Избор на годежен пръстен (анкета)

  • 5 000
  • 20
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 38
Здравейте,

Необходимо ми е съдействие при избора на годежен пръстен за приятелката ми. Набелязал съм тези двата по-долу:

Опция 1


Опция 2



Благодаря!

# 1
  • София
  • Мнения: 12 012
Какви бижута носи?
Ако (не)харесва жълто злато, съобрази се с това.

# 2
  • Мнения: 1 421
Точно така, съобрази се с това, което носи тя Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 38
Бях избрал първия, понеже повечето й пръстенчета са сребърни, но наскоро си взе и златен. И двата типа бижута й харесват, затова съм в дилема Simple Smile

# 4
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Първият е по-стабилен като надеждност на изработката. Няма вградени камъни

# 5
  • Мнения: 205
Най-важното за един годежен пръстен е да е скъп. Няма как да сбъркаш когато се бръкнеш дълбоко за този аксесоар.

# 6
  • София
  • Мнения: 12 012
На мен и двата пръстена ми харесват. За себе си бих предпочела белия.
Ако каже да, какъв цвят халки смяташ, че ще правите?
Най-важното за един годежен пръстен е да е скъп. Няма как да сбъркаш когато се бръкнеш дълбоко за този аксесоар.

Това е голяма глупост ooooh!

# 7
  • Мнения: 1 068
Аз бих предпочела втория пръстен. Даже точно такъв искам, и очаквам да получа, държа на камъчетата отстрани, но също така да е в един цвят, не харесвам комбинацията на бяло и жълто злато. За себе си предпочитам да е втория пръстен, но целия от бяло злато. На нея също ще й ходи на сребърните бижута. Wink Успех!

# 8
  • Мнения: 273
Вчеми се опция 1! Това е класиката и формаъа е вечна. Прилича на модел от Тифани. Аз това направих и имах успех Simple Smile И не се стискай вземи 0.5 карата  hahaha

УСПЕХ!

# 9
  • Мнения: 15 379
Моят годежен пръстен много прилича на втория, да не кажа, че е напълно същия.
Гласувах за него.

Имай предвид, че е доста "накичен" и би следвало да се носи самостоятелно. Ако ще се носи с халка, то тя трябва да е в същия стил или поне по-изчистена.

П.П. Напъни се и нека е с диамант. Цирконият е пародия за годежен пръстен. Да не се обидиш, моля.

# 10
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Скрит текст:

 Peace

Бяла каса - жълта халка, абсолютната класика. Със сигурност внимавай за по-фината изработка, особено на касата и за брилянт 6 зъба. При самостоятелни камъни, 4 зъба оптически не изглежда особено ОК.
Качеството не трябва да е за сметка на големината/к.  Wink

# 11
  • София
  • Мнения: 141
И двата са красиви, но аз лично не смятам за функционален нито един от двата, защото имат ръбчета, които ще закачат (коса, дрехи, чорапогащници). Затова бих те посъветвала за нещо по-гладко което да не закача и да няма опасност камъка да падне.

# 12
  • Мнения: 18
Аз гласувах за първият малко прилича на моя и според мен е по-добрият избор! Вторият не ми харесва първо,защото е от жълто злато и второ всички тези камъни са абсолютен кич,изобщо няма никакъв стил и класа в него. Вземи пръстен с диамант,цирконият изглежда смешно особено ако е по-голям и си личи от километри,че е менте! Ако нямаш достатъчно събрани пари вземи го на изплащане ако си в София повечето бижутерии работят на този принцип,а ако го платиш кеш ще ти направят доста добра отстъпка от цената му,както е станало с моя приятел. И още нещо освен прекрасен пръстен постарай се и със самото предложение,нека бъде нещо запомнящо се,защото това е спомен за цял живот! Дано съм ти била полезна,успех и да пишеш после как е минало  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 15 379
Цирконият е камък, не стъкълце Simple Smile. Редно е пръстенът да е с диамант, вече и аз го казах.
Друго - вторият ако е с голям диамант и мънички по основата - определено не е кич.

# 14
  • Мнения: 3
Първият е по-красив, по-изчистен и повече би отивал на всичко  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт