Гласуване за "Мухата" на форума за 2014-та година

  • 9 598
  • 142
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 416
Хахаххааа Laughing Дооообра си! Sunglasses

# 61
  • Мнения: 7 690
Самономинирам се веднага, само мир да има  Hug

# 62
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155

Ясно. Още не снесла достатъчно яйца.

Самономинирам се веднага, само мир да има  Hug

Приема се. Получваш поощрителна награда веднага.

Скрит текст:

# 63
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Лицемерието минава всякакви граници...
...
За какво лицемерие говориш? Не можеш да приемеш, че не всички мислят като теб?

# 64
  • Мнения: 205
Всичко е според очакванията в тази категория.

# 65
  • Мнения: 1 749
Всичко е според очакванията в тази категория.
Честно, не съм съгласна с номинациите - в тази категория Херки е няколко класи и над Лиляна, и над Мамасита. Но разбирам, че повечето от потребителките просто не са попадали на темите, в които той участва. Grinning

# 66
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ами да, така е, Скин. Аз например се отписвам веднага от теми, които са налазени от Мамасита, херкулесовите не ме вълнуват, понеже ми е много плосък и съответно там изобщо не чета, същото е и с тоя Ванко, Популе пише повече в политическите и като че ли не съм забелязала да е досадна, обаче като прахосмукачката такава досада, да ме гони от тема в тема, не бях срещала. Случвало се е да влиза в моя тема и да се кара на потребителите защо пишат в нея, понеже аз съм я пуснала. Голям майтап беше в темата за това, ако някой го пратят в миналото, какво би си взел. Прахосмукачката търчеше да ги спасява, понеже реши, че ги лъжа с нещо.

# 67
  • Мнения: 7 690
Голям майтап беше в темата за това, ако някой го пратят в миналото, какво би си взел. Прахосмукачката търчеше да ги спасява, понеже реши, че ги лъжа с нещо.


 rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 68
# 69
  • Мнения: 4 120
 Гласувах за nofelet заради конкретен пост, не съм запозната с творчеството му.

# 70
  • Мнения: 14 654
Ванко и nofelet избирам. Много са ми противни и двамата. Херкулес също е досаден, но само две опции, няма как. А роналдд къде е в анкетата, никой ли не дразни? Но като гледам кой колко гласа е събрал, ми е ясно, че се гласува предимно тайно и за отмъщение.

# 71
  • Другата България
  • Мнения: 37 659
Не мога да не спомена, че Лиляна каза още в началото, че няма никакъв проблем да я номинират, в която и да е категория. Спокойно можеше да каже, че като организатор не участва в номинациите, но няколко пъти каза, че не й пречи.
Grinning Мдаааа, и понеже нЕма проблем, така както го нЕма, след като "поведе" и тука, просто констатира, че "овчарникът" се е активизирал.... Sunglasses, а не, че например има много хора, за които е досадна, но предпочитат направо да гласуват, не да номинират, именно за да избегнат подобна  "незаинтересованост".
Мамасита може да бъде по-досадна от нея, но тя не обижда, не се опитва за "захапе" уж добронамерено, а всъщност "добронамерено".
Но това са си мои предположения.

# 72
  • София
  • Мнения: 28 773
За Мамасита гласувах. Въпреки че, напоследък се случи 1-2 пъти да съм съгласна с нейно мнение, общото ми впечатление остава. Лиляна никога не ми е била досадна, а и нерядко съм съгласна с нея. За другия глас се колебая много между Херкулес и Нофелет, но първият е юноша бледен, така че май за втория ще гласувам.

# 73
  • Другата България
  • Мнения: 37 659
Досадността на Мамасита няма нищо общо с това, че в повечето случаи е права за нещата.
 Laughing Peace

# 74
  • Мнения: 205
За Лиляна това първо отличие в тази категория ще бъде?

Общи условия

Активация на акаунт