С шапка,ръкавички и палтенце- чакаме си нашето детенце! - Тема 94

  • 22 221
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 1 027
Значи, реших да пиша аз на тази врачка  Twisted Evil
та писах, писах и накрая натискам бутон изпрати и нъцки  Crossing Arms не може ли висшите сили да и кажат, че сайта и не работи  Mr. Green та не успях да питам. Ама моите шамани тук ми казват, че 2015 година, ще е нашата година  Praynig

И малко сдух  Tired гадната лелка ми дойде  #2gunfire а тоз месец стриктно следвах препоръките за правене на бебе, кекс през ден  Grinning та тихичко си таях надежда  Blush
Този месец съм решила да си купя тестове за О и ще си ги препишквам, та да видим дали ще хванем яйцето.

# 691
  • Мнения: 1 234
Есенче какво ще рече това?  newsm78 Стискам силно палци да се оправите с ТМ буквално и преносно  Crazy
Чакайте да ви зарадвам с една хубава новина....една колежка, която изтърпя много и хвърли много нерви и парички по "проблемно забременяване" дойде преди малко и се похвали милата  Heart Eyes  newsm68 newsm19 Толкова се радвам за нея...много хубаво ми стана  Heart Eyes И въпреки, че не е "една от нас" вярвам че е предзнаменование за хубави случки и при нас ...хайде на бременносто хоро  Flutter
Витаминка честита ти 15-та седмица мила....много хубави новини от тук насетне  Heart Eyes
 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79

# 692
  • Мнения: 1 420
Аааа Лоли пишете ме към вас разбира се, ако има среща ще взема да взема да дойда. Виж за врачка не знам, ама за кафе съм за  Grinning аз мисля че съм бременна- облякох си една блуза преди малко и май ми е  отесняла newsm78. За една седм ица да отеснее друга причина не  виждам Mr. Green абе я да ги зрежем тез пусти тестове. От днес нататък викам с дрехи да се тестваме- омаляла ли е дрехата, бременни сме Grinning

# 693
  • Мнения: 1 234
Значи, реших да пиша аз на тази врачка  Twisted Evil
та писах, писах и накрая натискам бутон изпрати и нъцки  Crossing Arms не може ли висшите сили да и кажат, че сайта и не работи  Mr. Green та не успях да питам. Ама моите шамани тук ми казват, че 2015 година, ще е нашата година  Praynig

И малко сдух  Tired гадната лелка ми дойде  #2gunfire а тоз месец стриктно следвах препоръките за правене на бебе, кекс през ден  Grinning та тихичко си таях надежда  Blush
Този месец съм решила да си купя тестове за О и ще си ги препишквам, та да видим дали ще хванем яйцето.

Мадам и аз й пратих запитване, пък да видим  Flutter
Прати й въпроса си на този линк http://ivelinahristova.bg/my_interpretations.php

# 694
  • Мнения: 1 420
Олеее Есенче я кажи наистина какво е това, че то и аз имам нещо хетерозиготно, ама лекарката каза, че като ида ще ми обясни поподробно newsm78

# 695
  • Мнения: 699
Значи, реших да пиша аз на тази врачка  Twisted Evil
та писах, писах и накрая натискам бутон изпрати и нъцки  Crossing Arms не може ли висшите сили да и кажат, че сайта и не работи  Mr. Green та не успях да питам. Ама моите шамани тук ми казват, че 2015 година, ще е нашата година  Praynig

Май ви посбърках с тази Ивка Grinning .... И аз пробвах, но нещо сайта не работи. Ей сега реших пак да проввам, щракнах два пъти върхи "Напред" без да гледам и хоп стана Simple Smile Сега ще видим какво ще ме поизлеже Simple Smile

# 696
  • Мнения: 4 097
Есенче, какво значи това?

Кристи, аз още не мога да дам нови дати...

# 697
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 175
Облаче, ще те пишем и теб за кафенце. Може да спретнем едно другата седмица, че съм първа смяна Simple Smile

Аз още нямам признаци ни за Ц, ни за Б. Ще си тъна в невидение. Нали не мислите, че е спряло да ми се спи  Embarassed Embarassed.  Само това ми остана Simple Smile

# 698
  • София
  • Мнения: 11 790
Тюх, тюх, имам хетерозиготна мутация на единия ген, което предвещава боцкане ако взема, че простя! Thinking

На кой ген бе душа? Да не е на мадъра? ( този за Фолиевата) Ами ша се боцкаш не е фатално, малко скъпичко е ама се преживява, даже не боли. А за ТМ аз съм сигурна просто че е трябвало малко да се подскарате, моя се развежда от мен миналата седмица, ама ей го на следващия ден то не бяха извинения, то не беше чудо. А и получих гримове за 100 паунда за извинение  Laughing. Такива са от време на време се случва. Hug Hug Hug

# 699
  • Мнения: 1 391
Лошото е, че моя не може ми замаже очите с такива гримове! Не случих, бе, казвам ви! Crossing Arms
На PAI 4G  ми е мутацията, но сега зачитам, че 80% от населението го има тоз дефект, така че може и да ми се размине, ако сглупя и простя. Grinning

# 700
  • София
  • Мнения: 11 790
Лошото е, че моя не може ми замаже очите с такива гримове! Не случих, бе, казвам ви! Crossing Arms
На PAI 4G  ми е мутацията, но сега зачитам, че 80% от населението го има тоз дефект, така че може и да ми се размине, ако сглупя и простя. Grinning

Дам този май само с АП можеш да минеш, но за да е по сигурно е по-добре на Фракси.

Хайде не са прави, знам какви хубави неща си споделяла за него, не е така, ще ти мине, насъбрало ви се е. Тежка година беше. Няма така лесно да се отказваме  Hug  bouquet

# 701
  • София !
  • Мнения: 1 240
Здравейте  Hug !

Есенче,
Скрит текст:
дано се подредят нещата  Hug . Мъжете са .. думи нямам  #2gunfire . Понякога толкова прекаляват и не знам, не се ли усещат, че ще те се засягат, направо се чудя ..
Прегръщам те Hug !
Ей го на моя . Като видя в какво състояние бях сега след случката / не искам да споменавам тази дума / , та ми вика ''по-добре да не правим повече опити, че недей Боже, стане нещо, какво ще те правя ако си пак в такова състояние'' и т.н. . За да не се ядосвам допълнително приключих темата .
Онзи ден говоря с майка ми по телефона и казвам, че като тръгне живи и здрави детето на ясла, мисля малко след това да пусна да продам количката . Тъй като вече няма да ни е толкова нужна, пък и тя сега като си ходи, не и е много по мерак да се вози . И той като чу, като скочи ''как така съм щяла да я продавам  Shocked '' ми викам за какво ми е ? - нали и без туй не искаш не 2-ро дете ? И той ''ее, не, не, нека си седи, нищо не се знае'' и някакви такива  Laughing . Въпреки, че имаме ли 2-ро, съм си харесала друга количка  Laughing .
Същото беше и с едни бебешки дънки . Обувала съм ги на малката точно веднъж, беше на 6-7 месеца и си седят нови и прибрани . Онези ден ги намерих и понеже имаме едни приятели с бебе на 5 месеца, викам да им ги дам, така и така са нови, те са слагани за 2 часа . Обаче, той пак скочи да сме си ги пазели  .
Та хем уж не иска, хем като кажа, че ще продавам или раздавам разни бебешки неща, не дава . Те мъжете са така, аз вече започнах рядко да обръщам внимание . Преди страшно се палех и вдигах олелия голяма, сега вече някак се научих на търпение, за което се радвам, че бях много избухлива и понякога за супер дреболии вдигах голяма пара .


Красима,
Скрит текст:
понякога ми е много интересно да знам какво ще стане за напред, понякога си викам, каквото е писано - това, по-добре да не знам . Да сме живи и здрави само, другото ще се нареди !
Писнах и аз сега, да видим, въпреки, че не знам дали бих повярвала  Laughing .
Иначе и при мен не искаше да го прати, ама от страни има такова... да влезеш с фейса или гугъл в сайта ѝ . Аз влезнах с гугъл и стана  Laughing .

Мелче, не е рано, ама теста с фабричен дефект  Mr. Green . От другия ще грейнат 2-те черти, да знаеш  Hug .

Лисиче, наистина много ѝ се насъбра на малката . Много да я нацелуваш  Heart Eyes !


Относно годините, и аз мисля, че когато е писано тогава . Аз завърших и забременях .
Не съм мислила, че може да имам дете толкова млада . Обаче няма да забравя преди време като идвах при баба ми и гледах все млади момичета с деца . Бяха на по 18-19-20-21 години и все си виках ''тия па, как може на тия години деца да дундуркат'' . Все си виках, че никога няма да родя толкова млада, ама ето, така било писано . Обаче не съжалявам ! Нито за миг не съм съжалила !
Детето ми е най-ценното !




Няма да ви споменавам по именно, че да не пропусна някоя . Много гушкиии за всичкиии  Hug Hug Hug !

# 702
  • Мнения: 1 420
Леле Дами, ще я подлудим таз Ивелина. Тя обработва сега моето запитване също, работа й отворихме на жената. Само дано отговора не е "на куково лято" Все пак май е пловдивчанка, та се надявам на специално отношение  newsm62

# 703
  • Мнения: 1 571
Ааааааа, не!  Naughty Не съм се отписала от вас и темата, бе момичета, а от списъчето! Не съм се изразила правилно. Че аз не мога без вас, никакви такива. Просто се отписвам от бебеправенето засега, мисля че така е най- разумно!  Hug
По темата с мъжете няма да се изказвам, че ако си отворя устата, просто им е бедна фантазията какво ще им чуят ушите!  #2gunfire Лигльовци такива!  Crossing Arms
По темата с годините- който както го усеща. Всяка жена става готова по различно време, аз съм готова от 19 годишна, пък има жени и на 40 не са готови.  Hug
Гушкам всички и ви желая хубава, бебеносна седмица!  Hug

# 704
  • Мнения: 21 331
Ах, Голди  Hug
Радвам се,че си си тук  Heart Eyes

Бъни,разбира се довечера ще я нацелувам  Hug

Общи условия

Активация на акаунт