Лидл ::53::

  • 79 769
  • 740
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 3 453
Моля препоръчайте мляно кафе за кафеварка тип "кубинска". Вчера гледах едно, пишеше "100% арабика", арабиката ароматно ли беше или по-горчиво?

Играчките бяха свършили при нас (Студентски град), купих книжки и гигантско шоколадово яйце Киндер Сюрприз за 7 лв. Ако са останали, ще купя още 5-6 за коледни подаръци, хлапетата много им се радват. След касата ме интервюираха дали получавам каталог. Казах, че не, но искам да полуавам. Дали ще почнат да ни носят, не знам.

# 226
  • Мнения: 2 453
Казах, че не, но искам да полуавам. Дали ще почнат да ни носят, не знам.

И мен ме питаха преди време, но така и не започнах да получавам.

# 227
  • София
  • Мнения: 10 351
Казах, че не, но искам да полуавам. Дали ще почнат да ни носят, не знам.

И мен ме питаха преди време, но така и не започнах да получавам.

Въпроса за каталога е за проучване, няма да почнат да ви го носят, независимо от отговора.

# 228
  • Мнения: 2 453
Защо тогава питат дали искаме да получаваме и записват адреса  newsm78?

# 229
  • Мнения: 2 681
Момичета, сега слушам раклама по радиото в петък 28/11 ще има Black Friday в Lidl Мол Сердика и над 100 магазина в страната. Така звучеше дословно рекламата, стягайте порфейлите  Laughing Успешни покупки на всички!

 Joy
Нещо си се объркала в превода - в МОЛ Сердика ще има little   black friday за техните над 100 магазина.
Няма нищо общо с Лидл. 

# 230
  • Варна
  • Мнения: 381
Момичета, сега слушам раклама по радиото в петък 28/11 ще има Black Friday в Lidl Мол Сердика и над 100 магазина в страната. Така звучеше дословно рекламата, стягайте порфейлите  Laughing Успешни покупки на всички!

 Joy
Нещо си се объркала в превода - в МОЛ Сердика ще има little   black friday за техните над 100 магазина.
Няма нищо общо с Лидл. 

 Joy Joy Joy Искрено ме разсмяхте!   bouquet

Аз да попитам за 3-в-1-тостера от миналата седмица - става ли наистина за печене на месо и кИфтета, както е показано на картинката в брошурата? Искам го за подарък за майка ми, живее сама, а пък е излишно да включваш скарата за 2 кюфтета или 1 пържола... newsm78

# 231
  • велико търново
  • Мнения: 588
И мен ме анкетираха преди седмица в лидл,но аз им казах ,че са спрели да раздават каталога им и бих желала пак да го получавам.Резултата е;тази събота всички къщи около нас имаха каталог стърчащ от пощата ,а само аз нямах.Помислих си ще звъна ,но какво ли ще ми кажат ;не знаем или ще проверим в далечното бъдеще време........
Вчерапитах на касиера в лидл има ли на печатан хартиен каталог за играчки и му го показвам на 13 стр. ,а той ;не знаел даже за това какво е, що е ?
Моля някой ,ако вече е закупил от Бански старец по 3,29 лв. да сподели мнението си .  bouquet

# 232
  • Варна
  • Мнения: 483
Аз да се включа по темата с чайовете. Много ми хареса този с круша и карамел, но исках да разнообразя, че все едно и също не ми се пие. Взех от цитрусовия. Ами, нищо общо, много е далеч от хубав цитрусов чай и е някак напарфюмиран. Прочетох, че не ви харесва ягода и малина, но видях, че от серията има и малина с черна боровинка. Някой пробвал ли го е да даде мнение?

Иначе съм от върлите фенове на Лидъл. Вече почти не стъпвам в друг хранителен магазин. Много ми харесват повечето от продуктите им.

# 233
  • Мнения: 2 788
Не съм се объркала, ЧУЙТЕ рекламата, написала съм това, което казват! А който иска да вярва, който не да не ходи! Peace

# 234
  • Sofia
  • Мнения: 9 774
Пърленките ни харесаха, но каймата в Лидл е ужасна. Едросмляна, блудкава, чакам с ужас да стане готова мусаката.
Има ли някакъв вид читава кайма там?

# 235
  • Мнения: 2 404
Не съм се объркала, ЧУЙТЕ рекламата, написала съм това, което казват! А който иска да вярва, който не да не ходи! Peace
В Сердика Център хранителния магазин не е ли Пикадили, а не Лидл?  newsm78

# 236
  • Мнения: 9 016
И аз не съм виждала Лидл в мол, та и на мен ми е странно, но...

# 237
  • Мнения: 2 788
Не съм се объркала, ЧУЙТЕ рекламата, написала съм това, което казват! А който иска да вярва, който не, да не ходи! Peace
В Сердика Център хранителния магазин не е ли Пикадили, а не Лидл?  newsm78
Аз също се учудих, и точно използваха Сердика център, а не МОЛ, знам, че има Пикадили на -1 етаж, но понеже отдавна не съм ходила, не мога да коментирам.
 Иначе +1 за пушените пилешки бутчета.

# 238
  • София
  • Мнения: 3 453
NBM, няма читава кайма. По моите разбирания де. Пробвах и нормалната и телешката. Няма да повторя, без пари да ми я дават.  Peace

# 239
  • София
  • Мнения: 2 735
Мол Сердика - http://serdikacenter.bg/events.aspx
Little Black Friday с намаления до 60% / 28.11.2014

Общи условия

Активация на акаунт