Как да се казва бъдещата госпожица?

  • 7 850
  • 83
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 8 919
Какво му харесвате на Димана?
На мен ми звучи бабешко, не по-различно от Димитричка или Димитрин/к/а. Mr. Green

# 61
  • София
  • Мнения: 44 229
Аз между Димана и Дамяна не виждам кой знае каква разлика Simple Smile

# 62
  • Мнения: 11 747
Дамяна Кадийска е разкошна комбинация!  Simple Smile

# 63
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Какво му харесвате на Димана?
На мен ми звучи бабешко, не по-различно от Димитричка или Димитрин/к/а. Mr. Green
Абсолютно така ми звучат и Димана и Дамяна  Simple Smile. Груби и бабешки Embarassed.

# 64
  • Мнения: 505
На мен Даяна ми звучи кичозно. Това беше от най- първите чужди имена, които навлязоха в началото на 90-те години при новородените. Повлияни от принцеса Даяна и първите американски филми, млади родители, лутащи се, опитващи се да бъдат модерни. Нещо като грешка на растежа ми е. В комплект с Ванеса и Памела. Трябва да отминат и да си останат там някъде, при родените в началото на 90-те.
Дамяна много ми харесва, не само измежду тези двете, изобщо ми харесва.

 Peace Peace Peace

А в нашето село сега е на мода Саманта.

Последна редакция: вт, 10 фев 2015, 00:25 от mi_ivanova

# 65
  • София
  • Мнения: 149
Гласувах за Дамяна. Димана също е много хубаво.

# 66
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Дамяна  Peace Много интересно и същевременно не е "вносно". Даяна ми зучи нелепо, не знам защо.  Даяна Николова /примерно  Wink/  - ами не е на място, съжалявам, така мисля  Rolling Eyes
За да не се повтарям - напълно споделям  Peace
Не знаех, че има женско име Дамяна, страхотно е и уникално. И красиво.

# 67
  • Мнения: 13
Племенницата ми се казва Далия! Ето още едно предложение  Wink
Прекрасно име на цвете и не често срещано!

# 68
  • Мнения: 379
Какво му харесвате на Димана?
На мен ми звучи бабешко, не по-различно от Димитричка или Димитрин/к/а. Mr. Green
Абсолютно така ми звучат и Димана и Дамяна  Simple Smile. Груби и бабешки Embarassed.
Peace
Валерия, твоето предложение Далия е страхотно.  Heart Eyes
Иначе гласувах за Даяна аз.

# 69
  • София
  • Мнения: 149
Вече гласувах, но ще споделя три имена, които харесвам: Дивна, Диляна и Даная Simple Smile

Последна редакция: ср, 11 фев 2015, 15:49 от Ava_Adler

# 70
  • Мнения: 40
Даяна. Peace
Дамяна ми звучи по-грубо и мъжко. Като цяло познатите ми Даяни не са ми от най-любимите, но името не е зле.

А предложеното Далия ми е едно от любимите. По-нестандартно, но ми звучи адски нежно и готино. Представям си една много фина мома. А и ще си има имен ден на Цветница. Simple Smile

# 71
  • Мнения: 576
Самото цвете далия аз никак не го харесвам(бабите му казват гергина и мисля,че това име по му подхожда).Името Далия също не ми е от любимите.

# 72
  • Мнения: 13
Не знам как му викат бабите, но Далия е интернационално име. Едва ли в другите държави знаят какво е  гергина  Joy

# 73
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Дамяна HugУспех!

# 74
  • Мнения: 3 096
Диляна дали е вариант?

Общи условия

Активация на акаунт