Гласуване за "Мухата" на форума за 2014-та година

  • 9 596
  • 142
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 519
Лиляна е за друг тип номинация - ''Питбул'' примерно. Като захапе - не пуска  Mr. Green 
Може и мухата- питбул, или по скоро конска муха- залепи ли се задника на някой, няма отлепяне.  Wink

# 31
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
kikamora, пази си задничето, че ми влизаш в полезрението. Wink Я да те преслушам....
....
Ау, ужас, в красива мама се подвизаваш. Изобщо не си ми в таргета.

# 32
  • София
  • Мнения: 11 492
Мамсита Бандита за мен е една от няколкото дота готини, свежи и същевременно компететни дами в този форум!
Каквото и да означава "мухата" - надявам се нещо добро, гласувам с 2 ръце за нея!
И разбира се, за Ванко  hahaha

# 33
  • Мнения: 7 519
По би ме уплашила, ако си пуснеш снимката във форума. Иначе така без реален образ си точно толкова страшна, колкото и една муха  Peace.
kikamora, пази си задничето, че ми влизаш в полезрението. Wink Я да те преслушам....
....
Ау, ужас, в красива мама се подвизаваш. Изобщо не си ми в таргета.

# 34
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Забравих да номинирам в тази категория, затова и няма да гласувам. Но ще следя с интерес Mr. Green

# 35
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Много ти е плитка провокацията,  kikamora.

# 36
  • Мнения: 4 785
Забравих да номинирам в тази категория, затова и няма да гласувам. Но ще следя с интерес Mr. Green

Ееее, то ако е така, трябва да си изтрия всички гласове  Wink

# 37
  • Мнения: 7 519
Чак пък да те провокирам да си пуснеш снимката едва ли. Все пак не искам да уплаша половината форум  Laughing. Иначе си рядко успешно съчетание между образ и характер, но те разбирам. Няма как с тоя образ да си с по-благ характер. Peace

Много ти е плитка провокацията,  kikamora.


# 38
  • Под липата
  • Мнения: 620
 joy_r деликатност ли долавям ?
Аз гласувах за Лилянчето. Не мога да не я ковна  Flutter , макар, както казах друга категория по би и прилягала, нищо че жужи из целия форум ежедневно и досадно.

Последна редакция: сб, 22 ное 2014, 22:42 от Raffaella

# 39
  • Мнения: 13 012
Кикамора, защо така с бутонките, не е красиво от страни Peace

# 40
  • Мнения: 7 519
Кикамора, защо така с бутонките, не е красиво от страни Peace

Бутонки не нося, само високи токчета   bouquet.
И на мен не са ми красиви много хора с постовете си, но си мълча. Та ако искаш можеш да последваш примера ми.  Peace

# 41
  • Мнения: 13 012
Не бъди агресивна, най- добронамерено ти казах, че да нападаш някого заради субвктивното ти мнение за външния му вид е не красиво. А какво, кога и как да пиша решавам аз, дали да ме отразиш пък си е твоя воля. Нека просто има феър плей Peace
Виждала съм много съфорумки, но е под достойнството ми да коментирам вида им, ако нямам какво хубаво да кажа си трая.

# 42
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Кикамора, защо така с бутонките, не е красиво от страни Peace
Защото си мисли, че знае нещо много важно и че ще ме изненада с това. Нека си изживее петте минути слава, че е влязла в контакт с мен и се е опитала дори да ме засегне.Някои хора затова висят в красива мама, щото интересите им се изчерпват до лаковете за нокти.

# 43
  • Мнения: 7 519
Не коментирам вида и, просто споделих че образа на досадна муха, коресподнира отлично с реалния и образ.  Peace Peace
Нали не очакваш в тема за досадници, да има хвалби и комплименти. Peace

п/с Лиляна, не си център на вселената, успокой се малко. Предпочитам да си губя времето в теми като лаковата или биг брадър с хора, които са повече от добронамерени, отколкото да ме облъчват с жлъч и омраза в някои от темите, в които се подвизаваш доста успешно.
На твое място бих се притеснила от резултатите от тази номинация и бих се замислила, защо ли аджеба съм в нея и с какво съм я заслужила.

# 44
  • Под липата
  • Мнения: 620
.....Нека си изживее петте минути слава, че е влязла в контакт с мен.....

Звездомания ли долавям?  Thinking

Някои хора много на сериозно взеха себе си, форума и своето представяне в него... Да се смееш ли, да плачеш ли? Хм....  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт