Как да се казва бъдещата госпожица?

  • 7 847
  • 83
  •   1
Отговори
# 75
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Аз познавам една никак не нежна и нефина Далия Confused.

# 76
  • Мнения: 14 705
Аз познавам една никак не нежна и нефина Далия Confused.
Аз също познавам такава Далия.Гласувах за Дамяна.

# 77
  • Мнения: 13
Ама много ми е смешно, като почнете да сравнявате дадени имена с някакви си случайни хора! Кой бил не фин,  кой бил груб, кой бил нежен!!! Не мисля, че името определя характера и визията на човек. Има един важен фактор, който определя точно тези характеристики и това се нарича ГЕН, не ИМЕ! Naughty

# 78
  • Мнения: 3 096
"Възпитание" се нарича. Генът определя само външния вид, донякъде.

# 79
  • София
  • Мнения: 44 229
Смешно или не, свързвайки едно име с приятен или неприятен за мен човек, това влияе върху възприятието на това име. Не бих си кръстила детето с име, което ми носи лоши асоциации/спомени  за определен човек.

# 80
  • Мнения: 6 833
Аз също не бих, но това, че даден човек ми е неприятен, не прави и името неприятно. Peace За мен примерно такова име е Калина - едно от любимите ми е, но го свързвам с няколко неприятни жени.
По същата логика имам и много любими хора, чиито имена обаче не харесвам. Peace

# 81
  • София
  • Мнения: 44 229
Sweetɣ  - не прави името неприятно по принцип, прави го в моите уши, защото извиква такива асоциации.
И да, мога да харесам име, което до тогава не съм забелязвала, било ми е безразлично и т.н., ако срещна и опозная някой стойностен човек, който го носи.
Говоря обаче за характер на човек.
Иначе никак не ми пречи ако някоя Бела е мургава или  Грациела - дебеличка.

# 82
  • Мнения: 4 569
Смешно или не, свързвайки едно име с приятен или неприятен за мен човек, това влияе върху възприятието на това име. Не бих си кръстила детето с име, което ми носи лоши асоциации/спомени  за определен човек.
+1
Така любимите ми мъжко и женско име вече не са ми любими.  Crossing Arms

# 83

Общи условия

Активация на акаунт