Въпрос за лекарства за онкоболни

  • 4 030
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Не знам дали е тук мястото на тази тема, ако не е - нека модератора да я премести където трябва, но скоро почина майка ми от рак, и останаха няколко опаковки и блистери с лекарства, които са годни поне още 2 години, всичките кутии общо 7 броя. Мислех да ги пусна за продажба в интернет, но мой роднина казва че по разумно е да попитам някоя аптека, понеже съм нямал право да продавам лекарства, а аз не продавам промишлено количество, а просто броени кутии и блистери. Ако стоят и не се използват ще се хвърлят което си е грехота, а вече няма кой да ги ползва, нямаме и други роднини които да боледуват и да се нуждаят от тях. Нека който е компетентен в това да даде съвет.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 372
Дай ги на лекуващия онколог, той ще знае какво да ги прави. Лекарствата на моя баща ги върнах на лекарката му и ми се зарадваха много.

# 2
  • Мнения: 563
Здравейте, не знам дали питам на правилното място, за пръв път пиша във форума и то не по хубава тема. Доколкото изчетох правилата, трябва да задам въпроса в подходяща тема, а тази ми се струва такава. Въпросът ми е, къде мога да намеря лекарството ДеоДан? Ако някой има останало количество, искам да го купя или да ме насочите къде мога да го намеря. Лекарството е българско, мощен имодулатор, който се приема по време на химио и/или лъчетерапия, но лабораторията, която го произвежда няма да работи поне година, а е основно за износ и по нашите аптеки вече го няма. Спешно е, касае се за 4годишно детенце, терапията почва в понеделник!

# 3
  • Мнения: 2
Здравейте, не знам дали питам на правилното място, за пръв път пиша във форума и то не по хубава тема. Доколкото изчетох правилата, трябва да задам въпроса в подходяща тема, а тази ми се струва такава. Въпросът ми е, къде мога да намеря лекарството ДеоДан? Ако някой има останало количество, искам да го купя или да ме насочите къде мога да го намеря. Лекарството е българско, мощен имодулатор, който се приема по време на химио и/или лъчетерапия, но лабораторията, която го произвежда няма да работи поне година, а е основно за износ и по нашите аптеки вече го няма. Спешно е, касае се за 4годишно детенце, терапията почва в понеделник!

Здравей, на майка ми поръчвах имуномодулатор от гъби шийтаке от сайта, който долу под поста ми ще пусна линк. Действително този имуномодулатор намали разсейките, защото след като започна да пие хапчетата от него, тя видимо се чувстваше по добре, силата и се беше възвърнала, до като не започна химио-терапията. Действително съм склонен да твърдя че разсейките и взеха да намаляват, защото след около месец тя мина скенер, а след това и на 5D-скенер във Варна болницата "Света Марина" и там на 5D-скенера се потвърди че наистина разсейките са започнали да намаляват.

Конкретно за майка ми бяха изписали това - Гъбен Имуномодулатор

Но след химио-терапията тя вече не можеше да приема таблетките от имуномодулатора, просто организма и вече не го приемаше, и имаше реакция с повръщане, стягане в дихателните мускули, дори сърцебиене получаваше и се наложи да го спре. И от тогава до сега, шишето с имуномодулатора си остана така, добре че по горе ме посъветваха да ги дам на лекуващия онколог всичко което остана. Като върна времето назад, мисля че ако тя не беше се подложила на химио-терапия, а беше продължила само с този имуномодулатор - тя можеше да продължи да живее и до днес, а има случаи дори на излекувани хора само от тези имуномодулатори.

Мисля че този сайт ще ти помогне да намериш това което търсиш, аз поръчвах от тук - Лекарствени гъби с високо качество

А може да опиташ и тук - http://www.drbiomaster.com/

Както и тук - http://www.mikoterapia.bg/

Последна редакция: пт, 28 ное 2014, 01:36 от Jonson

# 4
  • Марс
  • Мнения: 102
Здравейте!
Не знам дали е правилното място, но разполагаме с много скъпи лекарства за онкоболни, които закупихме за болен човек. За съжаление той си отиде преди да пристигнат лекарствата.  Някои от тях сме закупили от Гърция, други от Германия. Продаваме лекарствата на доста по-ниска цена, защото все пак ще бъде добре ако възвърнем поне малка част от средствата. Всички знаете колко много пари отиват за такова лечение.
Разполагаме със следните:
Lasix - 40mg - 4 кутии по 48 таблетки
Кселода - 500 мг - 1 кутия, годна до септември 2016г
Aldactone - 25 мг - 2 кутии по 20 таблетки
Weleda
Iscador M - 5 мг - 21 ампули, годни до  април 2016г
Binocrit - 7 инжекции
Zarzio - 10 инжекции, годни до февруари 2017
Capecitabine Teva 500 mg - 12 блистера по 10 хапчета
Losec 20 mg - две кутии
Lipidor - 20 mg  - 14 таблетки.
За повече информация - vayata999@abv.bg или на лично съобщение.



Общи условия

Активация на акаунт