Лидл ::53::

  • 79 673
  • 740
  •   1
Отговори
# 180
  • Пловдив
  • Мнения: 40 858
Къде стоят сега бадемите?

# 181
  • В една слънчева къща...
  • Мнения: 774
На бутер тестото му изтичаше тия дни срока, само не знам какво им е "бутер", като са с маргарин всички  Sick
Тая седмица ще има релакс за портфейла  Laughing

# 182
  • София, България
  • Мнения: 89
Някой да е видял тази играчка някъде, че където проверявахме е изчерпана:


  Тази играчка я имаше в Лидъл Младост 3. Имаше и от всички играчки , нищо не беше свършило към 11 часа днес.  Аз купих на малкатами дъщеря 3 комплекта от дървените играчки  с ножчетата за рязане, даже сега се ядосвам, че не взех комплекта със зеленчуците /сториха ми се малко части
 в сравнение с другите/. Чакам с нетърпение и ски екипите, дано пуснат и детски такива.

# 183
  • Мнения: 8 972
Някой да е видял тази играчка някъде, че където проверявахме е изчерпана:




Обади се на телефона им  0800 14141 попитай ги в кой лидъл го има и дали може да ти го доставят в лидъла до вас. Би трябвало да стане.

Успех  Simple Smile

Мерси, обадих се, но не могат да ми я доставят в "моя" Лидл, утре могат да ми кажат къде има бройки от нея.

# 184
  • Мнения: 220
Къде стоят сега бадемите?

На рафта с бакпулвера, ванилията и какаото  Peace.

# 185
  • Пловдив
  • Мнения: 1 009
Бутер тестото, което не е замразено снощи беше на промоция по 1лв., но не видях до кога е тка...
Някой да знае?
До снощи  Peace Днес се засилих да взема,но видях,че отгоре има цена 0.99,а отдолу си беше 1.99. Точно в този момент една служителка нареждаше до мен и аз я питах коя цена е вярна и тя "Ааа,на редовна цена си е,забравили сме табелата"  Mr. Green
Аз взех едно дървено влакче,но ако има останали на следващото ходене може и от другите дървени играчки да взема  Peace

# 186
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Seengirl - мерси.
Добре, че взех 2 оп., които вече са изконсумирани.

Аз за сефте хващам на промоция това бутер-тесто. За 0.99лв е ОК, защото само 1 пакет не стага за сем. с 2 деца.

# 187
  • Бургас
  • Мнения: 361
Купих си и трите формички за блат и кекс ама са много ню-ню .Много са сладки  и малки. ама ми са слабост.Събирам ли . събирам....

# 188
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Не ми хареса чая с круша. Мангото беше супер

# 189
  • Мнения: 2 762
Купих буркан с печени чушки-вътре са на каша, страшно меки, както ки пипнеш и се разпадат...

# 190
  • Мнения: 2 453
Във вашите магазини има ли шоколадови близалки (тези от коледните лакомства)? Втора седмица търся, но в нашия Лидл няма, мислех, че ще поддържат количество поне до Коледа.

# 191
  • Варна
  • Мнения: 25 291
Не видях да е обсъждана детската дървена кутия с инструменти - отвертка, гаечен ключ и някакви винтове, които се завинтват. Хубава ли е, че мисля утре да трамбовам пеш до Лидл заради нея. Книжките с пъзели какво представляват, колко големи са пъзелите, от колко части? Стават ли за току що запалено по пъзелите 2 годишно?

Последна редакция: пн, 24 ное 2014, 18:40 от Месечинка виторога

# 192
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Във вашите магазини има ли шоколадови близалки (тези от коледните лакомства)? Втора седмица търся, но в нашия Лидл няма, мислех, че ще поддържат количество поне до Коледа.
Да даже взех днес

# 193
  • Мнения: 3 819
Тези бисквитки хубави ли са http://www.lidl.bg/bg/Favorina.htm?action=showDetail&id=14250 ?
Моля за мнение и за това вино с подправки http://www.lidl.bg/bg/NovoLidl.htm?action=showDetail&id=15231 и това сирене http://www.lidl.bg/bg/SuperOffer.htm?action=showDetail&id=15333

# 194
  • Мнения: 7
Момичета,някоя да е попадала  на дървената бъчвичка с кафе ?Обърнах света,никъде я няма.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт