Сладкарничка за книги - тема 21

  • 22 328
  • 717
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 601
Ооооо , Вени , и аз съм се правила като теб на фризъорка , ама после моята Аксана ( фризъорката) само цъка с език и клати глава , че се опитвам да й открадна професията , ама безуспешно . И вече не съм го правила този номер с бретона и други космати части от главата .  smile3521

Я идвайте всички тук да си хортуваме , къде сте се скрили , да не сте по книжарниците , а ?  smile3506  

Кажете ми държава в Африка с 6 букви да завършва на ТО ?  newsm78

Последна редакция: пт, 28 ное 2014, 15:19 от nara86

# 661
  • Пловдив
  • Мнения: 13 583
Мариета, благодарение на теб, до Коледа мога да стана супер на фурна  Laughing
Аз докато направя тортите /две направих/, опатках и доста крем /много е вкусен/, сложих си и в една чашка и в хладилника  Laughing представям си го също вътре с ягоди или покрай сладолед, или с черен шоколад...редовно май ще го правя /напомня ми на Данон един крем в едни високи чашки/.
Тортата не е кой знае какво, но пък е правена с  Heart Eyes /вътре също има банани/ другата е обикновена кръгла торта.
Скрит текст:

Мария.Ч на Точ отговори, мен ме пропусна...да не би да съм все пак твоето другарче?!?  Flutter

Нара, ти пък и ти...пусне някоя мишчица беличка   Crossing Arms  Hug

Вени, аз така преди мнооого години бях докопала една ножица /напук на майка, че искаше да ме води да ме подстрижат малко  ooooh!/  такава кипра се бях направила, че и сега като си видя снимка от тогава /една-единствена имам от бележника по онова време/ и съм сигурна че никога няма да бъда с къса коса през живота си  Laughing

# 662
  • Мнения: 5 405
Ооо, аз мога да открадна фризьорската професия, много хубаво си оформям бритона, но в момента нямам. Дори бях подстригала и оформила бритона на една съквартирантка в Търново, всички много я хвалеха, а тя ми носеше хвалбите като се прибере от лекции  Joy Flutter

Деси, фърли по едно парче торта насам. До сега съм изяла 3 банана, много обичам  Heart Eyes

# 663
  • Мнения: 1 601
Дес , днес ли ви е годишнината ? Браво на вас , да се обичате пламенно , силно и винаги да сте си опора един на друг , много пране ви пожелавам  всеки ден , най - малко по 3-4 пъти  Hug

Да взема да ти сложа някой хамстер ли утре ?  Thinking  Ще помисля , имам време  Laughing

Може ли парче от тортата , ммммм божествено изглежда , и тези банани ......  Heart Eyes

# 664
  • Пловдив
  • Мнения: 13 583
Нара, догодина като ходим на гости на софиянки ще направя торта, ама къде точно ще се яде  newsm78  Laughing с удоволствие бих пратила на всички по парче, но...като стигне до вас ще сте получили омазан картон.

# 665
  • Мнения: 1 601
Нара, догодина като ходим на гости на софиянки ще направя торта, ама къде точно ще се яде  newsm78  Laughing с удоволствие бих пратила на всички по парче, но...като стигне до вас ще сте получили омазан картон.


Дес , аз ще направя баница , освен да си хапнем в някоя градинка по пейките, като гледам всеки ще носи по нещо , така че Хепи май отпада като рандеву  Laughing  Аааа и прах за пране ще нося  ooooh! и книги  Whistling

# 666
  • Мнения: 1 831
Аз не съм много по тортите и баниците, така че от мен имате 4-5 тави с мъфини  Mr. Green и книги разбира се ...  Stop

Аз стягам багажа /един сак с армагани за кумовете Mr. Green/ и после ще ходим на гости при свеки така, че сигурно няма да се покажа тук до понеделник. Приятна среща на софиянките и да хапнете по едно суши и за нас  Hug

# 667
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Мария.Ч на Точ отговори, мен ме пропусна...да не би да съм все пак твоето другарче?!?  Flutter
Ooo, мила Дес, съжалявам, ама хич не беше нарочно  Hug Hug Hug Не, не си ти моето мило другарче..  Heart Eyes
Момичета, моето идване в София се отлага, за съжаление  Cry И не, не се отлага, отменя се..  newsm45
Тоолкова съжалявам, че няма да ви видя  smile3511
Кали, не носи „Нестинарка” или поне не за мен  Sad
Момичета, нали ще пуснете репортажи поне след срещата  Hug

# 668
  • Мнения: 1 601
Аз си мислех , че Мимето ще подарява на Дес Thinking  Ами сега ......

Миме ,. недей да тъжиш , гушкам теееее  Kissing Heart

# 669
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Нарче, чувствата ни са взаимни  Hug

# 670
  • София
  • Мнения: 3 298
И аз да се отчета: купих си Момичето , което бях преди на Мойс и една на Яна Язова и две книжки с приказки и звук за детето от Хермес и олекнах с 60 лева  ooooh! А исках поне още 3 книги да си купя  hahaha
Така, сега моето голямо жокерче, тъй като скоро другарчето ще си получи подаръка  Laughing (Вени, не знам дали утре, забравих...  newsm78 кое ми е другарчето, помня си само жокера). Та жокера е, че по нашето трасе с другарчето веднъж вече нещо е пътувало Grinning Не помня в коя посока, както и дали беше за игра или беше друго нещо  Joy
Излизам на разходка  Party

# 671
  • София
  • Мнения: 5 573
Мария Ч, жалко, че няма да дойдеш.  Hug

Лофче, ти не каза хареса ли ти книжката?  newsm78

Деси, страхотна торта! Браво!  Hug

Мариша, чудни книги си си взела, честити! Hug

Нали знаете, че днес в Парадайз е обявен "черен петък" и съответно Сиела на 50% намаление днес.  Hug

# 672
  • Мнения: 5 405
Сиела и онлайн имат промоцията. Дори и от намаленията на Хермес може да се възползвате през сайта на Сиела, мисля  Peace

# 673
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Ехоо, търсите ли ме?!  Simple Smile Идааа!

 Много сте писали, ама аз много липсвах. И сега прочетох всичко, писах ЛС, много сте сладки всички! Heart Eyes Ако от тези емоции се пълнее, ще стана буре. Много положително ми действа тази тема.

 Ох, ами в понеделник трябва вече да сядаме с пуканките и да дебнем за подскачащи от радост момичета. Потеглили са на път много пакети, пълни с книги и любов.  Heart Eyes Аз не съм готова с подаръка на моята Убавица, но ще я изненадам скоро.

Вени, на ястребинче ли приличаш с новият бретон?  Laughing Аз когато се осмеля да подрежа моя, все на нищо приличам.

 На мен ми предстои прекрасна среща през декември, ама да не бързам да казвам, че да не ни е уроки. Дано да се осъществи!!!  Praynig
Камиче, ти си победител за мен!  Hug

 Кой не е писал днес, кой, кой?! Нещо ми е опиянена главата, я се поправете сами, да не отварям дневника.  Naughty

# 674
  • Пловдив
  • Мнения: 13 583
marisha7, ами по туй трасе е пътувало до мен  Wink аз ли съм ти другарче?

А изобщо чие другарче съм  Rolling Eyes

никакъв жокер не ме цели в главата  Laughing

Merry.  Naughty не ни карай да харчим пари, идват празници  Crossing Arms  Hug

Общи условия

Активация на акаунт