Гармастан, Дефламол или Лансинох :) ?

  • 24 569
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 545
Къде да намеря Лансинох във Варна?? Аз питах миналата седмица в 3-4 аптеки, но нявсякъде вдигаха рамене и ме гледаха учудени -не били получавали, не били чували.

# 46
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Дефламол. Peace

# 47
  • Мнения: 964
Лансинох номер едно е.
Кърмя близнаци и нямам никакви проблеми с гърдите.Помага и при зачервено дупе,единият бебок беше се зачервил страшно много,мазах го няколко пъти с Лансинох и и бърсах дупето с кърпички лансинох и за два дни се оправи.

# 48
  • Мнения: 554
И аз съм за Лансинох, няма грешка
Аз в началото се мажех след кърмене и нямах никакви проблеми, дано и в бъдеше да нямам. Но е голямо удобство, че няма нужда се измива
Обаче се намира трудно
В софия си го купх от една аптека на Скобелев 71

# 49
  • UK
  • Мнения: 1 334
Лансинох на мен много ми помогна.

# 50
  • Мнения: 679
Ползвах Гармастан и съм доволна.
Рагади не съм имала, зърната ми само леко се разраняваха. Като намажех с него болката веднага отминаваше.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 26
Лансинох във Варна има в аптеки Марешки, има го и в аптеката на Майчин дом, но е малко по-скъп там. Наистина в някои аптеки не са го чували и го нямат, аз съм доволна от него, вече трета тубичка си купувам. Гармастана на мен не ми помогна въобще, мазах се с него още от 8 месец, но после и двете ми зърна получиха страхотни рани, едвам заздравяха. Дефламола мирише ужасно, той е за изгаряне, предполагам, че се ползва, защото прилича на вазелин, но аз и него си купих, чудейки се как да се оправя. Има още едно лекарство, което се казва Благ вазелин, може да го знаят и като благ мехлем, той също може да не се мие, но мен ме е страх малко от него.
Някой ползвал ли е крема за разранени зърна на Авент и какво мислите за него?

# 52
С първото детенце ползвах Дефламол.

Сега наблягам на преварен зехтин, кърма и чист въздух Grinning

# 53
  • Мнения: 231
Аз съм много доволна от Гармастан.

# 54
  • Мнения: 2 609
Гармастан, много съм доволна, никога не съм имала проблеми. Дефламол или Лансинох не съм ползвала и немога да кажа нищо за тях.

# 55
  • София
  • Мнения: 2 162
Ползвам и Дефламол и Лансинох - рагадите си стоят вече 20 дена ефект никакъв. Но последните няколко дни кърмя почти без болка, което ме навежда на мисълта, че по- важно от всички кремчета е правилното поставяне на бебето на гърдата.

# 56
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Лансинох!!!  Peace
Чух, че бил много ефикасен и против стрии, между другото...  Thinking

# 57
Здравейте мамчета незнам дали е за тук но искам да попитам,тъй като няма да мога да кърмя без силиконови зърна(дори и с тях незнам дали ще мога но поне ще опитам този път)защото съм с вдлъбнати зърна,и нямат намерение да излизат smile3514трябва ли да си купувам Гармастан,Лансинох и т.н.да се мажа.(и кое по точно да си мажа) Weary

# 58
  • Мнения: 45
Лансинох. В болницата ми препоръчаха да го мажа дори преди кърмене, за да не усещам болка първите седмици.
Успех с кърменето!

# 59
Лансинох и на мен ми помогна много. В началото имах чувството че бебето суче кръв, но след 2-3 намазвания всичко отмина. След това го мажех профилактично до края на първия месец.
Jani_b - мазилата са за зърната, ако се напукат или са болезнени. Успех с кърменето!  thumbsup

Общи условия

Активация на акаунт