Сладкарничка за книги - тема 21

  • 22 273
  • 717
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 134
Точке, взимаш Нелка, после Мариет и цоп! у Софето  Flutter
С тази закритата кола е по-добре.
newsm10 newsm53

Точ ние ли сме двойката която си подарява взаимно? Аз съм заподозряла теб, гледам ти имаш съмнения за мен Thinking
 33uu

Редактирам се, че станаха 10000 мои поста  ooooh!

Поздрав с един много сладък приятел
https://www.facebook.com/video.php?v=885692384782497

Последна редакция: пт, 28 ное 2014, 21:55 от tochica11

# 706
  • Мнения: 1 601
Готова съм и с книжките на Дес и Мим , момичета ако знаете как съм ги опаковала , ще кажете , че ръцете ми са били у г.зо докато съм ги опаковала, ама честна дума ... не бяха там  Joy Joy Joy  Сори за опаковките , ама душа не ми дава по - хубаво да опаковам.

Кали , гледам 200 неща да направя , да опаковам , тук да пиша , кафе да направя и Арито буквално ми е качена на врата в момента и  само киха ( така прави като иска нещо  Embarassed   Joy сериозно )

Искам и аз с вас утре пъъъъъккккк  Crossing Arms

Кости , Елинка , не съм хапвала от шоколада , ама картинката му е мноооого яка  Joy  Дано да няма отровено момиче  Laughing

Елинка , смятам сега да започна книгата и като я прочета ако искаш свирукай да ти я пратя  Hug

# 707
  • Мнения: 738
Мили девойки, няма да дойда утре - тази част от месеца ми е и мисля да се самосъжаля прекарам деня в основно опънато състояние под топло одеалце на дивана, с лаптопа и в компанията на добри приятели и приятелки от две различни книжки. Обещавам на 14-ти да се изнижа по тарлъци от щанда на "Кибеа" на Панаира (за където ме вербуваха) и да се доцъфтя.
Или пък ви каня да сменим мястото на срещата и да се опанаирим Rolling Eyes - на 14-ти имам предвид де. Знам, че е вредно предложение, но така и така съботата и неделята ще кибича там да се правя на важна авторка... bowuu
Много силно ви прегръщам и духом съм с вас за утре!
И много благодаря за поздравленията   bouquet

# 708
  • София
  • Мнения: 5 362
Утре ще ви се радвам само виртуално.
Гледам колите палите,пътувате насам-натам,Нелката и тя се тропнала на първа седалка.Ама да не се кани само,ами да идва Hug
Нещо съвсем изпуснах нещата в последно време,ама нейсе,ще наваксам.Още съм с бабка и дядко вкъщи.
Сладури,разхождат се,зяпат по магазините и се чудят как оцеляваме в Софето.Вчера изхарчили 30 лв за билетчета,кафенца,някакви неща за хладилника и сега се тюхкат,че те с тия пари ще изкарат цяла седмица.Ама ние като им обясняваме,няма кой да ни чуе. Laughing
Утре ще ходят на кино.Ще ги черпим по един билет,че то не са ходили,а пък на 3Д хич.И очилата им приготвих.
Та тъй.Другата седмица ще стягам пакетчето на моето другарче.

# 709
  • София
  • Мнения: 4 899
Ех, Камиче, жалко за утре, но как те разбирам  spoko
Като нищо да цъфна на щанда, защото искам да си купя Нибелунгите  Flutter
Ще донеса едни тарлъчки и ще те отмъкна незабелязано, напред към срещата.
Програма ли е, чудо ли е?
 hahaha

Слив, и ти ще липсваш.
 Hug

# 710
  • Пловдив
  • Мнения: 13 497
Нара, а на мен обясняваше за опаковането и вида  hahaha  Hug
И сега защо ми ги пращаш като почти си ми стегнала изненадата от играта и не се притеснявай, ще ти пратя книжката задължително за прочит, дори може и преди мен да я прочетеш  Wink шоколад всякакъв ям....дали аз съм ти другарче  newsm78

# 711
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 325
 Hug

Ейййй, голямо движение днес, зави ми се свят! Crazy

Кали, да правя ли новата тема? В първия пост нова информация нужна ли е? Мисля, че не.  newsm78

# 712
  • София
  • Мнения: 6 210
Ей, Слив, жалко... все се надявах, че може да измислиш нещо и да дойдеш. Нищо, следващия път.
Скрит текст:
Сливче, книжката ти, която беше в Миж, е в мен. Взех я с идея да ти я върна в събота, но ако искаш, ще ти я пусна по пощата.

# 713
  • София
  • Мнения: 4 899
Миле, няма нова информация.
Само трябва да се добави линк към тази тема в списъка със старите ни теми.
Пускай ти  Peace

# 714
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Пристигам да ви пожелая лека нощ и сладки сънища!

Кви сте такива приятелки пфуу не ви е срам  newsm09, хич пък даже да не ме потърсите днес  smile3515 smile3516, изпратихте ме на театъра вчера и ма забравихте, ама хич даже да не питате,,,как беше, що беше, де съм, върнах ли са, хареса ли ми,,,,мии тъй значи много пропуснахте, ама много, много пикантни детайли и сега ще ви са разсърдя и няма да ви разкажа, не за друго, ама пикантничко си е smile3534 smile3533 и хич не му е тука местенцето! Само ще ви загатна - не ме търсете----на друга планета съм! У космоса!
  Ума и дума нямам и затова чак сега се включвам!
Скрит текст:
Ключовата дума е " scheikunde"

Деси, честита ви годишнина! Тортата е чудна! Продължавайте да се подкрепяте и най- важното обичате! И химията да не ви напуска  Wink

Точкееееееееее, дИгни гюрука, щИ замръзнат ушите!
Зима е вече  Naughty
Peace travel Взех и Нелка по път Hug



Паднах, честно ви казвам! Залях се от смях!  Joy Joy Joy

Точ, де ще ти отлита подаръчето бре, споко, нема нужда да го пращаш по самолета, ще се прибирам скоро  Blush


# 715
  • София
  • Мнения: 4 899
Зори, много отмъстително влезнА у темата  Misc Ghost
Скрит текст:

Като се пусне думата в Гугъл, излиза това:
Скрит текст:



.
.
.
  newsm09
От химия нищо не разбирам, не знам к'ъФ е бил този театър  doh

# 716
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Е не, честно не мога да спра да се хиля, пък още нищо спиртно не съм употребила, пфууу,,,как пък ма държи от предния път още! Embarassed

Кали, хем ми е смешно, хем ми е тъжно за туй ранено другарче, от де го изкопа, ама директно ме съкруши!
На въпроса ти : модерен и на уше! И по- скоро концерт беше, ама аз отидох с идеята, че е театър и после останах сашърдисана, меко е да се каже де! Ама жилезна бях!

# 717
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 325
Имаме си

Общи условия

Активация на акаунт