Сладкарничка за книги - тема 21

  • 22 303
  • 717
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 5 405
никакъв жокер не ме цели в главата  Laughing
И мен така  Crossing Arms Laughing

Няма да харчите пари!  Naughty Ааамаха! Сякаш си нямате достатъчно книги... Деси, така добре ли е?  Joy

# 676
  • Мнения: 1 107
Г-жо класна, не ми пишете отсъствие Embarassed Ей ме, на!
Ходихме малко на пазар днес, голямата се снабди с ботушки, а аз вкарах парички в припейд-картата и в момента поръчвам книжката на другарчето. Обаааче, не мога да се стърпя и ще си поръчам и аз нещо smile3508
Другарче коя книжка ми избра? Да знам какво да си поръчам Mr. Green
Нищо че списъка с желани книги не се изчерпва само с 5 Laughing

Нещо като жокер: книгата, която избрах за другарчето, бих прочела и аз. Много ми хареса анотацията и въпреки че авторката! ми е непозната, книгата влиза в списъка ми За четене Wink

Деска страхотна торта! Много обичам комбинация банан+шоколад eat
Честита годишнина!

Мария няма да подарява и на мен. Може би на Гигова Thinking

Вени искаме снимки, искаме снимки!

Кали мързел такъв, я ела, драсни некой ред Sunglasses

# 677
  • Мнения: 2 138
Пристигам и аз  Mr. Green

Толкова много сте писали докато ме няма  ooooh! Вече забравих какво щях да пиша Confused

Нели не ми пиши отсъствие тук съм!

Мария Ч. ... миии таковата .... що не съм ти другарче? На кого съм?  Thinking

Маришка аз ли съм? Кажи де  Flutter

И аз мога да донеса мъфини, от Нарчето баница, от Деска -торта ... Почти сме готови за Софето  Mr. Green

Деси честита годишнина!

Лофче ко ми купи? Кости коя книга ми избра? Авторка казваш ... на Мортън ли нещо?

Вени направи едно селфи и се показвай веднага!  4470

Кали мръдни малко от този ми ти диван. Имаш нова тема да правиш като гледам  Whistling

Миле .... ъъъ ко беше? Забравих  Tired

Гиговче отгъ*и ли се от работа вече или още си нагъ*ена?

# 678
  • Мнения: 2 491
...

Гиговче отгъ*и ли се от работа вече или още си нагъ*ена?
Отгъ*их се ooooh! мила Hug, този месец поне приключването беше по-леко Rolling Eyes

Камиче, за мен също си победител Hug

Какво си правите, аз барнах едни спагети болонезе и хубаво си хапнах с една чашка червено винце Crazy и мисля доволно да почивам Grinning

Ако знаете как се смаях днес, в пощата си открих бележка днес, но тя била стара, от Маришините книжки, които ми изпраща преди време, явно като се заключва входната врата на кооперацията е била пусната някъде и после някой мил съсед я е пуснал в кутията. Ама ММ като каза че имам бележка, аз ей така се опулих Shocked и му викам не е е възможно бе, рано е още...а той ме гледа изненадано и вика за какво е рано Laughing ...та така Grinning

Вени, голяма си скица, пък сега си още по-голяма скица със селфи- бретон Laughing

Прегръдки на всички и хубава вечер Hug

# 679
  • Мнения: 2 138
А да!
Добре, че е работната ни Гигова  Hug Да не те мисля, добре си Г.  Heart Eyes

Камиче , скъпа, поздрави  bouquet. Ти си нашата номер едно така или иначе  Hug Сувенир от Москва може да ми изпратиш и след НГ, няма проблеми  Peace

# 680
  • Пловдив
  • Мнения: 13 540
Другарче, предупреждавам те, че съм с две леви ръчички  newsm56 /това съм го съобщила още по време на първата ни игра миналата година/, та недей обръща много внимание на опаковането ми  Embarassed Все още не съм ти закупила картичка... Hug

# 681
  • Мнения: 1 107
Какво си правите, аз барнах едни спагети болонезе и хубаво си хапнах с една чашка червено винце Crazy и мисля доволно да почивам Grinning

Вечеря имаме, така че няма да готвя, пък и ММ е навън, децата оцветяват книжки в стаята (Марианна оцветява, София само пречи Mr. Green ), а аз отивам да релаксирам с филм с Хю Грант Heart Eyes

# 682
  • Пловдив
  • Мнения: 13 540
Аз готвих гювеч, почти преядох, след малко ще се посладим, по-късно мисля и да поперем  Mr. Green
Сега зяпам брадъра.

# 683
  • София
  • Мнения: 4 903
Кали мързел такъв, я ела, драсни некой ред Sunglasses
Кали мръдни малко от този ми ти диван. Имаш нова тема да правиш като гледам  Whistling
Ако седях само на диванЯ, щях да съм тук почти постоянно  Mr. Green
Всъщност спах няколко часа, после ходих да прибирам детето и играхме с него.
Не съм прочела нито един ред от книжка  Embarassed , но ще наваксам малко по-късно.

Нова тема  newsm78
Май Милето беше казала, че ще я пуска.

Миле?

# 684
  • Мнения: 5 405
Момичета, кокичета, ул. "Г.С.Раковски" № 145 беше Хепито, нали? Да не отида до друго Хепи утре  Laughing 14h?

# 685
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Минавам транзит, че отиваме У клубО - Деси, честита годишнина  bouquet, страхотна торта, прияде ми се Heart Eyes!

Камиче, ти си дъ бест, нъл си знаеш Hug!

Ми да вземете всички колективно да ми дойдете на гости, пък да ви спретна една торта, та да ядем, ядем Mr. Green....

# 686
  • Мнения: 2 138
Ми да вземете всички колективно да ми дойдете на гости, пък да ви спретна една торта, та да ядем, ядем Mr. Green....

Пристигам  car003

# 687
  • София
  • Мнения: 4 903
Точкееееееееее, дИгни гюрука, щИ замръзнат ушите!
Зима е вече  Naughty

# 688
  • Мнения: 2 138
Точкееееееееее, дИгни гюрука, щИ замръзнат ушите!
Зима е вече  Naughty
Peace travel Взех и Нелка по път Hug

# 689
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Точкееееееееее, дИгни гюрука, щИ замръзнат ушите!
Зима е вече  Naughty
Peace travel Взех и Нелка по път Hug

 Мамина рожба!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт