Гобленарска игра "Рожден ден" - сезон 2015 година

  • 35 283
  • 456
  •   1
Отговори
# 30
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
pticasprujina не съм казала, че има някакъв проблем.

# 31
  • Мнения: 8 233
pticasprujina не съм казала, че има някакъв проблем.

Ох, добре, че се притесних  Mr. Green

# 32
  • Плевен
  • Мнения: 143
Изкусителки ,навивачки, и тем подобни определения HugБях за едно "твърдо НЕ" да се пиша в игра за РД.Но като ви четох и си представих как на моето РД валят подаръци безчет,че тази година беше бая сушава Mr. GreenИ аз обаче съм с едно условие -да не е януярско другарче-нищо лично HugТака мисля в момента щото съм с висока температура , и ако не вземе да спадне ,какви ще я къдря за коледната игра  , идея си нямам,камо ли да миля за рожденничка през януари.

Я да се преброят моля януарчетата  Peace

Списък какво ми трябва за сега няма да правя, имам си всичко ,но не се отказвам от нищо ,щом е от сърце.Само не поднос във вестник  WhistlingНо РД ми ден е през септември та има време.Току виж ми се пришил както тазва Росито някой чаршаф  Joy.Но обожавам миниатюри.В Бургас/кой е от Бургас/има едно момиче с магазин в който предлага на доста изгодни цени гоблени, тишлайфери на моята любима фирма АМА.


Обичам да си пописвам ,но накрая с една дума -"твърдо ДА".Пиши Бачийска , пиши. Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 8 233
В Бургас/кой е от Бургас/има едно момиче с магазин в който предлага на доста изгодни цени гоблени, тишлайфери на моята любима фирма АМА.


Аз, но кое е това магазинче, не се сещам?

# 34
  • Мнения: 571
Пепен, дай линк да видим какво на АМА се предлага. Аз досега не съм шила нищо тяхно, но ми харесват много, а и не са големи или поне съм виждала само миниатюрки, като на Пермин.

# 35
  • Мнения: 125
   Янууари -Хриси,Бубка и Дуданка

# 36
  • Мнения: 101
Бачийска ,записвам се и аз .

# 37
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
  Янууари -Хриси,Бубка и Дуданка
Засега. Не знам  новите момичета  кога са.
Птица,  Индира, Пепен,  записвам  Ви.
Нели, теб съм  те предвидила.

# 38
  • Мнения: 8 233
  Янууари -Хриси,Бубка и Дуданка
Засега. Не знам  новите момичета  кога са.
Птица,  Индира, Пепен,  записвам  Ви.
Нели, теб съм  те предвидила.

01.04

# 39
  • Мнения: 3 961
Аз да си кажа, че бих могла да се организирам за някое януарско другарче  Peace

# 40
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Благодаря за гласуваното доверие.Нямам никакви претенции кое другарче ще ми се падне.А аз съм на 19.12

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 179
Да проверя сега дали съм разбрала правилно регламента  на играта.

Ще имаме по едно другарче, на което ще подаряваме:
- материали или малко гобленче на стойност 15-20 лв.
- избродирана картичка
- нещо сладичко.

Ако съм схванала правилно бройте ме и мен. Аз съм рожденичка на 25 юли Simple Smile

# 42
  • София
  • Мнения: 630
Бьх решила да не се включвам - успях да си ушия всичко от предишните игри и много, много си ми харесва, но пък моите проекти изостават безкрайно.  Thinking

НО ..., защо ме изкушавате, а аз съм с такова меко сърце  Mr. Green
Та,  я кажете някакъв краен срок за записване, за да мисля по-ясно.   Hug

# 43
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
За сега не сме говорили за краен срок.
Но моето предложение до около 05.12. да се мислят мислещите и след това 06-07.12 да тегля имената.

Теди, аз нищо не съм ушила от подарените  - просто не мога да реша кое да почна newsm78

# 44
  • Мнения: 219
Тъй дето ми седят тез въпросителни, ама хич не ми харесва. Пишете ме и мен. Ако се налага и аз ще взема януарско, би трябвало да се справя.

Относно туй дето го имало в Бургас... И аз съм от Бургас, я раздухайте какво имаме, че аз не знам.
 
Скрит текст:
Правят ремонт в града, в центъра, от точка А до точно Б не знам как да стигна, всичко е разкопано, 20мин се лутах и се ядосах накрая. Моля за прояснение  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт