Зима наближава, в мене МАЙ-ско бебче се разшава! - Тема 7

  • 25 170
  • 735
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 299
Охх дано да е така, че..

# 706
  • София
  • Мнения: 78
Нямам търпение за втората ФМ, имам час за 17 декември при доц. Карагьозова в МД.
bla_bla_bla, първата ФМ при доц.Карагьозова ли направи? Ако да, би ли казала какво пише на листа от ФМ, при "препоръки"? По-точно кога ти е препоръчала следващата ФМ?

Момичета аз също отслабнах с 2кг. в началото на Б. и килограмите ми(54кг) не са мръднали от тогава. Преди се насилвах да ям по нещо през 2-3 часа, за да не ми се гади. Сега не ми се гади и не се насилвам да ям, ям когато ми се яде, но здравословно. Сега съм 16г.с. и предполагам, че не трябва да се притеснявам за кг-те, нали?

# 707
  • Мнения: 1 442
Леле като ви чета се чудя - само аз ли не усещам бебка? Hug Hug Tired

# 708
  • Мнения: 33
Moeto mishle, д-р Чавеева е страхотна! Аз лично останах много доволна-бях на БХС при нея в 12та седмица и след Нова Година ще ходя и н ФМ пак при нея 😊 Много е мила, всичко гледа и обяснява подробно, не претупва нещата.

# 709
  • Мнения: 299
Sweety не се притеснявай, аз знам, че бебето се усеща към 20г.с., явно в днешно време бебетата са по-развити, което само може да ни радва!  Hug

# 710
  • София
  • Мнения: 313
Цвети, много хубава новина Simple Smile Дано и в бъдеще да е така!

И аз тази седмица ще си почивам в нас... Тази сутрин нещо имах доста силни болки, които до обяд ми минаха и даже се чудех има ли смисъл да ходя на лекар след като не ме боли. Но на ехографа се видя, че имам контракции ми изписаха магнезий и ношпа.

Galka, и при мен още не могат да решат в коя седмица съм - веднъж ми казват, че е в норма точно според датата на последния цикъл, на следващия преглед - че има една седмица изоставане... даже вече спрях да обръщам внимание на това +/- 1 седмица не е чак толкова голяма разлика, но все пак като наближи термина се надявам да го решат най-накрая кога е Grinning

Sweety, и аз нищо не усещам още, но се успокоявам, че ми е първа бременност и ми е рано още.

# 711
  • Мнения: 350
Аз усещам нещо, но може и да си въобраявам. Joy

# 712
  • Мнения: 1 442
Sweety, и аз нищо не усещам още, но се успокоявам, че ми е първа бременност и ми е рано още.
И според мен е рано, но знае ли човек...

# 713
  • Мнения: 299
Ще ги усетим и ние!!!  Naughty

# 714
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Здравейте! Не съм писала от 2-3 дни, но и няма нищо ново и интересно при мен. Нещата уж са наред, имам чести болки и от време на време посягам към но-шпа, когато започна да се притеснявам. Понякога болките са като менструални, друг път силни и рязки, понякога продължителни. Има го и чувството за тежест и гюленце, както някой по-напред се изрази.
Аз също усещам вече бебето и това в голяма степен ме успокоява, защото преди трудно издържах от преглед до преглед на две седмици. Следващата сряда съм на 4Д и се надявам да имам вече потвърждение за пол.
Не съм избрала количка, нито нищо друго все още, повтарям си, че има време и то има де.

# 715
  • София
  • Мнения: 1 691
bla_bla_bla, ако терминът ти е на 7ми май, както пише на първа страница, то не си в 19гс и 4 дни, а 17гс и 4 дни.
Моята ФМ е в края на 29 декември, тогава ще кажа какъв цвят ще са ни гащичките със сигурност Simple Smile
moeto mishle, д-р Чавеева е много добър специалист, тя и още 1-2 лекаря в България имат диплома по фетална медицина.
Движения не усещам, не ги чакам до 20гс Simple Smile
Коремчето расте, обаче. Днес установих, че не мога да го "глътна", все си стърчи  Joy
Да ви почерпя, имаме си нова кола, разкарахме старите и сега се радваме на новата  newsm01  car003 newsm01
Безалкохолни са  Laughing

# 716
  • Мнения: 1 442
витаминка, честита ви кола, след време да си возите бебока!   bouquet Hug

Движения не усещам, не ги чакам до 20гс Simple Smile
Значи не съм единствената, която не усеща бебчо.  Peace

# 717
  • Мнения: 350
Ехаа, витаминка, честита кола!  Hug

# 718
  • София
  • Мнения: 1 691

Движения не усещам, не ги чакам до 20гс Simple Smile
Значи не съм единствената, която не усеща бебчо.  Peace


При първа бременност е така, матката не е толкова чувствителна, както на другите мами, родили вече, които се похвалиха. Сега съм в 16та, ако имам късмета да усетя в 19гс (когато уж най-рано се усещали осезаеми движения при първа бременност), значи чакам бебето да ме подръчка по Коледа Simple Smile Почти месец до тогава има Simple Smile

# 719
  • Мнения: 299
vitaminka честита кола!  Hug
Sweety спокойно, ще го усетиш!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт