Гласуване за "Мухата" на форума за 2014-та година

  • 9 606
  • 142
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 18 744
Превод може ли  newsm78 Shocked

# 106
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Вълкът май обърка темата.

# 107
  • Мнения: X
Не признавам резултатите от гласуването, защото не отразяват действителността и най-вероятно са плод на долни задкулисни манипулации и машинации, имащи за цел да задоволят нечии ниски страсти!  Crossing Arms

# 108
  • Мнения: 7 848
Макар, че в последно време не влизам във форума, поради липса на време гласувам с две ръце и ако можех всичките си гласове бих дала за Мамасита бандита. Има ли тема по която да няма мнение? Или да не е писала..... Само като й видя никнейма и я прескачам.

# 109
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Че е възможно да съм някому неприятна - да, много е възможно, ама да съм досаждала на 170 човека...

# 110
  • Мнения: 7 690
Туй мултиакаунтингът е голяма работа...

# 111
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Туй мултиакаунтингът е голяма работа...
Не е това. Има хора, които са много силни, когато са анонимни и скрити. Живи и здрави да са.

# 112
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Не признавам резултатите от гласуването, защото не отразяват действителността и най-вероятно са плод на долни задкулисни манипулации и машинации, имащи за цел да задоволят нечии ниски страсти!  Crossing Arms
Абсолютно подкрепям мнението ти, Чек.

# 113
  • Мнения: 21 591
 А стига бе Grinning
 Какви са тия резултати?

# 114
  • Мнения: 15 066
Моят фаворит защо така изостава? Толкова дразнители има, вие за Лиляна се лепнахте. Ако това е муха, какво да кажа за някои от другите?

# 115
  • София
  • Мнения: 5 884
Туй мултиакаунтингът е голяма работа...
Не е това. Има хора, които са много силни, когато са анонимни и скрити. Живи и здрави да са.
То само като видиш всяка година колко номинират и колко гласуват, ти става ясно.
А може и голям процент да имат остра нужда от речник, за да научат значението на "досаден".


Но кажи честно, че не са те разклатили с тоя приз, Лиляна, ти си стабилна!  superuu

# 116
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
А, добре съм, още съм само с две очи....

# 117
  • Мнения: 2 052
Тази анкета и резултатите й са като интервю с Еленко Ангелов - абсурдно е, не вярваш на очите си, но го има.

Както казах в темата за номинациите, отрицателните категории и дискусиите под тях има смисъл да съществуват, за да може да влезеш и да кажеш - независимо от резултатите, по друг начин ги усещам нещата. Радвам се да видя, че далеч не съм единствената.  Peace

# 118
  • Мнения: 4 892
А, добре съм, още съм само с две очи....
  remybussi

# 119
  • Мнения: 14 654
Нямам особено какво да кажа за резултатите, освен да цитирам част от една любима моя песен, а именно "всеки мрази красивите и умните". Тук е мястото да си кажеш, за Мамасита поне си казаха, ама за Лиляна нито гък  Laughing
Истински дразнещите и тъпите им казуси дори са забавни на някои по-плоски потребителки, които им отговарят из най-различни теми и по този начин позволяват съществуването им.

Общи условия

Активация на акаунт