Сладкарничка за книги - тема 21

  • 22 312
  • 717
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 731
Ехо, ида и аз за малко. Мисля после да гледам някой филм, малко за релакс.

Деси, честита годишнина! ще дълги години да се обичате, уважавате и подкрепяте! Много красива торта си спретнала.

Аз да ви кажа не устисках до първи и днес си украсих елхата. След работа минах през едно магазинче, купих си няколко играчки и нямах търпение да видя как ще стоят. В цялата кухня висят еленчета, снежни човечета и ми е много весело. Ама лампичките ми са изгорели, та утре ще ходя да си купувам нови.

За срещата утре да си приготвите фотоапарати, тефтер и молив и да водите записки, че после искаме пълен и точен отчет!  Hug

# 691
  • София
  • Мнения: 1 462
Добър вечер.

Голямо скитане днес.
Водих детето на зъбар, а и аз минах покрай нея.
После ходихме на пазар, че трябваше да купим тоалет за тържеството с Дядо Коледа. Та пак покрай нея се озаведох с нови дънк, нови ботушлета и цели три нови сутиена -
Скрит текст:
Триумф имат промоция, купуваш 2 получаваш 3. Възползвах се  Mr. Green

ООО, Вени. Тази грешка я направих веднъж и от тогава само фризьор ми пипа косата Hug

Камъче, кой каквото ще да казва, ти си нашият победител   bouquet  bouquet  bouquet

Нямам търпение да ви видя утре  Simple Smile

Деси, честита годишнина. Още сто пъти по толкова да празнувате.

# 692
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Деска, тортата ти изглежда много вкусна. Да е сладък и животът ви. Другото да не го повтарям и тук.  Hug

 Пете
, а аз кога ще си намеря ботуши.  ooooh! Днес пак гледах в един магазин, оня ден в доста магазини влизах ,ами - няма ги моите ботуши. Че докога ще ги търся, бе?
 
 Аз май също трябва да приготвя елхата, че малкият оня ден ме пита кога ще украсяваме.
 Днес украсихме една малка елхичка с децата в у-ще. Утре ще поукрася стаята докато ги няма, в понеделник да останат изненадани като влязат. И през новата седмица ще направим разни неща за Коледа от хартия.

 Гигович, днес търсих от твоя шоколад в Кауфланд. Амииии - няма. Има други видове, но от този-йок. Продължавам да го диря, на могат ме отказа.

# 693
  • София
  • Мнения: 1 462
Нелка, предлагам ти да хванеш влакчето или рейсчето в петък вечер (то сега май е късно, но вес пак....) и да дойдеш у наше село. Тук изобилие на ботушки. Ще те разходим, ще те нахраним, ще те подслоним....нямаш грижи.  Hug

# 694
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Нелка, предлагам ти да хванеш влакчето или рейсчето в петък вечер (то сега май е късно, но вес пак....) и да дойдеш у наше село. Тук изобилие на ботушки. Ще те разходим, ще те нахраним, ще те подслоним....нямаш грижи.  Hug

 Милата тя, каква страхотна покана!  Hug Що пък не.  Mr. Green Поне обута ще се върна.

# 695
  • София
  • Мнения: 1 462
Нелка, предлагам ти да хванеш влакчето или рейсчето в петък вечер (то сега май е късно, но вес пак....) и да дойдеш у наше село. Тук изобилие на ботушки. Ще те разходим, ще те нахраним, ще те подслоним....нямаш грижи.  Hug

 Милата тя, каква страхотна покана!  Hug Що пък не.  Mr. Green Поне обута ще се върна.

Аз говоря съвсем сериозно  Heart Eyes

# 696
  • Мнения: 2 138
Точкееееееееее, дИгни гюрука, щИ замръзнат ушите!
Зима е вече  Naughty
Peace travel Взех и Нелка по път Hug

 Мамина рожба!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
newsm51

Сега последно към Мариет ли да карам или към София ? newsm78

# 697
  • Мнения: 6 821
Минавам набързо да кажа да не ме отписвате съвсем за утре. Току виж съм успяла да се появя.  Wink

# 698
  • Мнения: 1 601
Идваааааамммм, туууук съъъъъъъъъъъъъъмммммммммммм   animal037  Не че ме търсите  Joy  

Сега се прибрах от пазар и съм доволна от себе си . Другарче , имаш си вече книжка , чувствах че нея трябва да ти взема и я взех , много искам и аз да я прочетА , НО ЩЕ УСТИСКАМ ТИ ДА СИ Я ПРОЧЕТЕШ ПЪРВА .  Joy  Купих ти и ...... и ...... и ...... и ...... , уффффф а да те питам обичаш ли шоколад с кардамон (май така се казва) , дано само не те отровя , не знам какво е това чудо , ама добре ми прозвуча  Joy   Joy
Утре отивам да купя ........ и си готово  Wink  ще отлита към .............................

Аз си взех 2 книжки ,за повече си казах "не ", не знам как успях , взех само "Тайната на моя съпруг" и "Напълно изгубили себе си"  

Отивам да опаковам на Дес и Мимето книжките , че утре ще отлитат към тях . Момичета , ще ви сложа 2 еднакви неща и на двете , да не се биете .  Joy  Не че ще се засечете някъде .

Охххх и кафе ми се пие , бягам бягам, после пак ще дойда  Hug

Последна редакция: пт, 28 ное 2014, 21:38 от nara86

# 699
  • София
  • Мнения: 4 903
Ех, Нези, колко ще е хубаво ако успееш  Heart Eyes

Точке, взимаш Нелка, после Мариет и цоп! у Софето  Flutter
С тази закритата кола е по-добре.

Наричке  hahaha
Уникат си ти! И бърза ли, бърза!
Твоето другарче съм сигурна, че ще бъде много щастливо от твоя подарък.
Не съм аз, със сигурност, но ще се радвам на емоциите на която и да е.

# 700
  • София
  • Мнения: 6 210
Ааа, много сте гадни да искате селфи  Joy Joy Joy!
Много ми е смотан телефона, а апаратчето ми замина и не мога да се фотна  Crossing Arms.

Ей, много ме е яд, че няма да можеш да дойдеш, Мария  Cry! Дано отмененото пътуване не е заради нещо сериозно, а просто така да се е наложило  Hug.
Нези, слагам в торбата Белфльор! Мислех да не я връщам на Виви, а да я задържа и да ти я дам някой друг път, но щом има лъч надежда - вземам я с мен и с другите 278 книги, които ще мъкна  Mr. Green!

# 701
  • Мнения: 1 731
О, Нара, за "Напълно изгубили себе си" се записвам на опашката за четене!   Hug

Дали аз ще си хапна шоколад с кардамон? Май не, поне не съм усетила такива вълни от към морето.  Simple Smile Ама както си признах без бой, аз никакви вълни не усещам.  Embarassed

Ох, не ми се гледа филм, нещо не мога да се съсредоточа. Все тук поглеждам.

# 702
  • Мнения: 1 107
Натиснах пауза на филма, за да ви видя какви ги вършите - ей толко съм луднала по вас Heart Eyes Прав е ММ да ме ревнува от вас Joy

Точкееееееееее, дИгни гюрука, щИ замръзнат ушите!
Зима е вече  Naughty
Peace travel Взех и Нелка по път Hug
Joy Joy Joy



Нарче обичам всякакви шоколади, пращай!

Точ ние ли сме двойката която си подарява взаимно? Аз съм заподозряла теб, гледам ти имаш съмнения за мен Thinking

Айде до после! До следващата 15-минутна пауза Laughing

# 703
  • Мнения: 6 821
Венка,ще ти се реванширам,ако случайно те прецакам.  Hug
Кали,и аз много се надявам!  Heart Eyes
На някой нещо да съм обещала? Извинете ме ,но наистина не помня!  Rolling Eyes

# 704
  • София
  • Мнения: 6 210
Венка,ще ти се реванширам,ако случайно те прецакам.  Hug
Нези, никакви такИвИ, за теб винаги, нали знаеш  Hug! Просто ще се радвам да се видим!

Общи условия

Активация на акаунт