Лидл ::53::

  • 79 671
  • 740
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 319
Момичета, да ви питам, някой ползва ли от новите аромати на омекотителите Doussy?

# 241
  • Мнения: 69 088
Кайма съм вземала на стара планина-не е лоша според мен..
По принцип си меля месо от пикадили, но стара планина не ме е разочаровала...

В четвъртък ще ходя за суитчър за мен, шапката бялата набелязах..

# 242
  • В една слънчева къща...
  • Мнения: 774
Иначе в румънския Лидл наистина ще има Black Friday в петък, та може и при нас, знам ли  newsm78

# 243
  • Мнения: 22 867
Момичета, искам да питам притежателките на миксера (дано и предишните са били такива newsm78) за мнения. Знам, че имаше положителни отзиви от преди години още, поне на такива съм попадала. Тая вечер ММ ми донесе един , зачетох се в упътването му и ме смути препоръката да работи 10 мин и след това да се прави пауза до пълното му охлаждане. Старият ми е Делонги, не знам откога е, от 100 години сигурно, с него съм разбивала повече от половин час и изобщо не съм се съобразявала с времето, разбивам, докато се получи, това, което правя. Нито е прегрявал, нито нищо. Тоя ме разочарова малко (без да съм го ползвала все още), ако на всеки 10 мин трябва да чакам по 20 да се охлажда.......... ooooh!. Иначе е симпатичен, предполагам капакът е предимство, старият от долната страна все беше изпръскан. Някак не се захваща добре и на предните две чопчета, може би ние не го слагаме правилно, но това ще го видим пак как става. Ако на някоя от вас не ѝ е писнало да пише за миксера, ще помоля за мнение.  bouquet

# 244
  • Мнения: 2 453
Момичета, да ви питам, някой ползва ли от новите аромати на омекотителите Doussy?

Аз взех от златистия/бежов. Сега прах, мирише добре, но доста по- слабо от Коколино и Семана, които ползвам обикновено. Дрехите са меки, качеството не е лошо предвид цената. Ще пиша дали има остатъчна миризма, макар че ме съмнява.

# 245
  • София
  • Мнения: 1 252
Аз пък харесах телешката кайма, два пъти готвя с нея - мусака и руло Стефани и стана много вкусно. Сега съм взела да пържа кюфтета за вечеря ще видим как ще станат. Иначе другата им кайма и аз не я харесвам. Взех и пърленки за проба, ще споделя като приключа с готвенето.

# 246
  • Мнения: 261
И мен ме анкетираха преди седмица в лидл,но аз им казах ,че са спрели да раздават каталога им и бих желала пак да го получавам.Резултата е;тази събота всички къщи около нас имаха каталог стърчащ от пощата ,а само аз нямах.Помислих си ще звъна ,но какво ли ще ми кажат ;не знаем или ще проверим в далечното бъдеще време........
Вчерапитах на касиера в лидл има ли на печатан хартиен каталог за играчки и му го показвам на 13 стр. ,а той ;не знаел даже за това какво е, що е ?
Моля някой ,ако вече е закупил от Бански старец по 3,29 лв. да сподели мнението си .  bouquet



Бански старец е отвратителен.Изхвърлих го.

# 247
  • София
  • Мнения: 16 119
Вкусове различни - ние пък си изядохме Банския старец  и оживяхме. Аз съм всеядно животно, но Скъпия е  много претенциозен за вкус, съдържание, мекота. Винаги гледа колбасите с подозрение. Хапна го и се облиза.

# 248
  • Мнения: 1 130
Мар_белла,
чаят с малина не е лош. Ароматен плодов чай без особени претенции да е най-хубавият и единствен по рода си. За разнообразие - става, даже аз с него сменям крушата + карамела. Не съм пробвала ягодата, за който стана дума, че не е хубав.
 Най-хубавото е, че са наистина плодови чайове и могат да се пият вечерта без да влияят на съня. Когато ми свършат или за през деня ще си взема от тези новите, уви, не помня марката: 3 вида, продълговата опаковка, 25 бр, зелен чай чист, зелен чай с лимон и зелен чай с ванилия. Този с ванилия ухае много приятно и гушливо в това време.

# 249
  • Мнения: 177
Включвам се да похваля керамичния тиган, вчера го пробвах, много съм доволна.  От дървените играчки взехме едни рибки с въдички с магнит, много се харесаха от децата. Чая с круша не ми хареса, но аз не харесвам плодови чайове по принцип, някой беше споменал за някакъв зелен чай с  ванилия, може да го пробвам, че много обичам аромата на ванилия.  
 Някой с мнение за  плочата за палачинки?

# 250
  • Мнения: 220
Може ли да споделите мнения за термобельото? Мъжът ми гледал рекламата и иска да вземем, ама дали наистина си струва  newsm78, цената е два пъти по-ниска от едно друго, което гледахме. И дали ще пускат после пак или това е ски-кампанията за зимния сезон?

Набелязала съм за четвъртък музикалните коледни топки  Mr. Green.  

# 251
  • Русе
  • Мнения: 7 076
Бански старец сега не съм купувала, но преди година-две ММ си купи. Подари го на работниците си. По-гадно мезе не бяхме яли - сурово и с неприятен вкус. А мъжа ми яде месо всякакво, дори и да не е от месо Mr. Green Все му се карам, когато отидем в Кауфланд, защото винаги си купува някакви пушени "меса", дето като ги гледам са без месо. А си умира за луканки, суджуци, бабек...
Беше на КФМ, като гледам и този е същия. От тогава за старец не ще и да чуе.

Нас също ни анкетираха, мен 2 пъти и в седмицата на анкетирането не получих брошура. Дори си мислех предния понеделник ако още са там да им кажа, единия се оказа бивш колега на мъжа ми. Бяха си заминали. Предния петък дойде каталог. Този, който пускат в пощенската кутия ми е по-хубав от този в магазина, заради хранителните промоции. Другите мога и на сайта да си ги разгледам.

Липсва ми ЛИДЛ. Днес като минах от там работеха здраво. В четвъртък съм първа пушка, че ще ми пишат остсъствия Laughing

Малко не съм ви наясно с моловете в София, но нали в рекламата казали "в над 100 магазина в цялата страна". То толкова молове няма. В Мол Русе също ще има черен петък, може пък да са от една верига newsm78

# 252
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Бисквитките са страхотни, вече взимам няколко пъти, а цената им е супер  Mr. Green. Кайма взимам Стара планина и ми харесва, вчерашната мусака с нея се изяде без остатък   Mr. GreenОт колбасите купувам най-вече шпековия салам на Барони Височина, много се тачи в къщи.

# 253
  • София
  • Мнения: 1 252
Да се отчета за телешата кайма, екстра си бяха кюфтетата, не останаха. Пърленките също стават като за купени. Затоплих на грил тигана, намазах с масло  и чесън и поръсих с шарена сол, екстра се получи.
От телешкото им също готвя два пъти със зелен фасул и е много добро за мен поне.

# 254
  • Пловдив
  • Мнения: 40 858
Да ви питам за точилките + формичките за сладки в тях Rolling Eyes Някой взе ли?Добре ми изглеждат в опаковката...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт