Лидл ::53::

  • 79 656
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • софия
  • Мнения: 25 648
За момичетата от Пловдив има нещо интересно:
Бъди активен потребител

# 706
  • UK
  • Мнения: 4 311
Вчера в Лидл Възраждане София имаше и кубове и магистрали, от дребните комплекти с багерчета също.
Да се оплача, в същия магазин вчера ми откраднаха портмонето от чантата, направо съм извън себе си, натоварихме количката и на касата се оказа, че чантата ми е с отворен цип и портмонето липсва. Охраната и управителят бяха много любезни, но когато влязохме в стаичката да видим дали нещо не се вижда на камерите, дори не успяха да ме проследят в магазина. Някои камери развалени, мониторите много стари и абсурд да различиш нещо. Не че съм се надявала на тях. Обещаха, ако все пак го намерят някъде, някой го подхвърли, или случайно паднал някъде под някой палет или някой го остави на каса, да се обадят. Ама надали. Не успях да напазарувам нищо, едва намерихме дребни да купим хляб, че щяхме без една троха за вечеря да останем, днес трябва пак да ходя.  ooooh!   

# 707
  • Мнения: 4

Ето я новата брошура

http://broshura.lidl.bg/553b9ef5-f63c-4081-9526-2eb9e29aed17/#/1

Анчето в магазина в Овча купел 2 вчера имаше доста ножове и малки и големи

# 708
  • Мнения: 177
Кафемашината май не е като  предишните - на Силвър крест? От тази някой има ли отзиви?

# 709
  • София
  • Мнения: 1 809
Днешния пазар беше разоряващ  Blush
Взех за детето грейка за ски, яке, ръкавици, шапка, термо бельо, два чифта ски чорапи и комплект 2 бр. поло. Готови сме за ски училището  Sunglasses

# 710
  • Мнения: 1 359
Някакви отзиви за термо чашите Ернесто ?

# 711
  • Русе
  • Мнения: 7 072
За мъжките обувки от 33 лв. през следващата седмица имате ли отзиви? ММ има на Karrimor и ходи с тях на работа, но му трябват за там някакви тип работни, че по цял ден се разхожда из едни производствени халета и обувките много се цапат. Тези гледам са по-непретенциозни, а на Karrimor са му от сив велур.

А някой да знае на какъв принцип работи френската преса за кафе? Имам такава тук в квартирата, но си мислех, че е за чай и поради тази причина до сега не съм я ползвала(чай почти не пия).

# 712
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Конвектора дали е хубав и дали може да се оставя вечер включен.

# 713
  • Мнения: 70
Да се включа и аз с въпросче,че само чета на аванта.Някакви отзиви за комплекта четки за тоалетна,
ръждясват ли бързо,че "благородна" стомана незнам неръждаема ли е,или е рекламен трик?

# 714
  • Мнения: 8 285
Да се включа и аз с въпросче,че само чета на аванта.Някакви отзиви за комплекта четки за тоалетна,
ръждясват ли бързо,че "благородна" стомана незнам неръждаема ли е,или е рекламен трик?

Отиваш с магнит. Ако се залепи - ще ръждяса.

# 715
  • Мнения: 441
Вие казвате че има от дървените кубове, а от националния телефон казват че са изчерпани ooooh! Жалко  Cry

# 716
  • Мнения: 39
Здравейте!Включвам се с едно питане.Случайно знаете ли дали ЛИДЪЛ пак ще пускат ски екипи за възрастни?Благодаря!

# 717
  • Мнения: X
Ами те бяха миналата седмица . При нас има оставали даже .

# 718
  • Мнения: 3 459
Детските плетени шапки хубави ли са ?

# 719
  • Мнения: 104
Споделям, че изобщо не съм доволна от пулверизаторите за олио и оцет. На картинката има облак, така си представях и аз, че ще пръскат. Всъщност струята се изстрелва под голямо налягане и прави малка локва. Ама как обясних и аз.. Исках да ги върна, но уви - синът ми (1,3г.) е нагризал кутията и сега ще се чудя в кой шкаф да и набутам...

Общи условия

Активация на акаунт