Косата ми ужасно се заплита!

  • 10 674
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 302
И аз използвам серума на Ейвън за изтощени краища, при мен наистина има отличен ефект и май ще си поръчам още една опаковка

# 31
  • Мнения: 834
Препоръчвам ти горещо шампоана и балсама на Лореал- Елсев anti-casse. От както ги използвам направо се родих, вече и аз мага да се сресвам

# 32
  • Мнения: 811
опитай с маска от мед преди да си измие6 косата-меда подхранва и омекотява косата

# 33
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Препоръчвам ти горещо шампоана и балсама на Лореал- Елсев anti-casse. От както ги използвам направо се родих, вече и аз мага да се сресвам

200%- за

# 34
  • Мнения: 4 392
Амарена,аз ползвам 1-те които ми попаднаха и ми харесаха така на вид,тези на "Биофарма'даже си взех най-малката опаковка-30 мл. за 5 лв,викам си поне ако не са хубави да не ме е яд,че съм се полакомила за голямата,и оказа се че са едни от най-добрите на пазара,даже тема има пусната за тях и повечето момичета ползват такива.

Благодаря!  bouquet Ще пробвам и аз,че косата ми след кьрменето има нужда от освежаване и подхранване. Wink


# 35
  • Мнения: 7 640
така се заплита коса, която е изтощена. Скоро подстригвала ли си я?

# 36
  • Мнения: 10 758
Аз използвам и шампоана, и балсама на Лореал, но косата продължава да ми е на топчета.Казаха ми, че така става от дрехите.Защото при мен проблема е само при врата.Кристали, мристали, всичко мацотя на косата, ама тц....нищо не помага.

# 37
  • Мнения: 7 640
Казаха ми, че така става от дрехите.Защото при мен проблема е само при врата.
и при мен беше така преди години, докато не попаднах на свястна фризьорка, която ме всара във форма за 6 месеца

# 38
  • Мнения: 481
Освен всичко което са ти препоръчали защо не пробваш и да се решиш с мокър гребен, а не на сухо. При мен това в комбинация с балсам при ресането, маска при всяко измиване и редовно подрязване на връхчетата помага. (а мога да се похваля с доста дълга и буйна грива  Embarassed)

# 39
  • Мнения: 3 267
Пробва ли с домашна маска - вай-добре ми действа зехтин, малко ракия и жълтък. Другото, което ще ти препоръчам е маслото "Тайните на Индия" на Avon - просто е страхотно. На Elseve шампоаните и балсамите са чудни, както и продуктите на Гарние. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт