Сладкарничка за книги - тема 22

  • 17 501
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 6 821
Маритка,жив и здрав да е ТМ! Все така да се обичате!
А аз какво да кажа-цели 25 години! Mr. Green

# 736
  • Мнения: 1 601
Ооооо , Нели , до две съм те подкупила , Кости си я отмъквам за следващата игра отсега  smile3508   newsm44 

Дес   Hug

# 737
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Ооооо , Нели , до две съм те подкупила , Кости си я отмъквам за следващата игра отсега  smile3508   newsm44 



 Подготвяй ми дарове отсега още.  hahaha

# 738
  • Мнения: 1 601
Ооооо , Нели , до две съм те подкупила , Кости си я отмъквам за следващата игра отсега  smile3508   newsm44 



 Подготвяй ми дарове отсега още.  hahaha

Започвам да трупам като пчеличка , докато стане време ще съм те подкупила , я с химикали , я с тефтери , я с шоколадчета  Laughing   Hug   Hug   Hug

Сега се чудя дали да отивам да чета , дочетох "Гласовете на сърцето" ,  Heart Eyes  прекрасна книга , ДРУГАРЧЕ ЛОФЧЕ , В СЪБОТА ЩЕ ТИ Я ИЗПРАТЯ ОБРАТНО  Hug

# 739
  • Мнения: 2 138
Наричка попаднах на твоя детска снимка
Скрит текст:
Heart Eyes
Аааа Нелка подкупи вземаш така ли  smile3516
Ние се познаваме от 2002 и сме заедно от 2003 ... То хората имат по-кратки бракове от нашата връзка   loveuuu 1dating luvbed

# 740
  • Мнения: 1 107
Мариетке на фона на нашите 5, 15 ми се струват страаааашно много Crazy А аз дори и сега не използвам такива мили думи за ММ, камо ли след 15 год Mr. Green

Ааа Нели, без такива Naughty Какви са тея подкупи? Всичко трябва да се случва по честен път bowuu

Деси харесва ми книгоразделителя.За много, много книжки да го ползваш Hug

Мария Ч. не за друго, но като ми каза Вени, че така чаканият "Свят без край"може и да пътува към теб, се изприщих докато не узная какво става ooooh! Но така като гледам, и да беше станало объркване, нямаше хич, ама хич да съм разочарована Flutter

# 741
  • Мнения: 1 601
Точунка  Shocked  Мама ли ти я даде тази снимка ?  newsm78  леле какво хубаво пиле съм била , сега съм една красива перушинеста кокошка , ама и като малка ....ех какви очи , какво тяло ..... и как само грача ли грача ...... спомени ....спомени  Laughing 

Обичайте си мъжете момичета , грижете се винаги да е изпрано , какво по - хубаво от това  Heart Eyes   Laughing

# 742
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 336

Общи условия

Активация на акаунт