Гласуване за "Мухата" на форума за 2014-та година

  • 9 590
  • 142
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 867
Имате право на два гласа. Можете да редактирате.
Гласува се три дни.

# 1
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Тук май аз трябва да давам кюфтета. Слабо се представя rainbow2012.

# 2
  • HH
  • Мнения: 3 257
Аз може ли да мина само с гарнитурата. Моя фаворит го няма, гласувах за Рейнбоу, защото един път влезе в темета на Лиляна и започна да ни нарежда, защото сме били писали в нейна тема.

# 3
  • Мнения: 2 658
Тук нямам намерение да гласувам.

# 4
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Тук нямам намерение да гласувам.

+1

# 5
  • Мнения: X
Гласув, гласув.

Все дърти изпитани мухи на хоризонта. Затова залагам на свежата сексистка кръв на  мъжкия МУХ Херкулес.

Хърки, Хърки, Хърки  newsm44 cow sohappy

# 6
  • Мнения: 1 749
Гласув, гласув.

Все дърти изпитани мухи на хоризонта. Затова залагам на свежата сексистка кръв на  мъжкия МУХ Херкулес.

Хърки, Хърки, Хърки  newsm44 cow sohappy
newsm18 newsm18

# 7
  • Другата България
  • Мнения: 37 396
Единствената категория, в която не съм номинирала, защото нямах отявлен "фаворит", ама като гледам резултатите от гласуването..... Joy, може и да гласувам...

# 8
  • Мнения: 4 585

Хаха, vl е останал извън полезрението на всевиждащите съфорумки.

# 9
  • София
  • Мнения: 5 883
Ма-ма-си-та newsm18

# 10
  • София
  • Мнения: 5 657

Хаха, vl е останал извън полезрението на всевиждащите съфорумки.
Тази година не е бил толкова мухав.
Пък и други хора се постараха.

# 11
  • Мнения: X
Мамасита не може да бъде никаква муха, извинявайте. Тя е по-скоро паяк.
Преде, наприда и направо се изгубваш в паяжината, забравяйки съвсем откъде и накъде си тръгнал.

# 12
  • Мнения: 12 993
Ванко, Ванко, Ванко- шампион:)

# 13
  • Мнения: X
Кой е Ванко?  Rolling Eyes
Имаше един, чиито никове завършваха на ий, обаче те бяха към 40 и не можах да реша с кой да го номинирам.

# 14
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Галантно Входящий? Чудесен ник!

# 15
  • Мнения: 4 569
Херкулес и Ванко

# 16
  • София
  • Мнения: 5 883
Мамасита не може да бъде никаква муха, извинявайте. Тя е по-скоро паяк.
Преде, наприда и направо се изгубваш в паяжината, забравяйки съвсем откъде и накъде си тръгнал.
О, не, не се подвежда по "мухата", то е просто заради идеята да са филмови номинациите.
Ключовото е "досаден" Flutter

# 17
  • Мнения: 2 650
Ванко89 е мухата за мен, бих казала и че Елица е, но я няма  като избор.( Нали де, ако ключовото е досаден)

# 18
  • София
  • Мнения: 5 883
Късно е, либе, за китка... kiss
Изпусна номинациите.

# 19
  • Мнения: 2 650
Голям праз  Mr. Green Stop

# 20
  • Мнения: 4 785
Мамсита и Рейнбол. И тук има много голяма разлика между двата ми гласа - Мамасита е досадна в това, че не знае кога да спре и логореята е безгранична, но пък има и какво да каже, ако имаш нерви да я "изслушаш", да смелиш и да отсееш - е не винаги, определено, което прави задачата "отсейване" още по-трудна, често невъзможна. Докато Рейнбол е наистина в категорията - досадна, колкото и да махаш с ръка, пак ти кацва на носа, няма полезен ефект, но пък е безкрайна...

# 21
  • Мнения: 4 696
Рейнбол беше с парахосмукачката, нали? newsm78
Ако е тя - доста е добра! smile3521 smile3521 smile3521

# 22
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Шегувате ли се, или винаги си пишете rainbow с "л" накрая?

# 23
  • Мнения: 4 785
При мен е нарочно, ако и да остане неразбрано  Peace (свекърва ми има една съседка, всеки път като отидем ме хваща в коридора да ме пита дали сме си взели най-новата "РейнбоЛьЪ", ама така го произнася Л-то, че поне един час ти стърже по мозъка, но не мога да го възпроизведа -  Mr. Green, защото прахосмукачката е уникална, свекърва ми си я е взела, ама и аз да си я взема и бла-бла, досада. Та ми е иронично. Но аз тук и често пиша наще вместо нашите, нищо че минава за правописната полиция  Wink). А bananarama предполагам, че просто копи-пейстна името от мен, аз често го правя, когато някой го е написал преди мен, за да не го пиша и аз - просто предполагам.

# 24
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Ясно.

За да не е съвсем спам - всред изброените има съФорумци, срещата с чиито никове обикновено не ми носи разведряващ ефект, но какво да се прави.

Странно - водещите в класацията в момента далеч не са сред най-големите ми дразнители, всъщност изобщо не са ми такива.

# 25
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Мамсита и Рейнбол. И тук има много голяма разлика между двата ми гласа - Мамасита е досадна в това, че не знае кога да спре и логореята е безгранична, но пък има и какво да каже, ако имаш нерви да я "изслушаш", да смелиш и да отсееш - е не винаги, определено, което прави задачата "отсейване" още по-трудна, често невъзможна. Докато Рейнбол е наистина в категорията - досадна, колкото и да махаш с ръка, пак ти кацва на носа, няма полезен ефект, но пък е безкрайна...
Мър   bouquet
Гласувах за същите, доводите си ги описала перфектно!

# 26
  • Мнения: 14 478
Жалко, че Популе не държи първенството. Нито Лиляна, нито Мамасита  заслужават  челните места.

# 27
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
О, вече водя. Овчарникът се е активизирал.

# 28
  • Мнения: 2 453
И аз се учудвам от първенството на Лиляна. Смятах да не гласувам тук, но след като видях Рейнбоу не се сдържах.

# 29
  • Под липата
  • Мнения: 620
Лиляна е за друг тип номинация - ''Питбул'' примерно. Като захапе - не пуска  Mr. Green 

# 30
  • Мнения: 7 519
Лиляна е за друг тип номинация - ''Питбул'' примерно. Като захапе - не пуска  Mr. Green 
Може и мухата- питбул, или по скоро конска муха- залепи ли се задника на някой, няма отлепяне.  Wink

# 31
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
kikamora, пази си задничето, че ми влизаш в полезрението. Wink Я да те преслушам....
....
Ау, ужас, в красива мама се подвизаваш. Изобщо не си ми в таргета.

# 32
  • София
  • Мнения: 11 476
Мамсита Бандита за мен е една от няколкото дота готини, свежи и същевременно компететни дами в този форум!
Каквото и да означава "мухата" - надявам се нещо добро, гласувам с 2 ръце за нея!
И разбира се, за Ванко  hahaha

# 33
  • Мнения: 7 519
По би ме уплашила, ако си пуснеш снимката във форума. Иначе така без реален образ си точно толкова страшна, колкото и една муха  Peace.
kikamora, пази си задничето, че ми влизаш в полезрението. Wink Я да те преслушам....
....
Ау, ужас, в красива мама се подвизаваш. Изобщо не си ми в таргета.

# 34
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Забравих да номинирам в тази категория, затова и няма да гласувам. Но ще следя с интерес Mr. Green

# 35
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Много ти е плитка провокацията,  kikamora.

# 36
  • Мнения: 4 785
Забравих да номинирам в тази категория, затова и няма да гласувам. Но ще следя с интерес Mr. Green

Ееее, то ако е така, трябва да си изтрия всички гласове  Wink

# 37
  • Мнения: 7 519
Чак пък да те провокирам да си пуснеш снимката едва ли. Все пак не искам да уплаша половината форум  Laughing. Иначе си рядко успешно съчетание между образ и характер, но те разбирам. Няма как с тоя образ да си с по-благ характер. Peace

Много ти е плитка провокацията,  kikamora.


# 38
  • Под липата
  • Мнения: 620
 joy_r деликатност ли долавям ?
Аз гласувах за Лилянчето. Не мога да не я ковна  Flutter , макар, както казах друга категория по би и прилягала, нищо че жужи из целия форум ежедневно и досадно.

Последна редакция: сб, 22 ное 2014, 22:42 от Raffaella

# 39
  • Мнения: 12 993
Кикамора, защо така с бутонките, не е красиво от страни Peace

# 40
  • Мнения: 7 519
Кикамора, защо така с бутонките, не е красиво от страни Peace

Бутонки не нося, само високи токчета   bouquet.
И на мен не са ми красиви много хора с постовете си, но си мълча. Та ако искаш можеш да последваш примера ми.  Peace

# 41
  • Мнения: 12 993
Не бъди агресивна, най- добронамерено ти казах, че да нападаш някого заради субвктивното ти мнение за външния му вид е не красиво. А какво, кога и как да пиша решавам аз, дали да ме отразиш пък си е твоя воля. Нека просто има феър плей Peace
Виждала съм много съфорумки, но е под достойнството ми да коментирам вида им, ако нямам какво хубаво да кажа си трая.

# 42
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Кикамора, защо така с бутонките, не е красиво от страни Peace
Защото си мисли, че знае нещо много важно и че ще ме изненада с това. Нека си изживее петте минути слава, че е влязла в контакт с мен и се е опитала дори да ме засегне.Някои хора затова висят в красива мама, щото интересите им се изчерпват до лаковете за нокти.

# 43
  • Мнения: 7 519
Не коментирам вида и, просто споделих че образа на досадна муха, коресподнира отлично с реалния и образ.  Peace Peace
Нали не очакваш в тема за досадници, да има хвалби и комплименти. Peace

п/с Лиляна, не си център на вселената, успокой се малко. Предпочитам да си губя времето в теми като лаковата или биг брадър с хора, които са повече от добронамерени, отколкото да ме облъчват с жлъч и омраза в някои от темите, в които се подвизаваш доста успешно.
На твое място бих се притеснила от резултатите от тази номинация и бих се замислила, защо ли аджеба съм в нея и с какво съм я заслужила.

# 44
  • Под липата
  • Мнения: 620
.....Нека си изживее петте минути слава, че е влязла в контакт с мен.....

Звездомания ли долавям?  Thinking

Някои хора много на сериозно взеха себе си, форума и своето представяне в него... Да се смееш ли, да плачеш ли? Хм....  Whistling

# 45
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Кикимора, обичайно тръгвайки да нападаме някой на база външен вид, доказваме безсилие при намиране на друга аргументация. И да, грозно е, особено ако този външен вид няма общо с конкретния конфликт.
(далеч съм от това да защитавям Лиляна, просто лично мнение Peace)

joy_r деликатност ли долавям ?
Тцъ, не е деликатност- част от номинираните тук са ми неприятни, ама истински досадните ги няма Laughing

# 46
  • Под липата
  • Мнения: 620
 Е, ако това, че следваш хората по темите да ги хапеш не е досадно, не зная кое би било? Това, че проявяваш хронична заядливост също, ама как да е.... Аз не чета редовно, но за краткото ми пребиваване тук, друг такъв досадник не съм и срещала.

# 47
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
На твое място бих се притеснила от резултатите от тази номинация и бих се замислила, защо ли аджеба съм в нея и с какво съм я заслужила.
Е, да ама не си на мое място и няма как да станеш с едни лакове.

А за следването из темите го може само прахосмукачката - няма значение каква е темата, тя трябва да си ме наплюе, пък после може да си вдигне погледа и да види в каква тема се е намърдала.

# 48
  • Мнения: 3 677


  Наложи се да дам един глас с надеждата лиляна да не спечели тук.
  Лиляна  Heart Eyes 

# 49
  • Мнения: 7 519
Кикимора, обичайно тръгвайки да нападаме някой на база външен вид, доказваме безсилие при намиране на друга аргументация. И да, грозно е, особено ако този външен вид няма общо с конкретния конфликт.
(далеч съм от това да защитавям Лиляна, просто лично мнение Peace)

joy_r деликатност ли долавям ?
Тцъ, не е деликатност- част от номинираните тук са ми неприятни, ама истински досадните ги няма Laughing

 Не обсъждам нищо, просто правя аналогия между едното и другото. Ако характера и беше малко по умерен, едва ли някой би се сетил за такава аналогия, но когато едното кореспондира на другото, просто няма начин да не го забележиш.
Също така се чудя, дали външния вид е продукт на характера, или характера е продукт на външния вид?

# 50
  • Мнения: 4 892
Гласувам за рейнбоу, макар да не съм номинирала.

Абе, кикамора, нещо не предобри ли?

# 51
  • Мнения: 2 453
Темата уж за други неща била, но нееднократно се намеси външен вид.

# 52
  • Мнения: 306
Дълго се чудих коя от 2те ме дразни повече - Лиляно моме или всезнаещата Популе...  Thinking
Накрая ,разбира се,гласувах за "любимата " ми свекърва Популе

# 53
  • София
  • Мнения: 5 883
Ей затова трябваше да е една отрицателната. Сега има да се точат досаден, пък мрънкащ, пък дразнещ и едни любовни обяснения да летят... Crazy



Мен Лиляна ме дразни само като не е на моето мнение, докато виж, Мамасита е способна да ме накара да мина в отсрещния лагер. Ето тук е за мен градацията. Но в категорията Дразнещ, тази специално ми беше леко излишна. Mr. Green

# 54
  • Мнения: 4 740
Не мога да не спомена, че Лиляна каза още в началото, че няма никакъв проблем да я номинират, в която и да е категория. Спокойно можеше да каже, че като организатор не участва в номинациите, но няколко пъти каза, че не й пречи.

# 55
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Гласувах за Популе.

# 56
  • Под липата
  • Мнения: 620
 Лицемерието минава всякакви граници...

А колкото до номинирането, Лиляна е направила класическата застраховка, естествено.

Слабички....  Wink
На мен не ми пука за форума, не ме вълнува никой, не тръпна от вълнение дали някой ме харесва или не. За Лиляна, обаче, форумът приема жизнено важна функция.
 Начетох се за тази година, че и за другата.
Ха, със зраве!


# 57
  • Мнения: 7 690
Спрете се с тия обяснения в любов бе, забравих вече за кого ще гласувам  Laughing
Глас за Дъгичката прахосмучка давам.
Лиляна, ти що се правиш? Хайде, признай официално на пресконференция, че с тия номинации се опита да се помазниш на форума. Ние броячите да не би да бяхме с други подбуди?  Тъй де...да не си кривим душиците, и без това плановете ни се сгромолясаха.  Laughing

# 58
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
А Антигона къде е?  Thinking

# 59
  • Мнения: 4 740
Никой не я е номинирал.

# 60
  • Мнения: 1 416
Хахаххааа Laughing Дооообра си! Sunglasses

# 61
  • Мнения: 7 690
Самономинирам се веднага, само мир да има  Hug

# 62
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155

Ясно. Още не снесла достатъчно яйца.

Самономинирам се веднага, само мир да има  Hug

Приема се. Получваш поощрителна награда веднага.

Скрит текст:

# 63
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Лицемерието минава всякакви граници...
...
За какво лицемерие говориш? Не можеш да приемеш, че не всички мислят като теб?

# 64
  • Мнения: 205
Всичко е според очакванията в тази категория.

# 65
  • Мнения: 1 749
Всичко е според очакванията в тази категория.
Честно, не съм съгласна с номинациите - в тази категория Херки е няколко класи и над Лиляна, и над Мамасита. Но разбирам, че повечето от потребителките просто не са попадали на темите, в които той участва. Grinning

# 66
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ами да, така е, Скин. Аз например се отписвам веднага от теми, които са налазени от Мамасита, херкулесовите не ме вълнуват, понеже ми е много плосък и съответно там изобщо не чета, същото е и с тоя Ванко, Популе пише повече в политическите и като че ли не съм забелязала да е досадна, обаче като прахосмукачката такава досада, да ме гони от тема в тема, не бях срещала. Случвало се е да влиза в моя тема и да се кара на потребителите защо пишат в нея, понеже аз съм я пуснала. Голям майтап беше в темата за това, ако някой го пратят в миналото, какво би си взел. Прахосмукачката търчеше да ги спасява, понеже реши, че ги лъжа с нещо.

# 67
  • Мнения: 7 690
Голям майтап беше в темата за това, ако някой го пратят в миналото, какво би си взел. Прахосмукачката търчеше да ги спасява, понеже реши, че ги лъжа с нещо.


 rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 68
# 69
  • Мнения: 4 120
 Гласувах за nofelet заради конкретен пост, не съм запозната с творчеството му.

# 70
  • Мнения: 14 654
Ванко и nofelet избирам. Много са ми противни и двамата. Херкулес също е досаден, но само две опции, няма как. А роналдд къде е в анкетата, никой ли не дразни? Но като гледам кой колко гласа е събрал, ми е ясно, че се гласува предимно тайно и за отмъщение.

# 71
  • Другата България
  • Мнения: 37 396
Не мога да не спомена, че Лиляна каза още в началото, че няма никакъв проблем да я номинират, в която и да е категория. Спокойно можеше да каже, че като организатор не участва в номинациите, но няколко пъти каза, че не й пречи.
Grinning Мдаааа, и понеже нЕма проблем, така както го нЕма, след като "поведе" и тука, просто констатира, че "овчарникът" се е активизирал.... Sunglasses, а не, че например има много хора, за които е досадна, но предпочитат направо да гласуват, не да номинират, именно за да избегнат подобна  "незаинтересованост".
Мамасита може да бъде по-досадна от нея, но тя не обижда, не се опитва за "захапе" уж добронамерено, а всъщност "добронамерено".
Но това са си мои предположения.

# 72
  • София
  • Мнения: 28 631
За Мамасита гласувах. Въпреки че, напоследък се случи 1-2 пъти да съм съгласна с нейно мнение, общото ми впечатление остава. Лиляна никога не ми е била досадна, а и нерядко съм съгласна с нея. За другия глас се колебая много между Херкулес и Нофелет, но първият е юноша бледен, така че май за втория ще гласувам.

# 73
  • Другата България
  • Мнения: 37 396
Досадността на Мамасита няма нищо общо с това, че в повечето случаи е права за нещата.
 Laughing Peace

# 74
  • Мнения: 205
За Лиляна това първо отличие в тази категория ще бъде?

# 75
  • Мнения: 7 690
Така като слушаш, дали ще е първото  Laughing

# 76
  • HH
  • Мнения: 3 257

 Grinning Мдаааа, и понеже нЕма проблем, така както го нЕма, след като "поведе" и тука, просто констатира, че "овчарникът" се е активизирал.... Sunglasses, а не, че например има много хора, за които е досадна, но предпочитат направо да гласуват, не да номинират, именно за да избегнат подобна  "незаинтересованост".
Мамасита може да бъде по-досадна от нея, но тя не обижда, не се опитва за "захапе" уж добронамерено, а всъщност "добронамерено".
Но това са си мои предположения.

А дали пък форума не е пълен с хора, на които все им се повтаря, колко са неустоими, прекрасни, идеални, красиви, умни и т.н., на които ако някой случайно им каже нещо различно от набитото в главиците, веднага виждат драма.
Другото, което съм забелязала за краткия си престой тук е, че когато някой нов се опитва да изпъкне гледа да се намести в някоя групичка, я с "любовта" си към някой артист, я с "омразата" си към някой потребител.

# 77
  • Мнения: 205
Така като слушаш, дали ще е първото  Laughing
Права си. Правилният въпрос е дали има други лауреати освен нея.

# 78
  • Другата България
  • Мнения: 37 396
О, форум голям, потребители много, артисти тоже, хора малко.....
Важното е да си себе си. bowuu

# 79
  • София
  • Мнения: 28 631
Досадността на Мамасита няма нищо общо с това, че в повечето случаи е права за нещата.
 Laughing Peace

 Laughing Освен когато не противоречи на себе си, нерядко в една и съща тема.  Но да, досадността има малко общо с това. Споменах го, защото за мен е допълнителен фактор.

# 80
  • София
  • Мнения: 5 883
Аз предлагам да не избързваме с призовете, продължавам да агитирам за моята любимка...
Ма-ма-си-та! newsm18

# 81
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Е, щом чак и Елица размахва помпони, май ще взема да гласувам Joy

# 82
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
А дали пък форума не е пълен с хора, на които все им се повтаря, колко са неустоими, прекрасни, идеални, красиви, умни и т.н., на които ако някой случайно им каже нещо различно от набитото в главиците, веднага виждат драма.
...
Колко правилно си усетила нещата. Свикнали са да си разменят любезни лицемерности и аз им се виждам много зла и досадна. Нищо де, знам, че има такива и не им го спестявам.

Джой, хвърли един глас и на прахосмукачката, не бива така да изостава. Тъй и тъй си се прежалила....

# 83
  • HH
  • Мнения: 3 257
Някой ще ме светне ли защо и викате прахосмукачката?

# 84
  • Мнения: 7 690
Защото никът й рейнбоу е от марката прахосмукачки Рейнбоу. Самата тя не спира да си хвали прахосмукито

# 85
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Хвърлих, ама така като гледам, почти глас в пустиня е Joy
Къде се подвизава тази звезда неземна?

# 86
  • Другата България
  • Мнения: 37 396
Някой ще ме светне ли защо и викате прахосмукачката?
Grinning Не ѝ викаМЕ, само Лиляна "добронамерено" я нарича по този начин.
Галено на ник, предполагам. Wink

# 87
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Хвърлих, ама така като гледам, почти глас в пустиня е Joy
Къде се подвизава тази звезда неземна?
О, благодаря.
Не съм забелязала да се е задържала някъде трайно. Обича да говори за доходите си, че не плаща данъци за тях, че обича да чисти, но най-много обича да плюе по мен. Ако искаш да я видиш, ще трябва да ѝ надзърнеш в профила. Малко по-горе съм дала линк към тема, в която се навря, за да уведоми всички, колко са зле, че пишат в нея, понеже е моя и от там виж ако искаш повече в профила ѝ.

Някой ще ме светне ли защо и викате прахосмукачката?
Защото се е регистрирала тук да си предлага услугите за чистене с прахосмукачката и да си търси клиенти, но и да рекламира марката.

# 88
  • Мнения: 2 052
Гласувах.  Фаворитът ми не е сред водещите с преднина.

# 89
  • Мнения: 3 784
О, форум голям, потребители много, артисти тоже, хора малко.....
Важното е да си себе си. bowuu

Много добро попадение, Мери Ан. Мога ли да го взема за подпис след празниците?

По темата - не гласувам, никой не ми е досаден. Ако в тема има предимно глупости, не чета и не се заглеждам чии са глупостите.

# 90
  • Другата България
  • Мнения: 37 396
 Laughing Ники, за мен е чест точно ти да го оцениш, сериозна съм.
Ако ти допада - няма проблем.

# 91
  • Мнения: 1 232
Ей, големи глупости изпрочетох тук по мой адрес.Радвам се, че на някои съм им бръкнала в душичките, та не ги свърта.По-добре на хората в устата, отколкото в краката.Ще гласувам за Лиляна, защото тя заслужава най- много.Между умните, не може да блесне, та се разчеква, горката да пуска тъпи теми, та дано блесне там.То от свестните теми, много бързо омитат досадници, като нея.

# 92
  • Мнения: 6 301
Аз предлагам да не избързваме с призовете, продължавам да агитирам за моята любимка...
Ма-ма-си-та! newsm18

Поддадох се на агитацията, не ми трябваше много...  Grinning

# 93
  • HH
  • Мнения: 3 257
Ей, големи глупости изпрочетох тук по мой адрес.Радвам се, че на някои съм им бръкнала в душичките, та не ги свърта.По-добре на хората в устата, отколкото в краката.Ще гласувам за Лиляна, защото тя заслужава най- много.Между умните, не може да блесне, та се разчеква, горката да пуска тъпи теми, та дано блесне там.То от свестните теми, много бързо омитат досадници, като нея.

Няма нищо по-добро от самоизявата.

# 94
  • Мнения: 1 232
Да си показваш простотията е самоизява, достойна за първенеца.

# 95
  • Мнения: 2 553
Лиляна и Телефончо.  Crazy

# 96
  • Мнения: 15 038
Пфу, днес много блея, и това гласуване щях да го пропусна.

# 97
  • Мнения: 927
Моя безспорен фаворит тук е - Мамасита, ъф корс. Laughing Wink

# 98
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
И мой. Скромен опит имам в Клюкарника, но Мамасита ме порази с удивителната си способност да предизвика досада у мен по най-разнообразни начини и в най-разнообразни теми.
Имам и още един "любимец" с такъв отрицателен знак - plamenhk. Но той е агресивно-досаден... И явно не е събрал достатъчно номинации, та го няма на финала.

# 99
  • Мнения: X
А защо Бонго липсва в класацията?

# 100
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
А защо Бонго липсва в класацията?
Това е глупав въпрос. Ти номинира ли го?

Ей, един няма да ми честити титлата, значи, пък като гласувахте анонимно, не ви беше срам.

# 101
  • Мнения: X
Сега виждам темата.

# 102
  • Мнения: 4 841
Ей, един няма да ми честити титлата, значи, пък като гласувахте анонимно, не ви беше срам.

Не съм гласувала, и не мисля, че заслужаваш тази "титла"  Crossing Arms

Ако трябва нещо да ти честитя все пак, това е последователността и хладнокръвието, които проявяваш. Независимо дали по петите ти подлайва форумен пинчер, или спориш аргументирано с интелигентни опоненти - самообладанието ти е нещо, за което благородно завиждам   bouquet

# 103
  • Мнения: 4 120
 Въобще не съм съгласна с този финал. Мафия!

# 104
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
БърдсФлу, благодаря, мнението ти е много важно за мен.

# 105
  • София
  • Мнения: 18 710
Превод може ли  newsm78 Shocked

# 106
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Вълкът май обърка темата.

# 107
  • Мнения: X
Не признавам резултатите от гласуването, защото не отразяват действителността и най-вероятно са плод на долни задкулисни манипулации и машинации, имащи за цел да задоволят нечии ниски страсти!  Crossing Arms

# 108
  • Мнения: 7 848
Макар, че в последно време не влизам във форума, поради липса на време гласувам с две ръце и ако можех всичките си гласове бих дала за Мамасита бандита. Има ли тема по която да няма мнение? Или да не е писала..... Само като й видя никнейма и я прескачам.

# 109
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Че е възможно да съм някому неприятна - да, много е възможно, ама да съм досаждала на 170 човека...

# 110
  • Мнения: 7 690
Туй мултиакаунтингът е голяма работа...

# 111
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Туй мултиакаунтингът е голяма работа...
Не е това. Има хора, които са много силни, когато са анонимни и скрити. Живи и здрави да са.

# 112
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Не признавам резултатите от гласуването, защото не отразяват действителността и най-вероятно са плод на долни задкулисни манипулации и машинации, имащи за цел да задоволят нечии ниски страсти!  Crossing Arms
Абсолютно подкрепям мнението ти, Чек.

# 113
  • Мнения: 21 486
 А стига бе Grinning
 Какви са тия резултати?

# 114
  • Мнения: 15 038
Моят фаворит защо така изостава? Толкова дразнители има, вие за Лиляна се лепнахте. Ако това е муха, какво да кажа за някои от другите?

# 115
  • София
  • Мнения: 5 883
Туй мултиакаунтингът е голяма работа...
Не е това. Има хора, които са много силни, когато са анонимни и скрити. Живи и здрави да са.
То само като видиш всяка година колко номинират и колко гласуват, ти става ясно.
А може и голям процент да имат остра нужда от речник, за да научат значението на "досаден".


Но кажи честно, че не са те разклатили с тоя приз, Лиляна, ти си стабилна!  superuu

# 116
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
А, добре съм, още съм само с две очи....

# 117
  • Мнения: 2 052
Тази анкета и резултатите й са като интервю с Еленко Ангелов - абсурдно е, не вярваш на очите си, но го има.

Както казах в темата за номинациите, отрицателните категории и дискусиите под тях има смисъл да съществуват, за да може да влезеш и да кажеш - независимо от резултатите, по друг начин ги усещам нещата. Радвам се да видя, че далеч не съм единствената.  Peace

# 118
  • Мнения: 4 892
А, добре съм, още съм само с две очи....
  remybussi

# 119
  • Мнения: 14 654
Нямам особено какво да кажа за резултатите, освен да цитирам част от една любима моя песен, а именно "всеки мрази красивите и умните". Тук е мястото да си кажеш, за Мамасита поне си казаха, ама за Лиляна нито гък  Laughing
Истински дразнещите и тъпите им казуси дори са забавни на някои по-плоски потребителки, които им отговарят из най-различни теми и по този начин позволяват съществуването им.

# 120
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Моите разбирания за досада категорично нямат нищо общо с резултатите от тази анкета.

# 121
  • Мнения: 12 993
Не винаги съм била съгласна с мнението на Лиляна, но в никакъв случай не мога да я определя, като досадна или човек без знания. Не съм съгласна с резултата  Crossing Arms

# 122
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
Аз съм си дала гласа напразано - Херкулес и Ванко са твърде назад. Явно има търговия с гласове  Crossing Arms

# 123
  • Мнения: 57
А къде е Мамасита?Не я виждам да се е разлаяла в темата.Чак да не повярва човек. newsm78

# 124
  • Мнения: 14 478
Нито веднъж Мамасита не е засегнала пряко някого, а пък писаниците и са  увлекателни...даже и когато са леко абсурдни или нелепи.
 Просто недоумявам от този резултат.

# 125
  • Мнения: 9 711
 И аз не съм съгласна с резултата.

# 126
  • Мнения: 7 848
И аз не съм съгласна с резултата.

+1  /даже не успях да гласувам, хванах само коментарите.../

# 127
  • Мнения: 459
Аз също не съм съгласна с този резултат.

# 128
  • Мнения: 7 690
За досадник се смята и съфорумец, който е активен в повечето теми и списва в повече от един-два подфорума.

# 129
  • София
  • Мнения: 18 710
Аз не гласувах също,но смятам,че има доста по-досадни от горе изброените.Но както казва Антигона зависи какво кой разбира под досаден тук вече.

# 130
  • Мнения: 12 993
За мен досадник е онзи, който окупира всяка тема и се започват едни дълги и еднообразни постове, които неминуемо карат инересът ми да замре. Аз километричен пост на победилата не помня, не е в стила и, по- скоро е рязка, но не многословна.

# 131
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Мнозина вече изказаха недоумение от резултата, но важното е да разберем, че при такива теми резултатите няма как да бъдат удовлетворителни. Ако правиш нещо - по същество пошло, няма какво да се лъжем - не може да получиш радващ те резултат. Та има ли "резултат" изобщо в това!

Моля организаторите - спестете гласуванията по категориите мрънкало и дразнител, или каквото там още има гадно. Отложете ги ако искате, или най-добре ги забравете. Никаква полза няма от тези неща. Ще туря това и в коментарната тема.

# 132
  • Мнения: 14 654
А аз пък много добре проумявам резултата, ама няма да се впускам в подробни обяснения, защото по-гадно е като не ти обръщат внимание  Sunglasses

# 133
  • Мнения: X
Добре де, ако думичката "досадник" се смени с "дразнител", ще бъде ли по-лесна за преглъщане победата?
Защото "дразнител" носи и позитивен смисъл, поне за мен.
Макар че аз оставам вярна на Хърки.
Хъърки, Хъррки - догодина с титла! Party

# 134
  • Мнения: 1 749
Изобщо не съм съгласна с резултатите.
Мамасита не съм забелязала никъде да бъде досадна. Напротив.
Лиляна също не мога да кажа, че би се вписала в категорията "досаждащ".
Виж, други номинирани са направо родени за тази класация...

# 135
  • София
  • Мнения: 5 883
Има ли нещо по-досадно от Мамасита, която се опитва да прокара свекървенско-провинциалните си идеи за продължение на рода в условията на зомби апокалипсис? Thinking

# 136
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Има ли нещо по-досадно от Мамасита, която се опитва да прокара свекървенско-провинциалните си идеи за продължение на рода в условията на зомби апокалипсис? Thinking
Има - на прахосмукачката хвалбите колко много пари вади от сутрин до вечер с къртовски труд на черно.

# 137
  • Мнения: 14 478
Има разбира се-Виж Херко обяснява за 18 000 път как горката му жена не можела у тях да каже "гък", щото той е законът там. Но пък го е шубе тя да не го надуши , че пише в нашия кокоши форум...

# 138
  • Другата България
  • Мнения: 37 396
 Joy Гери, защо си изтри мнението?
Тъкмо влязох да кажа нещо по въпроса, добре, че първо прочетох, че щеше да звучи доста......интересно. Blush

# 139
  • Мнения: 14 478
Joy Гери, защо си изтри мнението?
Тъкмо влязох да кажа нещо по въпроса, добре, че първо прочетох, че щеше да звучи доста......интересно. Blush
дожаля ми за Популе...

# 140
  • Другата България
  • Мнения: 37 396
 Laughing Sunglasses Ти да видиш!

# 141
  • Мнения: 2 381
И двете ми фаворитки в категорията водят Simple Smile Не успях да гласувам, но това не е оказало кой знае какво значение.

# 142
  • Мнения: 1 232
Има ли нещо по-досадно от Мамасита, която се опитва да прокара свекървенско-провинциалните си идеи за продължение на рода в условията на зомби апокалипсис? Thinking
Има - на прахосмукачката хвалбите колко много пари вади от сутрин до вечер с къртовски труд на черно.
hahaha hahaha hahahaНяма да ти честитя.Няма и да ти се подигравам.Победата ти е напълно заслужена- наистина си досадна, като конска муха.

Общи условия

Активация на акаунт