Сладкарничка за книги - тема 22

  • 17 519
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 7 117
Време  е и за моите снимки. Wink
Съжалявам ,че не снимах опакованото кашонче,но от нетърпение го отворих и чак тогава се сетих. Късно!  Blush
Скрит текст:
Първо книгата-много желана от мен-

Календар,с много красиви снимки-

Коледно свещниче -

Страхотно преспапие,тематично -

Лакомства -
-ето кой ще яде шоколад с кардамон  Wink
Картичка с много мили пожелания (благодаря ти,Нарче!  Heart Eyes) и магнитче -


И всичко заедно-


Благодаря ти много ,Нарче,за старанието и топлите чувства! Направи ме много щастлива !


Моето другарче да се готви!!! Peace

Последна редакция: чт, 04 дек 2014, 19:03 от nezito

# 691
  • Мнения: 10 758
Чудесни подаръци! Браво!
Наричка винаги прави прекрасни подаръци и от сърце!  Two Hearts
Най-любимият ми свещник вкъщи ми е подарък от нея за една игра и в момента съм го запалила   Heart Eyes

А, забравих да кажа, че картичката на Евилан за Дев е същата, която избрах за моето другарченце  Heart Eyes
Да не говорим, че ако аз бях другарчето на Дев бих избрала точно тази книга!  Peace

# 692
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Лелеее, Мижжж, радвам се да те видя!  Hug

 Наричка
, браво, момиче!  Hug Незито с право се радва толкова.
 Като цяло виждам, че всяка има уникално добър вкус и намира начин подходящо да изненада другарчето си.
 Ще се радвам, ако и моето момиче остане доволно. Но то да си стои мирно сега и да чака, че класната е заета тези дни, не може да сформира всички части от подаръка и не може да изпрати. Днес получих още нещо от подаръка, но нямам време за опаковане. А искам да се постарая и да пратя хубаво изглеждащ подарък.  Flutter

 

# 693
  • Мнения: X
Незито, много хубави подаръчета! Браво на Нара!

Мен този бъгав форум сериозно започва да ме дразни. ooooh! Къде сте тази вечер?

# 694
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251

Да не говорим, че ако аз бях другарчето на Дев бих избрала точно тази книга!  Peace

 Аз също, Мижжж. Още като пуснахте списъци, като видях тази книга при Дев си помислих, че ако тя ми е другарче, ще й пратя точно нея. Аз я получих като подарък от Кали като се видяхме в Шумен. Много ми  е ценна! И е от Кали, а това я прави още по-стойностна за мен. Heart Eyes

# 695
  • Мнения: 10 758
Я аз пак кУтУ една зла лелка да се намеся  Joy Гледам сега снимки в албумчето без надписи - кой на кого е подарил? И защо?  Thinking Ми...не става ясно  Naughty
Моля да ги надпишете  Laughing

Нелчо  Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 696
  • Мнения: 2 491
Охо, страхотни подаръци!
Честито на Дев и браво на Еви, много добър старт в играта Peace
Нези, честито и на теб, Наричка ти е направила страхотни подаръци!

Аз бях на зъболекар и затова се омотах Rolling Eyes

Миле, така се хилих с твойте рими Joy

Венка, мило, оправяй се Hug, че Милето пак ще цъфне с някой куплет Laughing

Мижик, радвам се да те видя Hug

Слив, как е, добре ли ти се отрази маската Grinning Hug

Нелко, Маришка, Точи, Паяче Hug и на всички, които пропускам Hug

# 697
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
 smile3535 Долитаааааммм..

УНИКАЛНИ СТЕ, МИЛИЧКИ ВЕНИ и НЕЛИ
Знаех, че ме очаква изненада и въпреки това треперех, докато отварях пакета  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Не мога да опиша с думи това, което изпитах, докато отварях пакета ... Вени, пропуснах да го снемам опакован, нямах търпение да надникна вътре  smile3521 Много, много ме зарадвахте и докоснахте ! Давам си сметка, че закъснях за жребия и въпреки това вие ме включихте  newsm20

Ето и снимките на моята изненада


# 698
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Ех, Мария ,зарадвах се сега и аз, разтреперих се, защото видях накуп всичко. И толкова съм доволна, че и ти си в играта, заслужаваше да си!  Hug Нали и ти ще зарадваш едно момиче, не се притеснявай за закъснението.

 Благодаря на Вени, че приготви всичко и ти го прати. А ти ако беше отишла на срещата, щеше да видиш ти.  Joy Не знам айрян ли , мастика ли или мента, но Венка щеше да те изненада тогава. Обаче нещата се объркаха  и тя, милата, трябваше да  праща пакет. Обаче всичко  е с щастлив край.  Simple Smile

# 699
  • Мнения: 10 758
Ами, Гиговче, при този въшливо-гнидесто-дрискав ситюешън, който се създаде, не можах да се устискам и да не се включа  Mr. Green
Иначе Милето трябваше да напише цяла древногръцка трагедия в ябм или хорей с хор и оркестър  Joy

Мария, чудесни подаръци и за теб!!!  Heart Eyes

# 700
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Колко много подаръци днес!
Честито на Дев и Нези, чудесно изненади от Евилан и Нара  Heart Eyes
Вени и Нели, чудесни сте наистина! Още веднъж благодаря за чудесния подарък! Много, много ме докоснахте и с топлите думи в картичката!!

Нели, обещавам, че лично ще те гушна и теб, и Вени.. Ще го направя.. Идея си нямам кога точно, но ще го направя  newsm51

# 701
  • Мнения: 2 491
Ами, Гиговче, при този въшливо-гнидесто-дрискав ситюешън, който се създаде, не можах да се устискам и да не се включа  Mr. Green
...
Joy Joy Joy
Ъм тьй кажи де, ще се о*ираме по често, за да идваш Mr. Green Laughing

Мария Ч, страхотен подарък от Вени, да си го ползваш със здраве, това шалче ли е в прозрачния пакет? Много е красиво!
Абе бъркам ли се или Вени подари на някого на срещата newsm78

# 702
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251


Нели, обещавам, че лично ще те гушна и теб, и Вени.. Ще го направя.. Идея си нямам кога точно, но ще го направя  newsm51

 Голяма душа носиш!  Hug

Скрит текст:
А колко готини емотиконки слагаш. Откъде са?!

Гиговче, аз и Вени заедно направихме подарък на Мария. Аз пратих част от нещата, Венка оформи пакета и го прати. А това в торбичката е шал, шал без начало и без край, безкраен демек. Мария, искам снимка с него.  Grinning

 

# 703
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Ухаааааааааааааааааааа,че хубави подаръци  Heart Eyes
Много се радвам за вас момичета,надявам се и моето другарче да е доволно.А аз продължавам по 5-6 пъти да проверявам пощата  Mr. Green Mr. Green
Днес въпреки дъжда ходих на маникюр утре на дневна светлина ще го снимам.Купих си и ботушки и една сладка чантичка Simple Smile Видимо доволна съм ,записах си час и за прическа за 8-ми декември и си купих мигли за лепене ще ставам "господин за един ден "  Laughing Laughing Laughing

# 704
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Нали и ти ще зарадваш едно момиче, не се притеснявай за закъснението.
Ооо, радвам се много, че мисията ми е специална  newsm03
А защо никой не изявява желание точно на него да изпратя моят подарък, а  newsm78
А емотиконките са оттук http://smayliki.ru/

Общи условия

Активация на акаунт