Любители на Котки Тема 90

  • 53 185
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 2 686
Ах, колко много сте изписали! Всички котаци са разкошни, а с Гълъбинка се смях много!  Laughing И аз чакам продължение.

Нашите купички са на земята в кухнята до мивката, а тоалетната й е в банята. Интересно, Кара още не се катери по шкафовете. Но ми се струва, че сякаш още не се е сетила, не за друго. Най-високото, на което се качва сама (от земята) са столовете. От известно време има голям интерес към нашата маса, преди беше достатъчно да викна "НЕ!", но сега е станала много нахална и се прави, че не чува. И почна да краде... Разни дреболийки, които й харесат за игра отмъква, по някой чорап намираме скрит под леглото...  Laughing

Много ми хареса идеята за килимчето пред тоалетната. Ние обичаме да ходим боси и все по някой силикон уцелваме. Но пък в последно време имаме инциденти с ходенето по голяма нужда. Ходи извън тоалетната. Но така, все едно не е уцелила, или пък ѝ е втръснало по някое време и е излязла преди да е свършила  Sick Тоалетната ѝ е не е за смяна, та много странно...

# 706
  • София
  • Мнения: 1 902
Това да не е дефект на Британците Joy и нашия калпазанин ги прави тез бели,току тръсне нещо отвън Sick

# 707
  • Мнения: 3 331
Килимче пред тоалетната наистина върши работа, но ние се преместихме в нов апартамент и котешката тоалетна е в средата на стаята и просто килимче не отива  Laughing(някой ще си каже, че котешка тоалетна сякаш пък отива  Mr. Green).
Танчето нищо не пише за Гълъбинка, да не се е кротнала Blush

# 708
  • Мнения: 779
Нашият го направи преди 2-3 месеца на няколко пъти. Мисля, че просто някак го е завлякал, но намерих съмнителни останки  Mr. Green Вече не се случва. Мисля, че порасна и му стана ясно, че акото трябва да стои вътре.  Mr. Green

# 709
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Добро утро!  Coffee

Ние също държим купичките в кухнята на земята, а тоалетната е в банята. Харесах си затворена тоалетна.. от нея дали ще излизат камъчета?
За сега не правим бели. Много си играем, подскачаме и тичаме...  Laughing 

# 710
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Привет! Някой пробвал ли е този номер?
http://www.vesti.bg/razvlechenia/lyubopitno/nov-hit-v-mrezhata-k … ka-v-kryg-6026571
Ще предложа на братовчедка ми да го изпробва с Брамс, Малчо или Ливия. С майкината сюрия няма да мога, те са външни, а в момента охраняват зайците от плъхове като са временно настанени в зайчарника.  Според мен няма особен ефект, защото заради студеното там се е заформила здрава компания Simple Smile кучето, зайците, плъховете и котките...Топлят си се и не им пука от разновидови вражди, манджа има за всички!  Simple Smile
Апропо, тия дни едно от малките зайчета (на около 1,5м) се беше задавило и така плачеше и пискаше..ох, като малко детенце. Ама се оправи, слава Богу!

# 711
  • София
  • Мнения: 13 280
Танчето нищо не пише за Гълъбинка, да не се е кротнала Blush
Снощи не можахме да се чуем и нямам никакви новини. Но пък може и да не е направила голяма беля, защото досега веднага бях уведомявана.  Mr. Green

Скрит текст:
Тази сутрин, в 8 часа наше време и 7 - тяхно, мъжът ми взе да мърмори, че иска да знае какво прави Гълъбинка. С подигравка му казах да им се обади. Със сигурност ще му се "зарадват" да ги събуди в 7. А той: "Мислиш ли, че спят? Тя ги е събудила още в 5."  Mr. Green

Нашият го направи преди 2-3 месеца на няколко пъти. Мисля, че просто някак го е завлякал, но намерих съмнителни останки  Mr. Green Вече не се случва. Мисля, че порасна и му стана ясно, че акото трябва да стои вътре.  Mr. Green
Понякога им се закачат отзад на козинката. Затова на персийците често им подрязват козинката отзад. А друг път са погълнали косми (включително човешки) и "произведенията" не могат да паднат. Стоят си закачени. Тогава започват да стържат дупе по пода, за да ги махнат. Случва се през няколко месеца.  Mr. Green

Вивили6, Мъро много обича кръговете. Обичам да ходя с чанти с много дълги дръжки. Ако я сложа някъде, където дръжките правят кръг, Мъро на секундата се намърдва вътре. И това не е от вчера. От малък го прави.  Laughing

Последна редакция: сб, 10 яну 2015, 12:01 от Тaня67

# 712
  • София
  • Мнения: 4 551
Това с кръговете го гледах по телевизията и пробвах с една лента за бадж. Вместо да се намести в кръга Карамелчо подбра лентата да си играе Mr. Green

# 713
  • Варна
  • Мнения: 6 377
Понеже играчките почти свършиха, предприех издирвателна дейност. Само едно топче спасих, но пък и 7 мишки. И блистери с лекарства, да не говорим колко хартийки изхвърлих.
Остана да навра една пръчка под хладилника и да видя какво са заврели там.

Мага е бясна от радост и скача от мишка на мишка.  Mr. Green

# 714
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
И аз искам покрита тоалетна, но нашата госпойца виси като балерина на борда на тоалетната и в закрита не знам дали ще иска да влиза, нали няма борд за покатерне....
Иначе като слушам вашите как се катерят, аз май имам най-некатерливото коте на света. Не че не може, май не иска. Най високо място до което сее катерила -плота в кухната, но никъди другаде-гардероби, библиотеки, не я интересувят.

# 715
  • Мнения: 40
И аз да се запиша с моите 20 котаци Simple Smile Много ги обичам, макар, че понякога ме ядосват. Simple Smile Всички са събрани от улицата и си ги гледаме с майка ми на двора:) Понякога имам чувството, че гледам не котки а прасенца. Hug Twisted Evil

# 716
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Оооо Simple Smile аз имам клип с название Мамините прасенца....хахах..така сладко цоцкат попарата...Ех, мили спомени

# 717
  • Мнения: 779
Да се отчета и аз с новини.  Grinning
Имаме нови играчки и витаминчета, които много харесваме, но се дават само за добро поведение.  Mr. Green

Цял ден имаше голяма игра с новата играчка. Захапва я и я мята до другия край на стаята и бяга след нея. Голяма сладост е.  Rolling Eyes Heart Eyes

# 718
  • Мнения: 560
Да питам, моя, Мориц се казва, черна превъзходна улична, намерен с братчетата и сестричетата в кашон до кофите, отгледан от  една благородна душа, аз го взех  на месец, сега е на 4, си смуче опашката.
Вашите правят  ли така?  Мърка, смуче, суче, меси, приспива се така, прави го когато е доволен, и вечно е с мокра  опашка. В прекрасно здраве, жизненост  и лудост  е. Чудя се просто това с опашката дали е детски навик, и защото не е имал майка, или ще е завинаги. Като биберон я ползва.

# 719
  • Мнения: 4 406
Мони се опитва да ме суче като бебе ooooh! Янко ми яха ръката, а е кастриран ooooh!

Нашите купички са на пода в различни стаи. Тоалетната е в банята, като се къпем се вади.
Кога ще дойде слънчевото, топло лято, та всичко да си е на вън Laughing

Таня, честит имен ден. Много щастие и любов ти пожелавам Hug

Общи условия

Активация на акаунт