Whistling Ванеситке, дано много късмет и коледни подаръци ( fertilization ) донесе прекрасната тема  за всички момичета  Hug

Атланта, къде се скатаваш? Тест, туй-онуй?  Mr. Green

# 19
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Цопвам се и аз в новата тема. Благодаря Ванеситка, прекрасна е   bouquet
Аз нямам какво да кажа, изместихме часа за хомеопат за утре, после ще се отчитам в неделя, понеже утре ще имам един лазещ бебок на гости и трябва да лъсна пода Hug

# 20
  • Мнения: 1 446
 babydust7 babydust7
Нико, палчета от мен!

# 21
  • Мнения: 430
Ванеске е много ми харесва тази темичка. За малкото свободно време, дето имаше, си се справила чудесно  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Нека ни донесе много положителни емоции и хубави пред-коледни подаръци   bouquet Flowers Four Leaf Clover
П.П. Настъпената хлебарка е израз на МПМ  Joy

# 22
  • София
  • Мнения: 1 757
Ванеситка   bouquet благодаря за прекрасната тема въпреки,че си много заета  Hug
Нианка много успех  Hug Praynig
Сузами добре дошла в филма отново
Данито не се натъжавай хубавото тепърва предстой  Hug
shinzou,Стопанка  Hug newsm28 newsm28 newsm28
Прегръдки  Hug за всички

# 23
  • София
  • Мнения: 783
И аз да се разпиша навреме, а не на 30 страница! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Така, да докладвам, другия петък съм на преглед, само се чудя на 9 ден от цикъла- дали няма да е  късно... макар че лекаря каза, че няма да е късно. Никак не ми се иска ако се наложи хистероскопия да я отлагаме за другия месец, защото това означава още протакане! Дано да успеят да се организира от болницата ако ще правим операцията! newsm78

# 24
  • Мнения: 656
mel* добре заварила, дано да ни е на късмет този месец. newsm51

# 25
  • Мнения: 1 139
Записс ,страхотна тема,браво Ванеситаа  Hug  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 1 234
Ванеситка темата е страхотна както винаги   bouquet Браво за хубавите бебоци....толкова са милички  Hug
Данито сори за гадната лелка...може би вече със стимулацията ще бъдеш по-спокойна и сигурна  Hug
Нения стискаме палци разбира се  Hug
Йоли Афро Кристи Атланта и всички които забравям много  Hug
Сузими добре дошла отново и скоро този път успешно да бъде всичко   bouquet
Недейте да ми четете сдуханият пост...на мен ми е смотано момичета....
Скрит текст:
според Денис още не е минала О а ми е 21 ден вече почти 22-ри...  Cry + това нямаме опити от вторник насам......ужас направо не знам...сигурно пак задържам фоликули .....баси не е честно....кога ще чуя че със сигурност е имало О...пък за хващане не мога и да си помисля......Само ми е чудно защо почнаха да ме болят много гърдите от преди два дни и ме дърпа страшно много отдясно, не казвам че е симптом на бременност, а даже ме е страх да не е задържан Ф ........мръннннн...извинявам се за което, ама колко малко ми трябва за да се сдухам и отчаям.....мразя си смотаният характер в такива моменти.....аз съм си виновна.........  #2gunfire И сигурно пак ще се проточи Ц и .......................  Sick

# 27
  • София
  • Мнения: 1 680
Страхотна тема и много положителни тестове искам да видя  Hug Hug Hug
Вижте ни, колко сме пораснали, не сме точица вече (тя е от преди 3 седмици снимката, ама си я получих тези дни и много и се радвам Simple Smile
Скрит текст:
И разбира се прашец, прашец, прашец!

# 28
  • Мнения: 1 234
Витаминка леле  Heart Eyes браво все така да се развиват нещата при вас....много сте сладки пу пу.... сега ще е пораснала още повече  Hug

# 29
  • Мнения: 1 420
Аааа да трябваше да си спомня че настъпаната хлебарка мъжка хрумка  Joy ако този месец не стане, другия ще я пробвам хахаха. Иначе напълно разбирам момичетата, на които им е кофти, че може да се проточи подновяването на опитите. Аз се чудих за този месец, но поне така човек очаква нещо, надява се. В моменти като ми стане тегаво се сещам по психология че ни бяха дали списък от "ирационални" убеждения, които често ни затормозяват и едно от тях беше "животът винаги е справедлив" Факт е че не е така, гаден и нечестен е понякога, но пък трябва да се борим. В трудни моменти се сещам и за друга мисъл " Бог не ни праща изпитания, които не са по силите ни" Просто за пореден път ще трябва да покажем че сме силни и да се преборим за нашата справедливост и право да будем майки. Хубава вечер на всички  Hug А и благодаря че ви има  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт