Сладкарничка за книги - тема 21

  • 22 274
  • 717
  •   1
Отговори
# 210
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Това ли е?
Скрит текст:

# 211
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Мариета, да не би нещо да не е догодила маникюристката? Знаеш, случва се на всеки да няма ден и да не пипне нещата като хората. Аз изкарвам също по повече от три седмици, друг е въпросът, че вече много израства.
Миналото лято няколко пъти бях модел на сестра ми. Тренира върху ноктите ми по много агресивен начин. Като махнахме геловете и акрилите, ме накара да се мажа с Микро Сел за месец - оправиха се. Скъп продукт е, но мисля, че си струва. Обаче трябва да го мажеш по схема и май не може да се лакираш върху него  newsm78.

Да добавя към поста на Вени. Можеш да не го ползваш по схемата посочена на опаковката ако си от тези, които носят непрекъснато лак за нокти. Аз например го използвах като основа за лак и пак действаше добре. Лакирам се на 3-4 дни веднъж и съответно на толкова сменях и Микросел.

# 212
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Точно това е. Има и със синя опаковка, който е с мат завършек. Simple Smile

# 213
  • Мнения: 1 601
Тук съм , изморена , изтощена  Laughing  

Мариетка , не знаех , че е конюктивит това , сутрин съм трагедия , все едно не съм спирала цяла вечер да рева , явно без капки няма да се размина , утре ще купя .  Thinking

Като заговорихме за Ябълка , се подсетих за Мартин ( май така се казваше ентусиазираното момче , което беше за малко сред нас) , та къде е Мартинчо ?  newsm78 Нямам нищо против Ябълка , ще има и други игри ако може и иска да се включи сред нас  Wink

Като казахте лакове , сега ще се барна в червено за утре , тичам да се направя красива за утре , макар и конюктивясала и като измит буркан без грим през деня  Joy  Ще ме гледат в ръцете , не в лицето  Laughing

# 214
  • София
  • Мнения: 6 210
Паяче, не знаех, че може да се ползва като основа! Покрай сестра ми само слушам и изпълнявам каквото ми каже  Mr. Green.

# 215
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Паяче, не знаех, че може да се ползва като основа! Покрай сестра ми само слушам и изпълнявам каквото ми каже  Mr. Green.

Изпитано е Вени, даже сега имам крещяща нужда от него и смятам да си поръчам ( има начин).

# 216
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Кали, винаги си ми толкова нужна с твоята ясна позиция. И веднага се сетих за "Криво седи, право съди". Не знам дали важи в случая, обаче ми мина през ума.

 Значи, ябълка ако желае да участва при нас в игрите, нека да се включи в следващата игра, но в посочените срокове, които обсъждаме доста дълго време. Съжалявам, че се получава така...
 
 Добре че не ми стои дерт и за ноктите. Моите не ги харесвам, все къси ги нося, дори като са къси, са ми по-готини.

# 217
  • Мнения: 6 515
Съгласна съм с Кали! И с лошата лелка.   Mr. Green
Ябълка,извинявай!  Peace
И аз не си пускам дълги ноктите,че са много чупливи. Харесват  ми къси,добре оформени нокти. Но напоследък нямам късмет с маникюристка-тъкмо се харесаме и или забременее ,или се премести...
Мери,като добро момиче си пия чая с джинджифил-много е приятен!  Wink

# 218
  • София
  • Мнения: 3 266
Marieta, и аз със съвет: Геритамин перлички, Ревалид и Витамин Б8 - т.нар. инозитол, или ину-, не помня вече... Пиеш ги три месеца тия неща и си с нова коса и нокти. (провери имената и листовките, че пиша по памет, а съм ги ползвала отдавна)  Hug

# 219
  • Мнения: 5 405
Нези, и парче лимон тупни вътре  Heart Eyes Peace
Сега и аз ще си направя  Grinning

# 220
  • Мнения: 1 601
Аз обаче залязвам ,  smile3507  Отивам да почета малко и ще заспивам , току вижте съм сънувала бъдещия принц , или коня , или  жабата  Thinking 

Лека нощ , да преперете , слагайте омекотители , киснете , перете , търкайте , важното е утре да сте с китка зад ухото .  Mr. Green  Обичам ви много ! До утре , сладкиши !  Hug

# 221
  • Пловдив
  • Мнения: 13 497
Нара, слагай поне спирала и червило - знаеш ли колко добре ще се чувстваш /работа за 1 минута, а ефекта е цял ден/

Аз нали махнах гела, сега се мажа с 5в1 на Перфект, но става само за база, ефект още не виждам, в сряда ще си купя на Икаров маслото за нокти и Евелина 8в1. Аз също обичам къси нокти по принцип, сега се моля само да си запазя ноктенцата здрави /вече имам 1 с отчупено ъгълче и 2 с допълнително бутнат слой, но са ми ок като цяло/ утре и ще си ги лакирам, че тия дни мацам само с това на Перфект.

# 222
  • Мнения: 5 405
Нара, ти не разбра ли, че омекотителя е като проклинане   Joy

# 223
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Привет, момичета  Hug
Прави сте за играта, прави сте за това, че като има условия, те трябва и да се спазват.. Признавам, че за момент ми мина една идея през ума ...  Blush Blush Blush
Още веднъж огромно Благодаря за това, че съм част от Коледната игра  Heart Eyes
Момичета, в събота съм на срещата в Хепито на "Раковска". Ще дойда с една приятелка. Нали няма проблем? Казвам го, защото се притеснявам, че ако има запазени места, може да ви притесня  Wink
Нези, оздравявай бързо. Нали ще дойдеш в събота? Ще ти е приятно с моята приятелка, сигурна съм  Mr. Green
Аз съм с гел-лак от няколко години и го смяням на всеки 3 седмици. Израства наистина, но не грозно.. В сряда съм на маникюр и после ще ви сложа снимка, че сега съм след почти 4 седмици гел-лак ..
Лека на всички и силни прегръдки  Heart Eyes

# 224
  • София
  • Мнения: 6 210
Момичета, в събота съм на срещата в Хепито на "Раковска". Ще дойда с една приятелка. Нали няма проблем? Казвам го, защото се притеснявам, че ако има запазени места, може да ви притесня  Wink
Мария, радвам се, че ще дойдеш  Hug. Голямо притеснение ще е вместо 10 да запазим 11 места  hahaha.
Кали, мисля в петък да звънна и да направя резервация. Не знам защо точно към теб се обръщам, но да кажем, че те приемаме като главен организатор и аз ще съм ти секретарка  Laughing Hug.
Към сряда-четвъртък ще ви преброявам, да знаете!

Общи условия

Активация на акаунт