Перилни препарати и омекотители - 27

  • 58 386
  • 724
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 625
Май тук беше коментирано премахването на котлен камък с лимонтозу,предстои ми пътуване в провинцията,а старата ми пералня там никога не е била чистена от котлен камък при все,че там водата е от най-твърдите в страната.Каква беше рецептата точно и дали само лимонтозу?

# 571
  • Мнения: 5 209
250 - 300 лимонена киселина и цикъл без предпране на 60°.

# 572
  • Мнения: 1 333
Може ли да ми препоръчате прах, който да премахва петна от пот, както и миризмата. Или препарат, който да ги отстранява.

# 573
  • Sofia
  • Мнения: 26 501
аз съм пръскала с бг препарата Спот,около 1/2ч. престоява дрехата,отново пръскам и пускам в пералнята

# 574
  • Русе
  • Мнения: 7 072
Според мен няма премахване миризмата от пот. Някои от блузите, с които ходя на танци, миришат ужасно на мишниците. Изпирам, не мирише. Още на първото хоро, преди дори да съм се изпотила, започват да миришат ужасно. С какво ли е съм пробвала - с препарат за баня, със Спот, с един препарат на Хайтман против петна, с лимонена киселина... От материята е. Не всичките ми блузи са така.

# 575
  • Мнения: 1 111
Ето този Первол е специално за спортни дрехи. Премахва лошите миризми при изпотяване.
 

Последна редакция: сб, 20 дек 2014, 12:40 от MargaritaIlcheva

# 576
  • Мнения: X
  bouquet Благодаря Гес   bouquet
Засега си оставам фен на Тема .
 Този първият прах е с марката на омекотителя ,който го има в Лидл . Той хубав ли е ?
Праха Лел сигурно е от рода на Тест или  newsm78

# 577
  • Мнения: 648
yulmana, на какви цени върви Тема? Къде я продават най-изгодно?

# 578
  • Мнения: X
Ами варира от 5,70до 6,70 лв - за няма и две седмици е скочила пак цената.
 На мен ми е изгодно в един магазин от местна верига -ама аз не обиколям много и нямам идея -може и да има по -изгодно.
 За мен е важно магазина да е и на удобно място / нямам кола ,тук няма удобен градски транспорт  и нямам време да обикалям града за да следя цени - не е като отправен упрек към някой -просто на мен не ми е удобно./

# 579
  • Мнения: 5 209
Този първият прах е с марката на омекотителя ,който го има в Лидл . Той хубав ли е ?
Праха Лел сигурно е от рода на Тест или  newsm78
Да, нали има прах за пране Ленор и тези да не останат по-назад, но май е някаква лимитирана серия.
Лел е от рода на възможно най-нисък клас. На Лидл Формил им е премиум марката, Макси Трат е посредата, а Лел - бюджетен.



Похвалвам този прах Denkmit от верига дрогерии DM.
Скрит текст:
Избелва великолепно и пере петна като луд за 6 лева. Ултракомпактен, с дозировка 67.5 г = 80 или 85 мл. Аз ползвам и имам впечатления от варианта с код dm28000/4, в който няма целулаза и мананаза. В момента в магазините се продава варианта на праха с код dm28000/5, който е по-добър (с 5 ензима освен другите разлики) и малко по-различна опаковка.
Опаковките за 40 пранета също са от праха с по-добро качество в момента - код dm22440/5 за бяло и код dm22441/4 за цветно.

Искам да похваля и този омекотител
Скрит текст:
Няма такъв аромат, няма такава трайност! Не е за бебета това нещо, но за любителите на силни аромати е перфектен.

# 580
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 268
Вчера се чудих  в един магазин на прах Soft с марсилски сапун. Някой прал ли е с такова нещо, много ме изкушава, като нищо ще отида днес да купя, че и изгодно ми се видя-40пр. за 6,60лв.
В крайна сметка купих Tide за цветно и една стара любов-бяло Коколино Heart Eyes
Скрит текст:

# 581
  • Sofia
  • Мнения: 26 501
аз не харесвам аромата на марсилския сапун ooooh!

# 582
  • Мнения: 69 051
Гес, това зеленото Сано максима / ще се пробва Heart Eyes щом е силно/, някакъв нов вид ли е-в смисъл надписът е малко по различен, шрифта де..да не се объркам и да взема нещо друго.. newsm78

Днес минах през едно магазинче за паралелен внос да разгледам и ми препоръчаха бял Кушелвейл /боже, изкълчи ми се езика и сто на сто му обърках правописа Mr. Green/ - за 60 пранета бил, концентрат, на около 8-9 лв..някой ползвал ли го е?

# 583
  • Стара Загора
  • Мнения: 836
Гес, това зеленото Сано максима / ще се пробва Heart Eyes щом е силно/, някакъв нов вид ли е-в смисъл надписът е малко по различен, шрифта де..да не се объркам и да взема нещо друго.. newsm78

Днес минах през едно магазинче за паралелен внос да разгледам и ми препоръчаха бял Кушелвейл /боже, изкълчи ми се езика и сто на сто му обърках правописа Mr. Green/ - за 60 пранета бил, концентрат, на около 8-9 лв..някой ползвал ли го е?
Кушелвайх в Германия съответства на "нашето" Коколино, хубав е.
А този зеления омекотител на Сано е единствения, който не ми допадна, от всички други на Сано. Една пудрена и сладникава ми е миризмата му.

# 584
  • Мнения: 7 779
абе вонее леко след изпиране. да кажем до 2 седмици издържа , но за любителите на силен аромат не е достатъчен. иначе са приятни и леки ароматите му

Общи условия

Активация на акаунт