Лидл ::53::

  • 79 720
  • 740
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 292
Каква беше цената на тостера 3 в 1, който беше на промоция миналата седмица? Ще се обаждам да го издирвам, но не помня точно  Embarassed
39,99 му е цената
gala_girl, благодаря   bouquet

# 166
  • Мнения: 781
Аз пак да попитам за скиорските якета-някой вземал ли си е, ако са ги пускали преди? Доволни ли сте? newsm78

Минала та година взех за мен и за мъжа ми и якета, и панталони и сме много доволни. Бях на планина с тях, макар да не съм карала ски, защото бях бременна и нямам забележки.

# 167
  • София
  • Мнения: 196
Момичета,
Дали някоя от вас си купи ластичната лента за тренировки от миналата седмица?
Днес видях, че са останали доста от тях, какви са ви впечатленията, каква степен на трудност е добре да се вземе /има 3 вида/ и дали изобщо има някаква полза от тях?

# 168
  • Мнения: 4 813
Някой да е видял тази играчка някъде, че където проверявахме е изчерпана:

В сливенския лидл имаше доста бройки и от другите за нанизване на връзка.

# 169
  • София
  • Мнения: 1 809
Аз взех от дървения комплект пица и е супер за цената си. Дъщеря ми въпреки че е на 6г. и половина още си играе на ролеви игри и мисля, че за 5 г. си е идеално направо. Комплекта е съвсем нормален, като другите от сорта. Досега сме купували JECO и VILAC и размерите са същите, само където другите са доста по-скъпи. Даже ме е яд, че не взех и тортата. Дъщеря ми има дървена кухня, комплекти с дъски и зеленчуци, с хляб и яйца, с клуб сандвич, тортички и сладоледи и си играе с тях, ходя й на гости на партита Mr. Green  та сега ще допълним и пица Heart Eyes
Взех също книжки Пепеляшка, Патиланско царство и Амели различната, която е голям формат и с много хубави илюстрации. Някои беше написал, че детето му е голямо за тях, според мен си стават за първокласници перфектно, да си ги четат сами Peace Много хубаво качество е и хартията и илястрациите. Peace
Взех също една картина за бродиране - пеперуда.

# 170
  • Мнения: 23
Някой да е видял тази играчка някъде, че където проверявахме е изчерпана:




Обади се на телефона им  0800 14141 попитай ги в кой лидъл го има и дали може да ти го доставят в лидъла до вас. Би трябвало да стане.

Успех  Simple Smile

# 171
  • Мнения: 225
Някой да е видял тази играчка някъде, че където проверявахме е изчерпана:

В сливенския лидл имаше доста бройки и от другите за нанизване на връзка.

На обяд имаше 2 бройки в магазина на Халите в София, но имаше много хора и не знам дали са останали.

Аз също купих, струва ми се много интересна. Купих също и 5 от дървените комплекти за готвене (торта, риба, плодове, пица и яйца на очи), както и мемори карти и равносметката е .........пълно разорение, но толкова много ми харесаха тези комплекти - самата аз в магазина не можах да избера кой да взема. Голямата ми щерка уж голяма (на 9 години), но си пожела да й ги купя с нейни пари от рождения й ден.

# 172
  • София
  • Мнения: 3 468
Дали случайно някой от вас не е закупих  от книжките " Амели различната" newsm78 Интересувам се дали става за 8- годишно  момиче, което си пада по книжки от типа на Пипи и Лили чудото...Трябва да се разкарвам до магазина само за нея, а се опасявам  че  може да е за по-малки читатели

# 173
  • София
  • Мнения: 55
Искам да попитам детски-долнища пускали ли са тази година? Че не си спомням, пък искам да купя. Аз имам ски-долнище - карала съм с него ски, не е лошо. Не е от най-висок клас непропускливост, но за тази цена е супер.

# 174
  • Мнения: 7
Здравей,такива играчки има на Лидала на ул.Тодор Каблешков

# 175
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Бутер тестото, което не е замразено снощи беше на промоция по 1лв., но не видях до кога е тка...
Някой да знае?

# 176
  • Мнения: 156
Интересни неща има в каталога с играчките.

Някой назад в темата се оплака от потниците. Редовно пазарувам от там бельо, от около година и половина. Взех и от последните - мъжките и детските. Никакъв проблем в пералня и сушилня. Пу-пу   Peace
По отношение на детските потници съм страшно доволна,дори съжалявам,че не взех два пакета,но мъжките слипове са пълно разочарование,всички са с различен размер от опаковката,а на първото пране от размер М се превърнаха в ХЛ.Мъжката пижама се скъса по ръба на първото обуване и плата се нищи.

# 177
  • Мнения: 7
За играчкта  костенурка става въпрос

# 178
  • Пловдив
  • Мнения: 469
Аз взех миксера, но още не съм го пробвала....ще трябва да измисля някакво сладкишче  Whistling

# 179
  • Мнения: 220
Ходих да купя дървени играчки и малката форма за печене на блатове. И нищо не купих.
Всички играчки са много хубави, но някак по-момичешки ми се сториха тези риби, пици, торти. Иначе има много хубав комплект дървено влакче /за ферма/, но детето преди седмица получи базовия комплект на Икеа и сега чакаме за РД допълващата втора част, та се отказах, няма все еднакви подаръци да получава  Naughty.
Купих две книжки - Патиланско царство и Малки пирати.
Много хубави лимони има - в промоция 1.69 лв.
Заредили са бадемите - филирани, натрошени и смлени, с етикет "ново"  Mr. Green. Много се радвам, че се върнаха  Peace.

Голям фен ставам на този магазин!
А глобусите чакам с детско нетърпение Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт