Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - тема №38-Black Friday 2014

  • 41 258
  • 764
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 280
Aз, не съм очарована. Но аз съм малко по-претенциозна от към тези неща специално Simple Smile

# 706
  • Мнения: 273
Ходенето по доктори мина благополучно Simple Smile Гледам само 5 страници сте изписали! Дано линковете ми от сутринта да са били полезни  Hug

Epson Expression Premium XP-810 4-in-1 Multifunktionsgerät  … ucker, Fax, WiFi) почва след малко и не е лош. Има сис Wifi ако решите. От немския магазин е.

А в английския след 2 минути Xbox One Console - Gamer Pack предполагам за 250 паунда. ама бързайте, че ще свърши!

# 707
  • София
  • Мнения: 9 850
извинявайте, но не разбирам как "хващате"... не се ли плаща веднага с картата, както обикновено, или достатъчно, за да хванеш е да сложиш в кошницата... и ако е така - колко време може, преди да ти изчезне продукътъ?
Слагаш продукта в кошницата и имаш 15 минути да завършиш поръчката, т.е. да минеш всички стъпки до поръчването на даденото нещо. След това, дали имаш или нямаш пари в картата, Амазон се опитват да ги дръпнат. След колко време - зависи си от тях. На мен за първите сделки чак вторник вечерта са опитали да ми дръпнат паричките, а за някои се опитаха веднага. Поръчвам на празна карта, защото ми е по-удобно, а и имам време да размисля. Така отказах няколко неща, които бях замислила като подарък, но се оказа, че няма да са особено използвани.

# 708
  • Мнения: 273
Освен това след около 20 минуте в несмия добра прахосмукачка: Bosch BGS4330 Bodenstaubsauger Runn'n, EEK B (beutellos, Se … rstaubar) schwarz, а в английския: TomTom Via 135 EU M Sat Nav with Lifetime Map Updates.

# 709
  • Мнения: 124
3 GB външен хард само за 64.99

Seagate Expansion 3TB


Да не изтървете и за половинките електрическата самобръсначка на Филипс.
Philips Shaver Series 7000 Цена: £66.14  Да не се оплакват после че само за нас си вземаме неща  Joy

Последна редакция: ср, 26 ное 2014, 15:00 от S.D.A

# 710
  • Мнения: 273
Logitech MX800 Cordless Performance Desktop Set (Tastatur und Maus) сугурно под 100 евро, но си заслужава според мен.

DKNY Be Delicious Night Eau De Parfum Spray 100 ml под 30 лири след малко .

# 711
  • Мнения: 189
Logitech MX800 Cordless Performance Desktop Set (Tastatur und Maus) сугурно под 100 евро, но си заслужава според мен.

DKNY Be Delicious Night Eau De Parfum Spray 100 ml под 30 лири след малко .

Брадъре, захласваш се с намалянето на цените Simple Smile малко вземи процентите или вземи бъди реалист или поне не ги давай предположенията понеже така само ще подведеш хората. Пишете цената на която го вижтате така че да може да видим колко е намелен и да се анализира.  Но за x-box да очакваш намаление от 30% е меко казано шегаджийско Simple Smile
А с принтерите - малко преди да купите разгледайте консумативите и цените им тук.  Ще сте много изненадани във всеки случай. Ако нещо си заслужава то е лазерен цветен принтер самсунг или Hp останалите може да им се радвате с първичния тонер (за жетовете 30%) и после да се маете два пъти по цената (разбира се ако не намерите някой да ви ги напълни ако изобщо има такава възможност)

# 712
  • Мнения: 273
Logitech MX800 Cordless Performance Desktop Set (Tastatur und Maus) сугурно под 100 евро, но си заслужава според мен.

DKNY Be Delicious Night Eau De Parfum Spray 100 ml под 30 лири след малко .

Брадъре, захласваш се с намалянето на цените Simple Smile малко вземи процентите или вземи бъди реалист или поне не ги давай предположенията понеже така само ще подведеш хората. Пишете цената на която го вижтате така че да може да видим колко е намелен и да се анализира.  Но за x-box да очакваш намаление от 30% е меко казано шегаджийско Simple Smile
А с принтерите - малко преди да купите разгледайте консумативите и цените им тук.  Ще сте много изненадани във всеки случай. Ако нещо си заслужава то е лазерен цветен принтер самсунг или Hp останалите може да им се радвате с първичния тонер (за жетовете 30%) и после да се маете два пъти по цената (разбира се ако не намерите някой да ви ги напълни ако изобщо има такава възможност)

Клавиатурата е на EUR 99,00 мисля, че предположенията са ми доста реални за момента. Всеки сам си преценява да го купи или не. Консумативите (оригинални) за хубавите принтери са винаги скъпи, така че не е само този модел. Винаги е по-скъпо да принтираш в къщо сравнено с безплатното принтиране на работа нали! Айде и ти бъди реалист, който иска да си го купи ще си го купи, а при толкова оферти е трудно да се следят. Аз сам изпуснах 2 blu-rey playera преди да свана снощи LG-то снощи. Успех на търсещите нещо изгодно, а другите може да не четат темата.

# 713
  • Мнения: 124
След малко пускат накрайници за четките на OralB (10 броя)
Braun Oral-B Precision Clean Aufsteckbürsten, 8er Pack +2
Цената беше към 19 евро след намалението.

И комплекта ножове на WMF  те бяха около 50 Е.

# 714
  • Мнения: 273
Аз пък да ви дажа че чаках това Transcend JetFlash 710S USB-Stick 64GB (Metallgehäuse, wass … freie Verpackung] след 1 минута. Предполагам под 30Евро Simple Smile нормална цена е 36 евро.

# 715
  • Мнения: 189
Успех на търсещите нещо изгодно, а другите може да не четат темата.


Не мисля, че си човека който ще каже кой какво да чете, още почвече да спами с неща които си мисли той че са изгодни без никой да е питал за тях!
Ако за теб евтино да прнтираш безплатно на работа ти си знаеш - аз имам 4 лазерни принтера само вкъщи и 4те са различни класове и са мултифункционални устройства - и не не са скъпи консумативите на всички - мога и да изредя на кои са но не мисля да го правя без някой да го интересува.
Ако всички започнат да спамят с това което им харесва - то няма да има нужда от отварянето на амазон като сайт - просто ще си ги пускаме едно след друго и ще си ахкаме, цъкаме, тюфкаме колко е евтино или скъпо или изгодно, или сме похарчили или там за каквото се сетим.
Форума не е за спам, а е за взаимопомощ - а твоето държане не е помощ а:
1. Спам
2. Нагло - да казваш кой къде и какво да ползва, чете, гледа при все че не е у вас - леко ми намирисва на комунизъм.

Има хора които си задават въпроси и чакат отговор но от спам като твоя никога не го получават.

а за твоя флаш ето първия български отворен сайт с него:
http://www.digital-flash.com/catalog/product_info.php?pName=64-g … s-64-gb-usb-drive

сега си преценете колко си струва разлиакта от 5 лв и чакането и тичането.

Последна редакция: ср, 26 ное 2014, 15:37 от pastir

# 716
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
Някой в предната тема беше писал че ще търси "спортна"камера. Тази ще е в немските сделки утре сутринта. Ако някой разбира нека сподели дали специално този модел е хубав. От година следя тази да падне в английския но си държи цена. На мен ми трябва само за ски, но да прави хубаво видео. Приятели имат някаква, но да не ви казвам как се гледа след това... Затова искам филмчетата да са с добро качество.

И да помръмкам малко... Тази година не видях скрити оферти, но това вмъкване на нови и то толкова често ме убива. То само пред компютъра трябва да седя. И ужасно се дразня като щракна на lightning deal price  в самата страница на продукта не ме води на самия продукт ами на първа страница с офертите. Иди го търси на коя страница е и ако е малко времето познай дали ще го хванеш.  #2gunfire

# 717
  • Мнения: 273
В английския след 30 минути Philips SHD8600/30 Digital Wireless Hi-Fi Headphones нормално 120 лири, но предполагам около 90 лири.

И от немския след 10 мин Lenovo YOGA 2 11HSW 29,5 cm (11,6 Zoll IPS) Convertible Ultraboo …  Win 8.1) schwarz нормално е 700 евро, но ще падне. Според мен конфигурацията е добра, но ще има 15-20 бройки предполагам така че бъдете бързи.

# 718
  • Мнения: 124
Някой в предната тема беше писал че ще търси "спортна"камера. Тази ще е в немските сделки утре сутринта. Ако някой разбира нека сподели дали специално този модел е хубав. От година следя тази да падне в английския но си държи цена. На мен ми трябва само за ски, но да прави хубаво видео. Приятели имат някаква, но да не ви казвам как се гледа след това... Затова искам филмчетата да са с добро качество.

И да помръмкам малко... Тази година не видях скрити оферти, но това вмъкване на нови и то толкова често ме убива. То само пред компютъра трябва да седя. И ужасно се дразня като щракна на lightning deal price  в самата страница на продукта не ме води на самия продукт ами на първа страница с офертите. Иди го търси на коя страница е и ако е малко времето познай дали ще го хванеш.  #2gunfire

Най доброто от този тип камери е GoPro дори днес я има в немския. Но тя е съвсем друг клас както се вижда и от цената над 500 Е.

# 719
  • Мнения: 273
Форума не е за спам, а е за взаимопомощ - а твоето държане не е помощ а:
1. Спам
2. Нагло - да казваш кой къде и какво да ползва, чете, гледа при все че не е у вас - леко ми намирисва на комунизъм.

Има хора които си задават въпроси и чакат отговор но от спам като твоя никога не го получават.

а за твоя флаш ето първия български отворен сайт с него:
http://www.digital-flash.com/catalog/product_info.php?pName=64-g … s-64-gb-usb-drive

сега си преценете колко си струва разлиакта от 5 лв и чакането и тичането.
Без да разводнявам. Права си прекалих съжалявам. Но не си права, че не се помага на хората с въпроси защото се отговаря навреме.

Колкото до USB предпочитам от амазон, а не от БГ сайт, който не съм ползвал. Не им вярвам просто, но всеки си знае.   bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт