Лакове за нокти- 96

  • 65 949
  • 722
  •   1
Отговори
# 45
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
привет-мривет набързо и благодаря за новата тема
иначе тези дни открих една нова техника

и днес я пробвах, като си правих и желе, нещо,  на което се гласях дъъълго време, но  лаковете така си стояха и ме чакаха
ето го и първият опит, снимах преди да почистя овала и се вижда едно добро омазване  Blush

Много е хубаво. Heart Eyes
Сега ще погледна техниката. bouquet

kakaka, страхотна преливка. Само някоя снежинка и липсва. Crazy


CND Crimson Cash

Скрит текст:

Последна редакция: пн, 17 ное 2014, 17:08 от iv4enceto_91

# 46
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
WASP, наистина много интересна техника.

Като за първи опит мисля, че ти се е получило добре  Laughing

# 47
  • Мнения: 5
Момичета пак големи красоти сте показали  Hug От всички лакове на ГР ,които взех вчера най ме впечатли номер 32 Simple Smile Тъмна вишна с много ситни червеникаво-златни частици,за съжаление не можах да уловя цялата му красота,а се лакирах и като първия човек  Laughing .
Много хубаво ти стои. Този е един от най-хубавите цветове от колекцията, за съжаление купиха последн. останал пред мен.

# 48
  • Мнения: 1 325
Някой да ги е срещал новите на ГР в Елитис вече? Thinking Да знам дали да бързам да ходя или да си почакам.

# 49
  • Мнения: 5
Изпуснала съм 10 страници от предишната тема  Shocked

Renitta, добре дошла! Дантелата от дебютния ти за темата маникюр на ръка ли е правена? Ако да, как?  Mr. Green
Pink Flower, красив и нежен джели сандвич  Heart Eyes Кой е броката?
`Милена`, изумително представяне на Денс Ледженда! Мисля, че в интернет няма по-красиви снимки от твоите.
МГМ, не мога да пропусна и да не изкоментирам лаковата ти колекция, доста наподобява моите предпочитания като цветове.
Осмичка, супер е Перфект с 32 в комбинация с Бети Simple Smile Честити придобивки от ГР!
Вдовичке, на едната снимка Бътър Лондон изглежда дълбок син цвят а на другата като че ли малко лилавее. Има ли наистина такава промяна в цвета на различна светлина?

По темата да кажа, най-коледни са ми тъмните и дълбоки бордо и зелено. С някакви добавки, например брокат, текстури... Като цяло не ме завладява Коледен дух по отношение на цветовете лакове, може би оп-скоро по отношение на типа декорация, която бих носила.

Ето например един зимен градиент Simple Smile
http://nailcentric.net/winter-gradient-ombre-nails/

Много Благодаря! По темата , имам подобно мнение. Цветове не сменям, около Коледа ще се правят снежинки и Снежни човеци!

# 50
  • Мнения: 5 478
Някой да ги е срещал новите на ГР в Елитис вече? Thinking Да знам дали да бързам да ходя или да си почакам.


И аз питам  Laughing

P.S. Много хубави неща показвате всички отново   bouquet

# 51
  • Мнения: 20 224
Осмичке, 32 е най-хубавият лак за мен от цялата колекция, най-вече заради него драпах  Heart Eyes Днес и аз отнесох последният + 15, 41 и няколко други.
В Елитис в Халите ги нямаше още, при Руснака също, явно за сега са само по моловете.
Ето от мен 39, макар, че съм го пускала  Heart Eyes
Скрит текст:

# 52
  • Мнения: 9 576
Леми ,наистина и на мен 32 най-много ми хареса,а даже не нося по принцип много тъмни цветове Mr. Green И твоят е много красив,показвай занапред и другите.Между другото като цяло в тази колекция има много хубави цветове,половина са по-летни нюанси и също ги харесах,но заложих сега на по-тъмните.

# 53
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Някоя съфорумка да има Zoya Dream да видя необработени снимки?  Rolling Eyes

# 54
  • Мнения: 268
По темата - по Коледа нося предимно червено във всичките му нюанси.
nasito8988, всъщност металните Мис Спорти са повече:
http://linsloves.nl/wp-content/uploads/2013/03/IMG_7579.jpg
http://1.bp.blogspot.com/-TgCaGpbRPfU/UK098H0zkvI/AAAAAAAAA34/c1 … +1%25281%2529.JPG
Спомням си, че гледах около 5-6 цвята в нашия DM. Сега се сещам, че Rimmel също бяха пуснали подобна серия, но тя май по-бързо се изчерпа, докато тези все още ги засичам тук-там по нашите ширини.

# 55
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Някоя съфорумка да има Zoya Dream да видя необработени снимки?  Rolling Eyes

http://theblackwidowsplace.com/2014/02/11/zoya-dream/   Peace

# 56
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030

Благодаря  Hug
Прекрасен е и ще се поръчва задължително.

# 57
  • МАРС
  • Мнения: 1 122
Като говорим за коледни лакове, днес ми пристигнаха Opi Red fingers & mistletoes и Essie Dress to kilt, едва се удържам да не се наплескам. Mr. Green

# 58
  • София
  • Мнения: 90
какака, благодаря ти! Глитъра е Revlon - Whimsical Heart Eyes
И аз днес навестих щанда на ГР.
Една снимчица на лаковете Crazy

A aз успях да се спра само на синичкото в дясно от жълтото лакче. Whistling

# 59
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
о, добре изглеждат и има доста голям избор Crazy

Общи условия

Активация на акаунт