Сладкарничка за книги - тема 22

  • 17 523
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 107
Ах, колко подаъци! Ах, колко радост! Ах, колко любов! Наистина се усеща една магия на витае тук, в темата Heart Eyes

Вени сега съжалявам, че не си объркала пратките Crossing Arms Laughing Книгата и аз много я искам и ако не я получа, ще си я подаря Grinning
Мария Ч. щеше ли да идеш до пощата, ако не ти бях подшушнала Wink ? Или щеше да си чакаш известие?

Оу, лошата леличка се появи. Вече си мислех да пращам Хари Хуле да я дири smile3530

Мариета жив и здрав да е ТМ! Може би си от малкото жени, които познавам, които говорят с такава любов за мъжете си. Особено след толко години брак. Твоят явно го заслужава! Още дълги години да си до него, да му забъркваш торти-мотори и всякакви тематични сладки Hug

Нарче я ми обясни това с УШАТОТО другарче, че нещо не зацепвам Embarassed

Кабошар усети се, че нещо ти тегне. Сложи си го в другия крачол, както казва свакята, и се радвай на страхотния подарък от Рейнчето Hug

# 721
  • Мнения: 7 119
Днес е много емоционален ден!  Heart Eyes
Отвсякъде струи любов и положителни емоции.  Наистина! Аз я усетих ,отваряйки кашончето-всичко избирано с любов ,опаковано грижливо,наистина това са НЕЗАМЕНИМИ усещания! Усетих тези емоции и от подаръка на Вени и Нели към Мария. Вени,Нели,страхотни сте!!! Heart Eyes Heart Eyes
Лоренка също е вложила част от себе си!
Наистина това е най-положителната и добронамерена тема!!!  Hug

# 722
  • София
  • Мнения: 5 423
Много емоционална тема Hug
Малко е да кажа "честито",усетих емоцията и магията на това да зарадваш човек.
Дев,Нези,Мария.Ч,Кабошар.Прекрасни подаръци,страхотни усещания и радост.И съм сигурна,че всеки един елемент на изненада идва в правилния момент/Пете,твоята картичка е първата ми за тази година и съм я сложила на секцията/.
А аз още не съм качила моите снимки в албума ooooh!
Гиг,кофти е при зъбара.При мен днес мина леко.Иначе маската е екстра.Мога да ти фърля името на лични ако проявяваш интерес. Heart Eyes Heart Eyes
Уф,забравих!
Мариетка,жив и здрав да ти е ТМ!Само радост в очите му да виждаш и сила в ръцете.Любов в очите и нежност в сърцето!Всеки ден да бъде благословен с твоя човек!

# 723
  • Мнения: 1 107
Аз май не видях подаръка на Нези Embarassed

# 724
  • Мнения: 1 601
Аз май не видях подаръка на Нези Embarassed

КОСТИ
, златна , на 47 страница е подаръка на Нези  Hug
 А относно УШАТКА , това е момичето с двойния подарък , много хубаво ми звучи , много весело  Laughing  Joy  Защото много е слушало , а който много слуша има големи уши и от там й викам вече така  Joy

# 725
  • Мнения: 1 107
 Joy Joy Joy Joy готино
Отивам на 47стр, че съм  newsm57

# 726
  • Мнения: 1 107
Еее, страхотно. И аз искам да съм другарче на Нара Heart Eyes
Е, ако можеше и на всички вас, едновременно Mr. Green

Много красиви подаръци показвате, аз взех да се притеснявам, че моето другарче ще остане разочаровано Rolling Eyes

# 727
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Мария Ч. щеше ли да идеш до пощата, ако не ти бях подшушнала Wink ? Или щеше да си чакаш известие?
Често ходя до пощата и служебно, но тази сутрин нямах такова намерение, признавам си  Embarassed
Но след като ти ми отправи този въпрос, веднага изтичах   animal037

# 728
  • Мнения: 7 119
Мария,много ти е хубав подаръка! И книгите ни са еднакви.  Wink
И аз искам снимка с шала!  Simple Smile

# 729
  • Мнения: 2 143
Честит подарък Нези  Hug Нашата Жулиета Кокошчева е много внимателна и нежна душица Heart Eyes

Мария Ч. Честито и на теб! Радвам се, че успя да се включиш. А Снежанките що не помолихте някое джудже за помощ, щях да се включа от сърце  Hug Hug Hug А пък, ако никой не иска втори дар от теб, аз няма да откажа  smile3508

Мижжжии Heart Eyes Гигич  Hug

Лоренче голям сладур си ти Hug Честити придобивки Peace

Пете честит подарък от хубавото Лоренче  Hug

Мариетка пожелавам много здраве на ТМ и да сте много години заедно, един до друг  Heart Eyes

Кабошарче и на теб честит подарък. Чудна е Рейнчето, предният път на мен подарява  Heart Eyes

# 730
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 358
Не съм ви прочела много добре от късния следобед, но после.

Започвам новата тема. Вие си пишете спокойно.  Hug

# 731
  • Мнения: 1 601
Кости , и аз искам да си ми другарче , и вярвам че твоето другарче ще е ужасно щастливо от подаръка ти ! Тук всички подаръци са от сърце и са уникални по своему и направени с много топли чувства и любов , в това съм убедена !  smile3521

Не ми се става от компютъра отново , за поредна вечер , така че ще съм тук и ще досаждам , хубаво ми е , в приповдигнато настроение от всички красоти , които видях и ви обичам  Crazy  Heart Eyes

ТочуууууункаааааJoy  вече искам да се обръщате към мен с г-же Кокошчева  Joy  Е , на галено може и Жулиетка да ми викате  Joy   Joy  Охххх голяма веселба пада тук  Joy

Последна редакция: чт, 04 дек 2014, 21:31 от nara86

# 732
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Изчетох ви...и си поплаках от щастие - щастие, че на света има добри хора и тези добри хора са се събрали тук Hug...толкова много любов откривам във всеки шоколад, във всяка картичка, всяка книга, всяка цветна хартия - сигурна съм, че парят ръцете, които ги докосват...благодаря ви, че ме правите съпричастна към този извор на щастие Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes!
Благодаря ви за милите думи и за поздравите към ММ, предадох му ги.


Мариета жив и здрав да е ТМ! Може би си от малкото жени, които познавам, които говорят с такава любов за мъжете си. Особено след толко години брак.

 Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Аууууу, това как да го преживея, ммм - много, много, колко да са много - само ...15 ще станат след месец-два...

# 733
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251

Аууууу, това как да го преживея, ммм - много, много, колко да са много - само ...15 ще станат след месец-два...

 Гониш мееее. Нашите ще станат 22.  Heart Eyes

 Аз дали ще се включа в новата тема, или пък ще се включа, ама утре надвечер. И ще имам сто и няколко непрочетени прекрасни отговора в темата.

 
Кости , и аз искам да си ми другарче , и вярвам че твоето другарче ще е ужасно щастливо от подаръка ти !


Наричка, ако ме подкупиш, в следващата игра ще ти съдействам.  Whistling Mr. Green

# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 13 604
Добър вечер от мен, тук подаръците хвърчат като снежни топки по време на зимна ваканция  Mr. Green

Шаманските способности относно видението ми Точ-Дев, са абсолютно неточни

Аз да се похваля с първия си коледен подарък от мен за мен  bowuu /а е още по-специален, защото е от благотворителен базар/
Скрит текст:

Дев, страхотни изненади ти е спретнала Evilan

Нези, отмъкна ми Нара в тази коледна игра

Миж, много ми харесва премяната ти  Peace

Петя   Two Hearts , Лоренка е страхотна, все кокетни подаръчета прави.

Кабошар, честити подаръчета и на теб от прекрасната Rain

mari_eta, да е жив и здрав любимият ти мъж, да те радва все така както до сега, да те обича, да те слуша и да няма търпение като те види да пуска пералнята

Паяче, нещо не загрях какво бебе има в теб, да няма някакви 2 чертички някъде?!?

А сега по същество, днес пощаджийката ме стрелна /знак, че имам нещо при нея/, мисля, че някоя от вас е виновницата, защото май нищо не чакам...утре ще отида да видя, че днес нямаше изпуснах работното й време.
И нали /съм почти/ най-малката и най-нахалната тук, догодина ще искам за прочит Анжелик Барбера /освен ако не я получа и аз/  Blush

Общи условия

Активация на акаунт