Гласуване за "Мухата" на форума за 2014-та година

  • 9 601
  • 142
  •   1
Отговори
# 45
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Кикимора, обичайно тръгвайки да нападаме някой на база външен вид, доказваме безсилие при намиране на друга аргументация. И да, грозно е, особено ако този външен вид няма общо с конкретния конфликт.
(далеч съм от това да защитавям Лиляна, просто лично мнение Peace)

joy_r деликатност ли долавям ?
Тцъ, не е деликатност- част от номинираните тук са ми неприятни, ама истински досадните ги няма Laughing

# 46
  • Под липата
  • Мнения: 620
 Е, ако това, че следваш хората по темите да ги хапеш не е досадно, не зная кое би било? Това, че проявяваш хронична заядливост също, ама как да е.... Аз не чета редовно, но за краткото ми пребиваване тук, друг такъв досадник не съм и срещала.

# 47
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
На твое място бих се притеснила от резултатите от тази номинация и бих се замислила, защо ли аджеба съм в нея и с какво съм я заслужила.
Е, да ама не си на мое място и няма как да станеш с едни лакове.

А за следването из темите го може само прахосмукачката - няма значение каква е темата, тя трябва да си ме наплюе, пък после може да си вдигне погледа и да види в каква тема се е намърдала.

# 48
  • Мнения: 3 677


  Наложи се да дам един глас с надеждата лиляна да не спечели тук.
  Лиляна  Heart Eyes 

# 49
  • Мнения: 7 519
Кикимора, обичайно тръгвайки да нападаме някой на база външен вид, доказваме безсилие при намиране на друга аргументация. И да, грозно е, особено ако този външен вид няма общо с конкретния конфликт.
(далеч съм от това да защитавям Лиляна, просто лично мнение Peace)

joy_r деликатност ли долавям ?
Тцъ, не е деликатност- част от номинираните тук са ми неприятни, ама истински досадните ги няма Laughing

 Не обсъждам нищо, просто правя аналогия между едното и другото. Ако характера и беше малко по умерен, едва ли някой би се сетил за такава аналогия, но когато едното кореспондира на другото, просто няма начин да не го забележиш.
Също така се чудя, дали външния вид е продукт на характера, или характера е продукт на външния вид?

# 50
  • Мнения: 4 892
Гласувам за рейнбоу, макар да не съм номинирала.

Абе, кикамора, нещо не предобри ли?

# 51
  • Мнения: 2 453
Темата уж за други неща била, но нееднократно се намеси външен вид.

# 52
  • Мнения: 306
Дълго се чудих коя от 2те ме дразни повече - Лиляно моме или всезнаещата Популе...  Thinking
Накрая ,разбира се,гласувах за "любимата " ми свекърва Популе

# 53
  • София
  • Мнения: 5 884
Ей затова трябваше да е една отрицателната. Сега има да се точат досаден, пък мрънкащ, пък дразнещ и едни любовни обяснения да летят... Crazy



Мен Лиляна ме дразни само като не е на моето мнение, докато виж, Мамасита е способна да ме накара да мина в отсрещния лагер. Ето тук е за мен градацията. Но в категорията Дразнещ, тази специално ми беше леко излишна. Mr. Green

# 54
  • Мнения: 4 740
Не мога да не спомена, че Лиляна каза още в началото, че няма никакъв проблем да я номинират, в която и да е категория. Спокойно можеше да каже, че като организатор не участва в номинациите, но няколко пъти каза, че не й пречи.

# 55
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Гласувах за Популе.

# 56
  • Под липата
  • Мнения: 620
 Лицемерието минава всякакви граници...

А колкото до номинирането, Лиляна е направила класическата застраховка, естествено.

Слабички....  Wink
На мен не ми пука за форума, не ме вълнува никой, не тръпна от вълнение дали някой ме харесва или не. За Лиляна, обаче, форумът приема жизнено важна функция.
 Начетох се за тази година, че и за другата.
Ха, със зраве!


# 57
  • Мнения: 7 690
Спрете се с тия обяснения в любов бе, забравих вече за кого ще гласувам  Laughing
Глас за Дъгичката прахосмучка давам.
Лиляна, ти що се правиш? Хайде, признай официално на пресконференция, че с тия номинации се опита да се помазниш на форума. Ние броячите да не би да бяхме с други подбуди?  Тъй де...да не си кривим душиците, и без това плановете ни се сгромолясаха.  Laughing

# 58
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
А Антигона къде е?  Thinking

# 59
  • Мнения: 4 740
Никой не я е номинирал.

Общи условия

Активация на акаунт